Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Daria z "Love Island" jeszcze kilka lat temu tak nie wyglądała. Ale zmiana
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.04.2024 18:02

Daria z "Love Island" jeszcze kilka lat temu tak nie wyglądała. Ale zmiana

Daria z "Love Island"
fot. kadr z programu "Love Island"

Daria Dędek była jedną z uczestniczek, która wywołała niemałe zamieszanie w programie “Love Island”. Okazało się, że piękna brunetka przeszła sporą metamorfozę i kiedyś wyglądała całkiem inaczej niż obecnie. Tego się nie spodziewaliście!

Miłosne perypetie Darii w "Love Island"

Ostatnia edycja programu “Love Island” cieszyła się ogromną popularnością wśród telewidzów. Już w drugim odcinku reality show w andaluzyjskiej willi pojawiła się 26-letnia Daria Dędek, która niemal natychmiast przykuła uwagę internautów i pozostałych uczestników.

Dziewczyna już na samym wstępie nieźle namieszała w programie, a to dlatego, że na romantyczną randkę zaprosiła dwóch mężczyzn — Daniela i Adriana. Podczas spotkania nie tylko z nimi flirtowała, ale też obdarzała ich czułymi pocałunkami. Nic więc dziwnego, że piękna brunetka natychmiast zyskała sporą popularność wśród wielbicieli show.

"Pierwsza miłość": Melka wróci z mężem. Po trzech latach to nie koniec kłopotów Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" nie wiedziała o rozwodzie?

Kim jest Daria z "Love Island"?

Uczestniczka “Love Island” natychmiast zwróciła na siebie uwagę swoją charyzmą i ognistym temperamentem. W dalszej części show wyjaśniła, że posiada hiszpańskie korzenie, którym zawdzięcza swoją energię i zamiłowanie do burzliwych romansów. Sama też żartowała, że jej życie rodzinne przypomina bardziej brazylijską telenowelę niż spokojną sielankę. 

26-letnia Daria wyznała, że obecnie pracuje jako promotorka różnego rodzaju produktów w social mediach, ale jej największym marzeniem jest założenie własnej marki odzieżowej. W programie chciała nie tylko zamieszać, ale też odnaleźć prawdziwą miłość. Dziewczyna od pięciu lat nie była w związku.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara ostatecznie odcina się od Edzi. ”Męczy się”.

Tak przed programem wyglądała Daria z "Love Island"

Dziewczyna dała się poznać jako charyzmatyczna brunetka z burzą czarnych loków. Okazało się jednak, że w przeszłości wyglądała całkiem inaczej. Daria jeszcze trzy lata temu bardzo eksperymentowała z fryzurami i pozwalała sobie na odrobinę szaleństwa na głowie.

Na jej profilu na Instagramie można znaleźć mnóstwo fotografii, na których widzimy, jak uczestniczka “Love Island” prezentowała się w różnych wydaniach. Na niektórych zdjęciach pozuje ona z przykuwającymi uwagę czerwonymi włosami, a na innych posiada brązowe loki z jaśniejszymi pasemkami. 

Co więcej, internauci zauważyli, że gwiazda zmieniła się również na twarzy. Niektórzy spostrzegli, że Daria zdecydowała się na zabieg powiększenia ust oraz najprawdopodobniej na korektę kształtu nosa. Trzeba jednak przyznać, że w każdym wydaniu prezentuje się oszałamiająco!