Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W poniedziałek widzowie "M jak miłość" przeżyją trudne chwile. Nastąpi żałoba
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.04.2024 16:37

W poniedziałek widzowie "M jak miłość" przeżyją trudne chwile. Nastąpi żałoba

"M jak miłość"
fot. kadr z serialu "M jak miłość"

Wiernych fanów serialu “M jak miłość” już niedługo czeka dawka przykrych informacji. Scenarzyści uśmiercili jedną z postaci, która od lat pojawiała się na antenie. Już w poniedziałek telewidzowie usłyszą, kto na zawsze pożegna się z kultowym serialem TVP.

Kolejna postać umiera w "M jak miłość"

Widzowie serialu “M jak miłość” doświadczyli masy przykrych przeżyć. Tylko w ubiegłym roku z ich ukochanym show pożegnała się dwójka ulubionych bohaterów — Wojciech Marszałek, czyli tata Magdy Budzyńskiej, oraz Zbigniew Filarski, czyli tata Kingi Zduńskiej. Obie postaci wnosiły do serialu mnóstwo pozytywnej energii i humoru.

Niestety, pożegnanie to spowodowane było śmiercią aktorów, którzy wcielali się w te kultowe role. Emilian Kamiński odszedł niespodziewanie 26 grudnia 2022 roku, a Andrzej Precigs zmarł 26 sierpnia 2023 roku.

Emilian Kamiński
Kolejna postać umiera w "M jak miłość", fot. KAPIF
Andrzej Precigs
Kolejna postać umiera w "M jak miłość", fot. KAPIF
Wielka wtopa w "Milionerach". To przeszło do historii "Klęczała w błocie". Małysz zrobił coś niesamowitego

Śmierć kultowego bohatera w "M jak miłość"

Już w poniedziałkowy wieczór widzowie popularnego serialu Telewizji Polskiej otrzymają kolejną dawkę smutnych informacji. Z serialem pożegna się proboszcz Grabiny, który przez lata był bliskim przyjacielem seniorki rodu Mostowiaków. Barbara Mostowiak otrzyma zaskakującą nowinę o śmierci duchownego.

Nie da się ukryć, że informacja ta bardzo zaboli kobietę. Po pogrzebie bliskiego przyjaciela wyzna swoim córkom, że ksiądz był naprawdę ważną osobą w jej życiu i zawsze mogła liczyć na jego wsparcie. Jego odejście sprawi, że Barbara Mostowiak będzie chciała namówić Martę na otworzenie swojego serca na miłość, ponieważ nie warto niczego odkładać na później.

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja: Lunie rośnie potężny rywal. Jak wygra, będą kontrowersje.

Kolejny bohater umiera w "M jak miłość"

Scenarzyści zostali zmuszeni do uśmiercenia postaci proboszcza z powodu nieoczekiwanej śmierci aktora, który wcielał się w tę rolę. Maciej Damięcki odszedł 17 listopada 2023 roku. Informacja o jego odejściu wprawiła w głęboki smutek nie tylko jego rodzinę i bliskich, ale również wiernych fanów.

Aktor pojawił się nie tylko w roli duchownego w “M jak miłość”, ale również mogliśmy oglądać go w takich produkcjach, jak “Plebania”, “Kasia i Tomek”, “Miodowe lata”, “Znachor” oraz “Czas honoru”.

Ksiądz Władysław Wroński (Maciej Damięcki)
Kolejny bohater umiera w "M jak miłość", fot. kadr z serialu “M jak miłość”
maciej damięcki.png
Kolejny bohater umiera w "M jak miłość", fot. KAPIF