Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Po nowym odcinku “The Voice Kids” widzowie powtarzają jedno
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.02.2024 08:14

Po nowym odcinku “The Voice Kids” widzowie powtarzają jedno

Po nowym odcinku “The Voice Kids” widzowie powtarzają jedno
Po nowym odcinku “The Voice Kids” widzowie powtarzają jedno, fot. kadr z programu "The Voice Kids"

Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji kultowego show “The Voice Kids”. To właśnie w sobotni wieczór widzowie mieli szansę zobaczyć, jak w roli trenerki sprawdzi się debiutująca gwiazda — Natasza Urbańska. Wszystko wskazuje na to, że występ następczyni Dawida Kwiatkowskiego wywołał ogrom emocji.

Za nami premiera najnowszej edycji "The Voice Kids"

Muzyczne show Telewizji Polskiej od samego początku cieszy się olbrzymią popularnością i sympatią telewidzów. Fani pokochali cudowną atmosferę, jaka panuje na planie “The Voice Kids” i mocno trzymają kciuki za najmłodszych, którzy próbują swoich sił na polskiej scenie muzycznej.

Program stał się dla wielu uczestników furtką do wielkiej kariery muzycznej. To właśnie z tej produkcji wywodzą się takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel, czy Viki Gabor. I chociaż większość internautów nie mogła doczekać się powrotu ich ukochanego formatu, wokół najnowszej edycji “The Voice Kids” pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Wszystko przez debiutującego trenera.

Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni Dawid Kwiatkowski w końcu to wyznał. Fani marzyli o takim powrocie

Natasza Urbańska zadebiutowała w roli trenera "The Voice Kids"

Program zadebiutował na antenie TVP w 2018 roku i niemal natychmiast podbił serca telewidzów. W ciągu trwania produkcji skład jury zmieniał się kilkukrotnie. Na samym początku mogliśmy zobaczyć w nim między innymi Edytę Górniak. Od jakiegoś czasu jednak w roli trenerów pojawiała się niezawodna czwórka: Cleo, Tomson i Baron z Afromental oraz Dawid Kwiatkowski.

Niestety, w 2023 roku piosenkarz podjął decyzję o rezygnacji ze współpracy z “The Voice Kids”, a program rozpoczął poszukiwania jego następcy. Okazało się, że wybór padł na tancerkę Nataszę Urbańską, która właśnie miała okazję zadebiutować na planie muzycznego formatu dla najmłodszych. Zaraz po pierwszym odcinku z udziałem gwiazdy, w sieci zaroiło się od komentarzy na temat jej zachowania.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o alimentach. Gwiazda nie owijała w bawełnę.

Nie milkną głosy po debiucie Nataszy Urbańskiej

Występ Nataszy Urbańskiej od samego początku spotkał się z wieloma kontrowersjami. Już po publikacji zapowiedzi najnowszej edycji programu “The Voice KIds” w sieci pojawiły się słowa sprzeciwu. Mnóstwo fanów nie mogło przeżyć rezygnacji Dawida Kwiatkowskiego i zapewniało, że nie zamierzają oglądać edycji z udziałem tancerki.

Wszystko jednak zmieniło się po sobotnim wieczorze, kiedy to po raz pierwszy mieliśmy szansę zobaczyć, jak gwiazda poradziła sobie w roli trenerka. Okazało się, ze Natasza Urbańska oczarowała internautów swoją osobowością i podejściem do dzieci.

Właśnie oglądam i się zakochałam, ale tak szczerze myślałam, że z Nataszą będzie gorzej, ale nie jest tak, jak myślałam, bo jest fajnie

Pani jest piękną kobietą. Ta energia pozytywna, uśmiech i temperament. Nie mogę się napatrzeć w programie

To najlepszy wybór! Świetna kobieta na właściwym miejscu. Powodzenia - czytamy w social mediach “The Voice Kids”.