Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Złoto, przepych i ten sedes. Tak mieszka Dagmara Kaźmierska
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.04.2024 20:39

Złoto, przepych i ten sedes. Tak mieszka Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska
Fot. Instagram/queen_of_life_77, KAPiF

Dagmara Kaźmierska ponownie zdominowała nagłówki portali plotkarskich. Media ją lubią, a ona lubi zainteresowanie sobą. “Królowa życia” uwielbia też przepych i bogactwo, co widać chociażby w sposobie, w jaki urządziła swój dwupoziomowym apartament. To wnętrza godne królowej. 

 

Dagmara Kaźmierska ponownie ma swoje pięć minut w telewizji

Dagmara Kaźmierska rozpoznawalność zdobyła dzięki programowi “Królowe życia”. Show można było oglądać na antenie TTV, a Kaźmierska była jedną z jego największych gwiazd. Widzowie jej barwne życie mogli śledzić przez sześć lat. Później program został zakończony, a zainteresowanie jedną z jego bohaterek nieco zmalało. Do teraz… 

Obecnie mówimy o Dagmarze Kaźmierskiej nawet więcej niż kiedykolwiek, a to za sprawą jej udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Mimo że “Królowa” i jej partner Marcin Hakiel w każdym odcinku zdobywali najniższe noty, dotarli aż do ćwierćfinału dzięki głosom widzów. Niestety, Dagmary Kaźmierskiej nie zobaczymy w kolejnym odcinku tanecznego show, jednak nie dlatego, że odpadła, a dlatego, że sama podjęła decyzję, że rezygnuje. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel Fot. KAPiF
W poniedziałek widzowie "M jak miłość" przeżyją trudne chwile. Nastąpi żałoba Wielka wtopa w "Milionerach". To przeszło do historii

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

W poprzednim tygodniu Dagmara Kaźmierska ponownie była na językach wszystkich. Tym razem powodem była jej rezygnacja z tanecznego show Polsatu. “Królowa” opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na których poinformowała, że już nie zobaczymy jej w “Tańcu z Gwiazdami”. 

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Z żebrem jest ogromny problem - powiedziała w zamieszczonym filmiku. 

Co więcej, odeszła tuż przed tańcem, w którym miał jej towarzyszyć syn, Conan. Kaźmierska nie miała jednak innego wyjścia. Zmagała się bowiem z poważną kontuzją, a ból skutecznie utrudniał jej przygotowania do występu. W poprzednim odcinku połączyła się online ze studiem, aby pożegnać się z jurorami, pozostałymi uczestnikami i widzami. Przy okazji zdradziła, że jej faworytką do zwycięstwa jest Roxie Węgiel

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska Fot. KAPiF

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska urządzając swój dwupoziomowy apartament w Kłodzku, kierowała się zasadą, że ma być luksusowo. Stąd drogie meble, jeszcze droższe dodatki i… sedes Versace! Tapicerowanej kanapy ze złotymi rzeźbieniami nie powstydziłaby się żadna królowa.

W mieszkaniu możemy zauważyć białe meble, na których poustawiano złote świeczniki. Widać, że Kaźmierska lubi przepych. Mimo że w domu “Królowej życia” dominują nieoczywiste połączenia, wszystko tworzy spójną całość. Fani minimalizmu mogliby poczuć się przytłoczeni ilością zdobień, nie potrafimy jednak wyobrazić sobie Dagmary Kaźmierskiej w innym otoczeniu niż to iście królewskie. 

Tak mieszka gwiazda TTV:

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska Fot. Instagram/queen_of_life_77