Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego. Gwiazdy!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 22.02.2024 17:04

Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego. Gwiazdy!

Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego
fot.KAPIF, Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim niedawno stracili pracę, dziś zakochani wyruszyli razem w podróż do Włoch, skąd publikują zdjęcia i zarażają swoich fanów pozytywnym nastrojem. Jak widać, szybko poradzili sobie po odejściu z “PnŚ”. Jako para wyglądają bezbłędnie i nawet Włosi nie mogą oderwać od nich oczu. Mało tego, robili im zdjęcia.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek niedawno stracili pracę

W związku z ciągłymi i nieustającymi zmianami w Telewizji Polskiej Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski również niedawno zostali dotknięci perturbacjami, co wiązało się ze stratą pracy. Z dnia na dzień musieli rozstać się z “Pytaniem na śniadanie”, którego byli prowadzącymi od 2020 roku. Tworzyli zgrany duet nie tylko w telewizji, ale jak się okazało, także w życiu prywatnym.

Jakiś czas temu prezenterzy opublikowali na Instagramie post, w którym żegnają się z produkcją i dziękują fanom za wspólnie spędzony czas. 

Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam programa sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce - napisali w mediach

Ostatnia wola Tomasza Komendy. Brat ujawnił jego prośbę

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie rozpaczają po stracie pracy

Jak się okazuje, odejście Macieja Kurzajewskiego oraz Katarzyny Cichopek z “Pytania na śniadanie” nie podłamało ich, a wręcz przeciwnie natchnęło do stawiania kolejnych nowych kroków. Cichopek od razu po stracie pracy spakowała walizki i wyjechała z Polski. Zdecydowała się na wyjazd z dziećmi i przyjaciółmi do Omanu, skąd biernie dzieliła się z fanami pięknymi zdjęciami oraz była aktywna na swoim Instagramie.

Prezenterka nie tylko odpoczywała i zwiedzała. Praktycznie codziennie wstawiała posty, reklamując i promując stroje kąpielowe, czy okulary słoneczne. Po powrocie z wyjazdu kontynuowała to i dodawała różnego rodzaju współprace. Jak widać, nieźle sobie radzi i znalazła bardzo ciekawe zajęcie, które może przynieść jej sporo korzyści.

Natomiast Kurzajewski jakiś czas temu podzielił się z fanami informacją, że przygotowuje się do maratonu 2024. W tłusty czwartek dodał zdjęcie, na którym widać bieżnię.

fot.Instagram:@maciejkurzajewski

Kurzajewski i Cichopek na wspólnym wyjeździe. Włosi nie mogli oderwać od nich oczu

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wyruszyli wspólnie w podróż do Włoch, skąd na bieżąco wstawiają zdjęcia i filmiki, zarażając fanów uśmiechem. Pozytywny nastrój gości u nich przez cały czas, a radość nie znika z ich twarzy. Para wygląda razem wyśmienicie, a za nimi oglądają się nawet Włosi. Wstawiają również filmiki, na których zwiedzają różne zabytki i pokazują to, co tylko uda im się zobaczyć.

Na InstaStories wstawili wspólne zdjęcia, które najprawdopodobniej zostały zrobione przez samych Włochów. Stałe szczęście Kurzajewskiego i Cichopek sprawia, że wszyscy się za nimi oglądają. Zobaczcie sami, jak obłędnie wyglądają!

fot.Instagram: @katarzynacichopek