Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska została wezwana na dywanik? Produkcja TzG ma zastrzeżenia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.04.2024 21:17

Kaźmierska została wezwana na dywanik? Produkcja TzG ma zastrzeżenia

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Występ Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” od samego początku budzi ogrom kontrowersji w sieci. Najwięcej oburzeń wywołał ostatni odcinek show, w którym królowa życia awansowała do kolejnego wydania formatu, chociaż wielu z fanów sugerowało, że to właśnie ona powinna pożegnać się z programem. Teraz gwiazda miała zostać wezwana na dywanik producentów.

Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki

Ostatni odcinek tanecznego show Polsatu wywołał masę kontrowersji w sieci. Wszystko z powodu ogłoszenia wyników, które okazały się wyjątkowo szokujące dla wszystkich wiernych fanów programu. Tym razem z “Tańcem z Gwiazdami” pożegnali się Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska, co nie przypadło do gustu internautom.

Wielbiciele formatu zauważyli, że para bardzo dobrze radziła sobie na parkiecie i powinna dłużej pozostać w show. Całkiem inne zdanie mieli natomiast o Dagmarze Kaźmierskiej i Marcinie Hakielu, którzy tego wieczoru wypadli zdecydowali najsłabiej i zgarnęli najniższe noty od jurorów.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki, fot. KAPIF
Aleks Mackiewicz, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki, fot. KAPIF
Gwiazda "M jak miłość" powitała na świecie drugie dziecko! Dziennikarka TVN24 nie mogła przestać się śmiać. Interweniowała produkcja

Dagmara Kaźmierska mocno zaatakowana przez fanów

To jednak nie wszystko, co tego dnia wydarzyło się na planie “Tańca z Gwiazdami”. Krótko po ognistym tangu w wykonaniu Dagmary Kaźmierskiej oraz Marcina Hakiela para znalazła się w ogniu krytyki jurorów. Iwona Pavlović po raz kolejny nie szczędziła mocnych słów i zasugerowała, że występ królowej życia bardziej niż taniec przypominał człapanie.

Dagmarko, ja bym tylko chciała ci przypomnieć, że ten program nazywa się taniec z gwiazdami, niechodzenie z gwiazdami i nieczłapanie z gwiazdami.... i tak uwaga to jest twój najlepszy taniec - powiedziała do gwiazdy jurorka.

Jej słowa nie spodobały się synowi gwiazdy — Conanowi, który wszedł na scenę z bukietem kwiatów dla swojej znanej mamy. Gwiazdor nie tylko pogratulował jej tańca, ale też zwrócił się bezpośrednio do Czarnej Mamby i powiedział jej kilka mocnych słów. 

A ja myślę, że z takimi nogami pani Iwonka nie zrobiłaby ani jednego kroku - powiedział niespodziewanie syn Dagmary Kaźmierskiej.

Jego zachowanie bardzo nie spodobało się internautom, którzy uznali, że mężczyzna pozwolił sobie na zbyt wiele.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska mocno zaatakowana przez fanów, fot. KAPIF
Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska, wiek, Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska mocno zaatakowana przez fanów, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Hakiel zmaga się z poważną kontuzją. Znowu trafił do specjalisty.

Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik produkcji "Tańca z Gwiazdami"

Teraz w mediach pojawiły się doniesienia na temat tego, że królowa życia miała zostać wezwana na dywanik producenta “Tańca z Gwiazdami”. Z informacji przekazanych przez portal “Pudelek” wynika, że produkcja tanecznego show Polsatu ma już dość zachowania Conana, który nieustannie pojawia się na scenie, co łamie regulamin formatu. 

Teraz postanowiono porozmawiać na ten temat z samą Dagmarą Kaźmierską i poprosić ją o to, aby mężczyzna nie wchodził na parkiet i nie wręczał jej kwiatów lub innych upominków.

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni - czytamy słowa informatorki “Pudelka”

Dagmara i Conan Kaźmierscy
Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik produkcji "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Conan dostał od matki prezent warty fortunę, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik produkcji "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Conan i Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik produkcji "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF