Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Lionela Richie urodziła. Dała dziecku starodawne imię
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.05.2024 19:39

Córka Lionela Richie urodziła. Dała dziecku starodawne imię

Sofia Richie urodziła
Robert O'Neil / SplashNews.com/East News/Andrew H. Walker/Shutterstock/Rex Features/East News

Sofia Richie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! Pokazała w sieci uroczy kadr. Zdradziła też imię pociechy. 

Sofia Richie urodziła swoje pierwsze dziecko!

Córka Lionela Richie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Słynny piosenkarz został dziadkiem. Dziewczynce nadano piękne imiona - Eloise Samatha. 

 

Rutkowski słynie z kwadratowej fryzury. W końcu wiemy, dlaczego ją nosi Aleksandra Grysz ujawniła płeć dziecka. Poruszające nagranie

Sofie Richie i Elliot Grainge zostali rodzicami

25-letnia Sofie Richie potwierdziła w mediach społecznościowych, że jej pierwsze dziecko - córka Eloise Samantha jest już na świecie. Córka Lionela Richie jest w związku z Elliotem Graingem. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat 20 maja, jednak dumni rodzice dopiero dziś zdecydowali się poinformować o narodzinach pociechy. 

Sofia Richie była w szoku, że zostanie mamą dziewczynki

Nie zdawałam sobie sprawy, że trzeba zrealizować tak wiele kamieni milowych, przejść przez tak wiele testów. Dla mnie najważniejsze było to, by chronić nasze zdrowie psychiczne i prywatność - powiedziała w jednym z wywiadów Sofia Richie. 

Następnie przyznała, że zarówno ona, jak i jej mąż byli w szoku, kiedy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami dziewczynki. 

Oboje naprawdę myśleliśmy, że to będzie chłopiec, więc to był prawdziwy szok - stwierdziła 25-latka w rozmowie z magazynem “Vogue”. 

Gratulujemy!