Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bracia Koral żyją w przepychu. Uwagę zwraca szczegół w oknie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.04.2024 20:42

Bracia Koral żyją w przepychu. Uwagę zwraca szczegół w oknie

Rezydencja braci Koral
fot. screen YouTube/ShowNews, screen Google Maps

Bracia Koral swój biznes zaczynali niepozornie. Teraz Józef i Marian są multimilionerami. Uwielbiają przepych i drogie samochody. A jak mieszkają? Powiedzieć, że ich domy są luksusowe, to jak nie powiedzieć nic.

Bracia Koral dorobili się milionów na sprzedaży lodów

Józef i Marian Koralowie zaczynali od sprzedaży lodów z białego malucha. Dziś potentaci z Nowego Sącza są na liście najbogatszych Polaków. Ich produkty zna chyba każdy. Miliony na kontach pozwoliły im nie tylko jeździć luksusowymi samochodami, lecz także mieszkać jak królowie.

W ostatnim czasie reporterzy portalu ShowNews odwiedzili dom braci Koral. Bracia lubują się w przepychu, a wnętrza ich rezydencji onieśmielają. Willa bogaczy znajduje się w centrum miasta. Sama działka musiała kosztować fortunę.

Willa braci Koral
Willa braci Koral Fot. screen YouTube/Show News
W takich warunkach mieszka Maria z "Sanatorium miłości". Zdjęcia Andrzej z Sanatorium niedawno był bezdomny. A teraz? Dobrze zarabia

Willa braci Koral znajduje się w Nowym Sączu

Bracia Koral są bardzo szanowani przez mieszkańców miasta. Obaj aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności. W 2016 roku nadano im tytuł Honorowych Obywateli Nowego Sącza. Bracia ufundowali miastu m.in. pomnik Jana Pawła II za ponad dwa miliony złotych i ufundowali karetkę pogotowia. 

Pierwszy z domów braci Koral należy do Józefa. Jest to charakterystyczny budynek pokryty czerwoną dachówką, usytuowany na wzniesieniu w centrum miasta. Tuż obok tego domu znajdują się jeszcze dwa inne domy, należące do pozostałych członków rodziny Koral. Przez ogrodzenie na posesji można dostrzec złote rzeźby i zaparkowane luksusowe samochody. Do jednych i drugich bracia mają wielką słabość.

Trzy rodzinne rezydencje stoją na z daleka widocznym wzgórzu, a nowosądeczanie twierdzą, że górska droga dojazdowa jest podgrzewana, bo w zimie, kiedy wszystkie okoliczne są zasypane śniegiem, ta akurat zawsze jest czarna i sucha - podaje "Newsweek".

Willa braci Koral
Willa braci Koral Fot. screen YouTube/SnowNews

Ten szczegół przyciąga uwagę w domu braci Koral

Wokół rezydencji braci Koral krąży wiele mitów. Wiadomo o niej, że zajmuje ok. 2 tys. metrów kwadratowych, a sam salon z przeszklonym dachem ma 150 metrów i 8 metrów wysokości. W domu ma być kilka łazienek, a każda z nich jest ponoć utrzymana w innym stylu. 

Bracia Koral znani są ze swojej silnej wiary. Osoby, które przechodzą obok ich posiadłości, mogą dostrzec w jednym z okien specjalnie oświetlony obraz Jana Pawła II. Z kolei na dachu rezydencji powiewa flaga Polski.

Willa braci Koral
Willa braci Koral Fot. screen YouTube/SnowNews