Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska straszy prawnikami. To już nie są przelewki
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.05.2024 19:39

Kaźmierska straszy prawnikami. To już nie są przelewki

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Po głośnych publikacjach portalu Goniec.pl, dzięki którym poznaliśmy szczegóły dotyczące przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej, “Królowa życia” na jakiś czas usunęła się w cień. Głos zabrali za to zarówno jej fani, jak i anty-fani. Ta druga grupa nie przebierała w słowach, pisząc m.in. komentarze w sieci. Kiedy emocje nieco opadły, Dagmara Kaźmierska zabrała głos - straszy prawnikami. To już nie są przelewki. 

Poznaliśmy szczegóły przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej

Popularność Dagmary Kaźmierskiej na początku tego roku zdawała się sięgać zenitu. “Królowa życia” w wielkim stylu wróciła do telewizji. Ponownie pojawiła się w “Pamiętnikach z wakacji”, dostała swój własny program, zatańczyła także w “Tańcu z Gwiazdami”. 

Sympatię, jaką cieszyła się Kaźmierska, przekreśliła jednak jej przeszłość, która dała o sobie znać. Całe środowisko dziennikarskie zaczęło się zastanawiać jak to możliwe, że media promują kobietę, która niegdyś była właścicielką burdelu, a jego pracownice za nieposłuszeństwo karała gwałtem. Światło dzienne na okres w swoim życiu, który Kaźmierska pominęła nawet w swojej książce, rzucił portal Goniec.pl, który dotarł do akt jej sprawy. 

"Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"? Biedronka musi oddać klientom pieniądze. Wiemy, kto może liczyć na zwrot

Dagmara Kaźmierska wycofała się z życia publicznego

Kiedy pierwszy artykuł portalu Goniec.pl ujrzał światło dzienne, Dagmary Kaźmierskiej nie było już w “Tańcu z Gwiazdami”. Wycofała się raptem kilka dni wcześniej z powodu kontuzji. Zamieściła na Instagramie specjalne nagranie, w którym poinformowała, że silny ból uniemożliwia jej przygotowanie się do kolejnego, już ćwierćfinałowego występu. 

Następnie zdjęto z anteny program Kaźmierskiej, usunięto go także z platformy streamingowej, próżno było wypatrywać “Królowej życia” na finale “Tańca z Gwiazdami”. Jej taneczny partner, Marcin Hakiel także się nie pojawił, tłumacząc, że to mogłoby mieć zły wpływ na jego wizerunek. Teraz po tygodniach milczenia Kaźmierska zabrała głos. Żarty się skończyły. Straszy prawnikami… 

Dagmara Kaźmierska straszy hejterów prawnikami

Kiedy “Królowa życia” zamilkła, wiele osób zabrało głos. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy nie gryźli się w język. Kaźmierska wyciągnie wobec nich konsekwencje? To już nie są przelewki. Gwiazda stacji TTV wróciła jakiś czas temu na Instagram i straszy prawnikami. 

Za kilka chwil (strona prawna już robi swoje, potrzebują jeszcze odrobinę czasu) wybrzmią głośniej wyjaśnienia drugiej strony  - napisał Aleksander Siczek, oznaczając Kaźmierską, a ona udostępniła relację na swoim profilu. 

Dagmara Kaźmierska zabierze głos w wywiadzie, który pojawi się już niebawem. 

Instagram/queen_of_life_77
Instagram/queen_of_life_77