Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomaszewska rodziła w warszawskim szpitalu. Za poród słono zapłaciła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.02.2024 11:27

Tomaszewska rodziła w warszawskim szpitalu. Za poród słono zapłaciła

Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej?
Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej?, fot. KAPIF; Instagram

Ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej była jedną z najgłośniej komentowanych w polskich mediach. Prezenterka ogłosiła radosną nowinę nie tylko na swoim profilu na Instagramie, ale również na żywo w programie “Pytanie na śniadanie”. Teraz pochwaliła się fotografia z nowo narodzonym dzieckiem. Ile kosztował jej poród?

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Niedawno media obiegła radosna nowina o narodzinach drugiego dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej. Niedawna gwiazda “Pytania na śniadanie” ogłosiła szczęśliwą wiadomość o swojej ciąży w wakacje 2023 roku. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem, które wykonała podczas swoich wakacji w Grecji. 

Temat ciąży dziennikarki był również komentowany w porannym show Telewizji Polskiej, a wszyscy koledzy i koleżanki z programu nie kryli radości na wieść o powiększeniu się jej rodziny. Od tego czasu Małgorzata Tomaszewska na bieżąco informowała fanów o swoim samopoczuciu i kulisach ciąży. Teraz w końcu przekazała radosną nowiną i pochwaliła się uroczym zdjęciem z córeczką.

Tak wygląda drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie

Jak ma na imię córeczka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Teraz prezenterka oznajmiła światu, że powitała już swoje drugie dziecko. Małgorzata Tomaszewska przez długi czas nie wspominała o tym, jakiej płci będzie jej wyczekiwana pociecha. Za pomocą swojego najnowszego posta w social mediach wyznała, że urodziła dziewczynkę! Dziennikarka zdradziła również, jakie nadała jej imię.

Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura. Wydaje się, że będzie zodiakalnym Wodnikiem (jak mama). Wszyscy czekamy na naszą Laurkę

Niedługo później dumna mama opuściła szpital, a na miejscu czekał już na nią jej ukochany, który zadbał o bezpieczny powrót swoich dwóch dziewczyn do domu. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Tomaszewska nie świętowała urodzin. Wyznała, skąd taka decyzja.

Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej?

Jak wynika z posta znanej dziennikarki, jej poród odbył się w cenionej warszawskiej klinice. Szpital Specjalistyczny imienia Świętej Rodziny SPZOZ znany jest z wykwalifikowanego personelu i wysokiej jakości swoich usług. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, ile Małgorzata Tomaszewska zapłaciła za swój poród.

Placówka oferuje szeroki zakres usług — od opieki ginekologicznej, przez porody aż po opiekę nad kobietą i dzieckiem w czasie połogu. Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie szpitala, za poród z wyłączoną opieką nad noworodkiem należy zapłacić 3915 złotych. Nie wiadomo jednak, czy prezenterka dokupiła jakiś szerszy zakres usług, czy zdecydowała się na ten zawarty w cenniku.