Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Pierwsza miłość": Melka wróci z mężem. Po trzech latach to nie koniec kłopotów
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 16.04.2024 16:41

"Pierwsza miłość": Melka wróci z mężem. Po trzech latach to nie koniec kłopotów

Pierwsza miłość, Melka
fot. kadr z serialu "Pierwsza miłość" Polsat

Na ten powrót widzowie “Pierwszej miłości” czekali od lat. W serialu ponownie pojawi się Melka (w tej roli Ewa Jakubowicz) i znowu nieźle namiesza. Jak się okazuje, już na początku sprowadzi ze sobą podejrzaną postać, a ta okaże się jej mężem. Co jeszcze wiemy?

"Pierwsza miłość": Powrót Melki

Ewa Jakubowicz pojawiła się w “Pierwszej miłości” osiem lat temu i już na samym początku skradła serca widzów. Jej wątek rozkręcił się jeszcze bardziej, gdy jej postać została przybraną córką głównej gwiazdy serialu - Anety Zając.

Trzy lata temu Melka nieoczekiwanie zniknęła i słuch o niej zaginął. Fani jednak wciąż liczyli na powrót postaci i dopytywali, kiedy znowu będą mogli oglądać Jakubowicz na ekranach telewizorów. Mamy dobrą wiadomość - już niebawem!

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną. Przykre słowa "Drwale i inne opowieści Bieszczadu": Polsat informuje o śmierci Zbyszka

Widzowie Polsatu doczekają się powrotu Ewy Jakubowicz w 3801 odcinku

Pierwszy odcinek z udziałem Melki zobaczymy już w poniedziałek 22 kwietnia o godzinie 18 na antenie Polsatu. Była policjantka zjawi się we Wrocławiu zupełnie odmieniona i w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Przypomnijmy, że już jakiś czas temu Piotrek wspominał o chęci odnalezienia byłej dziewczyny. Rzeczywistość okaże się wyjątkowo przewrotna.

Nadchodzące wydarzenia to ogromne zaskoczenie nie tylko dla widzów. Wszyscy bohaterowie związani z Melką przeżyją wstrząs, a w życiu Marysi, Piotrka i Krystiana rozpocznie się istne śledztwo.

Ewa Jakubowicz Pierwsza miłość
Ewa Jakubowicz, fot. AKPA

"Pierwsza miłość": Nowy mąż Melki

W rolę męża Melki wcielił się aktor Stefan Pawłowski. Widzowie doskonale znają go z ról w serialach takich jak “Dewajtis”, “Stulecie winnych”, czy “O mnie się nie martw”. Remigiusz okaże się niezwykle zamożnym mężczyzną, który ma ogromny wpływ na życie byłej dziewczyny Piotrka (Michał Mikołajczak). Na jaw wyjdzie, że to dzięki niemu Melka już nie musi się bać więzienia.

Nowa postać w “Pierwszej miłości” od razu wyda się podejrzana, co nie umknie uwadze policjanta. Pomimo szoku Piotrek nie straci czujności, a jego intuicja pociągnie za sobą kolejne intrygujące wątki. Będziecie oglądać?