Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tatiana Okupnik o Dniu Matki: "Nie celebrujemy"
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 24.05.2024 09:19

Tatiana Okupnik o Dniu Matki: "Nie celebrujemy"

Tatiana Okupnik
Fot. materiały prasowe

Tatiana Okupnik, to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka mieszkała w Stanach i wraz z genialnymi producentami wyprodukowała album. Jednak nie przyjął się w Polsce. Teraz w rozmowie z naszym dziennikarzem Jakubem Adamiakiem opowiedziała, jak wygląda u niej Dzień Matki, a także zdradziła nam kulisy powstawania nowej piosenki.

Tatiana Okupnik: kim jest?

Tatiana Okupnik urodziła się 2 września 1978 roku w Łodzi. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, a także prezenterką telewizyjną.

W 2013 roku poślubiła Michała Micielskiego, byłego koszykarza, a także managera Marcina Gortata. Mają wspólnie córkę Matyldę, a także syna Tymona.

23 maja 2024 roku, artystka wydała swój najnowszy singiel “Wracam”, o którym rozmawiamy z Tatianą Okupnik. Oprócz nowego numeru piosenkarka opowiedziała nam także o Dniu Matki.

Angelina Jolie nie była pierwsza. Tak wyglądała jej matka, to właśnie po niej śliczna aktorka odziedziczyła urodę Tylko u nas. Oświadczenie Tulii i Haliny Mlynkovej w sprawie Festiwalu w Opolu

Tatiana Okupnik: "Zamierzam zaciągać się każdą muzyczną chwilą"

Jakub Adamiak: Tuż przed Dniem Matki wydajesz swój najnowszy singiel Wracam. To jest światowe brzmienie!

Tatiana Okupnik: Dziękuję w imieniu swoim i w imieniu Jurka Zagórskiego, który współtworzył i wyprodukował ten utwór.

Nawiązujesz delikatnie do Blue Cafe - puszczasz do nich oczko.

Nawiązuję do drogi, jaką przeszłam do momentu, w którym znajduję się dziś. “Co było to było. Teraz jest nieważne, bo już się skończyło, Co będzie to będzie. Co by się nie działo, to chcę wysoko lecieć.” 
Zamierzam zaciągać się każdą muzyczną chwilą. Po tak długiej przerwie bardziej doceniam możliwość komponowania, śpiewania, wchodzenia w interakcję z publicznością. To wszystko smakuje intensywniej.

W Opolu zaprezentujesz numer w trakcie koncertu Premiery. Co przygotowałaś na ten dzień. Słyszałem, że stylizacja jest oszałamiająca.

Przede wszystkim skupiam się na muzyce, na brzmieniu. To najważniejsza część występu. Stylizacja, makijaż są dla mnie ważne, ale mają być dopełnieniem warstwy muzycznej. Nie będzie petard, tancerzy. Będą ze mną muzycy, wokaliści, których talentem mogę się delektować. Co najważniejsze  z Nimi czuję się na scenie bezpiecznie pod względem artystycznym.

Tatiana Okupnik: "Rysowałam dla Mamy laurki"

Dzień matki zbliża się wielkimi krokami. Chciałbym zapytać o to, jak wspominasz ten dzień z dzieciństwa?

Kiedy byłam mniejsza, rysowałam dla Mamy laurki, w podstawówce na akademiach śpiewaliśmy piosenkę. Mam wrażenie, że co roku tę samą. 

Czy teraz jest hucznie obchodzony u Ciebie w domu?

Nie. Nie celebrujemy wyjątkowo tego dnia. Ja zbieram każdego dnia przytulasy, dowody miłości, laurki. Sama czuję, że za wsparcie, jakie daje mi Mama, nie dam rady podziękować w jeden dzień.

Tatiana_Wracam_5.jpeg
Fot. materiały prasowe, Tatiana Okupnik