Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak przed programem wyglądał Dan z "Love Island". Uwagę zwraca jeden szczegół
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.04.2024 15:56

Tak przed programem wyglądał Dan z "Love Island". Uwagę zwraca jeden szczegół

Dan Kowalski
Fot. Instagram/loveislandwyspamilosci,ddaniel_kowalski

Dan był jednym z uczestników ostatniej edycji “Love Island”. Umięśniony przystojniak zrobił niezłe wejście w programie. Tym, co przykuwa wzrok, kiedy patrzy się na Dana, są (oprócz tatuaży) jego zrobione zęby. Jak prezentował się z naturalnym uśmiechem? Mamy zdjęcie!

Dan brał udział w "Love Island 9"

Dan był jednym z uczestników “Love Island 9”. Zrobił w show niezłe wejście, pojawiając się na balu maskowym z zasłoniętą twarzą i w garniturze. Początkowo w ogóle się nie odzywał, czym zaintrygował islanderki.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, patrząc na Dana, są jego śnieżnobiałe zęby. Nie jest trudno domyślić się, że nie są prawdziwe. Na jego Instagramie można znaleźć zdjęcie, do którego zapozował ze swoim prawdziwym uśmiechem. W lipcu 2022 roku jeszcze nie miał sztucznych koron.

Ale finał udziału w "Love Island"! Wiktoria zdradziła, jak się wszystko zakończyło Doda nową prowadzącą "Love Island"? Karolina Gilon odpowiedziała, nie wszyscy będą zadowoleni

Czym Dan Kowalski zajmuje się na co dzień?

Dan, czyli Daniel Kowalski, jest właścicielem warsztatu samochodowego. Mężczyzna od 11 lat mieszka w Anglii. Zdecydował się wziąć udział w “Love Island”, żeby znaleźć swoją wymarzoną partnerkę - wysoką i wytatuowaną.

Dan ma liczne tatuaże i zrobione, śnieżnobiałe zęby. Pozostali uczestnicy show od razu dostrzegli, że Dan jest “doinwestowany” i zęby ma prawdopodobnie zrobione z koron, a nie licówek.

Tak Dan prezentował się bez zrobionych zębów

Mimo że na instagramowym profilu Dana jest zaledwie 50 postów, mediom udało się odnaleźć zdjęcia, na którym miał jeszcze prawdziwy uśmiech. Wielu internautów zastanawiało się, jak Dan prezentował się bez śnieżnobiałych zębów. W lipcu 2022 roku Dan opublikował fotografię, do której zapozował, szczerze się uśmiechając. Przy okazji pokazał prawdziwe zęby. Zdjęcia Dana z naturalnym uśmiechem znajdziesz w poniższym poście.