Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Musiał ma konkretne wymagania w TzG. Stawia warunki, jak wielka gwiazda
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.04.2024 20:40

Musiał ma konkretne wymagania w TzG. Stawia warunki, jak wielka gwiazda

Maciej Musiał
Fot. AKPA

Maciej Musiał bierze udział w obecnej odsłonie tanecznego show “Taniec z Gwiazdami”. Teraz ujawniono, jakie wymagania stawia produkcji show.

Obecna odsłona "Tańca z Gwiazdami" cieszy się dużą popularnością

Obecnie na antenie Polsatu możemy oglądać 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami”. O kryształową kulę walczą w niej m.in. Roksana Węgiel, Julia “Maffashion” Kuczyńska, Maciej Musiał, Dagmara Kaźmierska oraz Anita Sokołowska.

Show, które możemy oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00, gromadzi przed telewizorami wielu widzów. 

Maciej Musiał
Maciej Musiał Fot. AKPA m.in
Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni” "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję! Polecą znane głowy

Maciej Musiał walczy o kryształową kulę w TzG

W obecnym sezonie “Tańca z Gwiazdami” możemy oglądać m.in. Maciej Musiała. Jak udało się zauważyć widzom, aktor stroni od spektakularnych stylizacji i w każdym odcinku ubrany jest podobnie. Podczas gdy inni uczestnicy występują w szalonych strojach, on stawia na klasyczne fasony. Jeden z portali show-biznesowych dowiedział się, z czego to wynika. 

Aleks Mackiewicz, Krzysztof Szczepaniak, Maciej Musiał
Aleks Mackiewicz, Krzysztof Szczepaniak, Maciej Musiał  Fot. AKPA

Jakie wymaganie stawia Maciej Musiał produkcji "TzG"?

Serwis ShowNews ujawnił, jakie wymagania Maciej Musiał postawił produkcji programu “Taniec z Gwiazdami”. 

Czasem wymagania dotyczą właśnie stylistów, makijażystów, obsługi. Ich kontrakty są z większymi wymaganiami, więc jak uczestnik ma umowę np. z marką ubrań, to ma zagwarantowane takie kostiumy z zewnątrz - przekazała serwisowi ShowNews osoba z produkcji.

A Ty kibicujesz Maciejowi Musiałowi w “Tańcu z Gwiazdami”?

 

Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”
instagram.com@iwonapavlovic
Taniec z gwiazdami wciąż budzi wiele emocji wśród gwiazd oraz internautów. Po pierwszym odcinku głośno było o zarzutach byłego tancerza show – Żory Korolyova, który w mocnych słowach skrytykował opinie jurorów, a także taniec Barbary Kurdej-Szatan. Iwona Pavlovic i aktorka odpowiedziały na jego zarzuty. Po pierwszym odcinku programu Taniec z gwiazdami Żora Korolyov nie szczędził ostrych słów pod adresem Barbary Kurdej-Szatan, Sandry Kubickiej, a także towarzyszących im na parkiecie partnerów. Były uczestnik show zarzucił, że Basia, która zdobyła aż 29 punktów zatańczyła nie do rytmu i jest faworyzowana przez jury. Teraz same zainteresowane zdecydowały się odpowiedzieć na jego krytykę.
Czytaj dalej
Kinga Rusin wspomina „Taniec z Gwiazdami”. Zobaczcie płomienną rumbę sprzed 13 lat [WIDEO]
kinga rusin: kosmetyki
instagram.com @kingarusin
Kinga Rusin kilka lat temu zawojowała parkiet w popularnym programie Taniec z Gwiazdami. Dziennikarka do dziś z czułością wspomina miesiące spędzane na morderczych treningach. Zobaczcie wideo z płomienną rumbą sprzed 13 lat! Dziennikarka udowodniła w programie, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kinga Rusin z pewnością mogłaby zostać zawodową tancerką, bo jej płomienna rumba rozgrzała do czerwoności setki tysięcy widzów TVN przed telewizorami. Taniec z Gwiazdami odmienił jej życie. Gwiazda wspomina ognistą rumbę sprzed trzynastu lat.
Czytaj dalej