Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Blanka na spotkaniu w Polsacie. Góra zasłoniła niewiele, nogi przyciągnęły uwagę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.05.2024 15:33

Blanka na spotkaniu w Polsacie. Góra zasłoniła niewiele, nogi przyciągnęły uwagę

Blanka
fot. KAPIF

Blanka pojawiła się a konferencji prasowej telewizji Polsat. Wokalistka zaskoczyła nas wszystkich swoją kreacją. Jej bluzka więcej odkrywała, niż zakrywała! Internauci nie są w stanie oderwać od niej wzroku.

Blanka zachwyca wszystkich internautów

O młodej wokalistce po raz pierwszy zrobiło się głośno w tamtym roku, gdy jej piosenka “Solo” została wybrana jako utwór reprezentujący nas na Konkursie Piosenki Eurowizji. Pomimo wielu słów krytyki, Blanka zrobiła ogromny progres i zaskoczyła wszystkich na scenie w Liverpoolu. 

Finalnie gwiazda awansowała do wielkiego finału, gdzie zajęła 20. miejsce. Po sukcesie na prestiżowym wydarzeniu kariera Blanki nabrała tempa, a światło dzienne ujrzały jej kolejne utwory, które cieszą się teraz ogromną popularnością. Od tej pory dziewczyna bardzo chętnie pojawia się w mediach i chwali kolejnymi krokami w swojej muzycznej karierze.

Eurowizja
Blanka zachwyca wszystkich internautów, fot. KAPIF
Blanka
Blanka zachwyca wszystkich internautów, fot. KAPIF
"Ale ślicznotka". Nowa uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" rozpala zmysły Ania z "Rolnika" urodziła. Dziecko dostało imię pochodzenia perskiego

Blanka zszokowała swoją stylizacją

Piosenkarka od samego początku swojej kariery zaskakuje nas swoimi niecodziennymi kreacjami, które niemal natychmiast przyciągają wzrok wszystkich zgromadzonych. Można to było zaobserwować między innymi na Czerwonym Dywanie, zorganizowanym przed zeszłorocznym Konkursem Piosenki Eurowizji, gdy pojawiła się w długiej zielonej sukni z napisem “Bejba”.

Teraz Blanka również urzeka swoimi stylizacjami. Gwiazda pojawiła się na niedawnej konferencji prasowej stacji Polsat, gdzie od razu zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów. Wszystko z powodu jej bardzo odważnej i odsłaniającej ciało kreacji.

Blanka
Blanka zszokowała swoją stylizacją, fot. KAPIF
Blanka, fot. KAPiF
Blanka zszokowała swoją stylizacją, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Historyczna zmiana w programie. Widzowie zgodni.

Blanka zachwyciła na konferencji Polsatu

Konferencja Polsatu gościła wiele polskich gwiazd, które zachwyciły nas swoimi niecodziennymi kreacjami. Na uwagę zasługiwała między innymi stylizacja Dody, która zestawiła krótką białą sukienkę z wysokimi różowymi kozakami, sięgającymi do połowy uda.

Internauci docenili również strój Blanki, która tego dnia postanowiła odsłonić trochę swojego ciała. Młoda wokalistka zaprezentowała się w brokatowym biustonoszu w cekiny, z dodatkowym frędzlami. Swoją rzucającą się w oczy górę zestawiła z jasnymi jeansami i licznymi srebrnymi bransoletkami.