Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Grał w serialach TVN, teraz poprowadzi "PnŚ". Kim jest Piotr Wojdyło?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.02.2024 14:17

Grał w serialach TVN, teraz poprowadzi "PnŚ". Kim jest Piotr Wojdyło?

Wreszcie poznaliśmy nazwisko NOWEGO prowadzącego "PnŚ", fot. KAPiF, Instagram/pytanienasniadanie
Wreszcie poznaliśmy nazwisko NOWEGO prowadzącego "PnŚ", fot. KAPiF, Instagram/pytanienasniadanie

Program „Pytanie na śniadanie” jest uwielbianym programem śniadaniowym. W ostatnich tygodniach w formacie TVP doszło do prawdziwego trzęsienia ziemi po tym, jak w mediach publicznych doszło do zmiany władzy. Nowa szefowa śniadaniówki TVP zaczęła swoją pracę od pożegnania się ze wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi. Znamy nazwiska ostatniej pary, która ich zastąpiła.  

Program „Pytanie na śniadanie” przeszedł prawdziwą rewolucję

Fani nie kryją rozgoryczenia decyzją nowej szefowej programu „Pytanie na śniadanie” o pożegnaniu wszystkich dotychczasowych prowadzących. Niektórzy byli związani z programem od lat i przyzwyczaili widzów do swojej obecności na ekranie TVP2 o poranku. Internauci nie tylko ostro krytykują zmiany, ale głośno mówią także o tym, że tęsknią za dawnymi prowadzącymi

Na ich miejsce przyszły nowe osoby, które stopniowo zdobywają sympatię widzów. Wśród nich znaleźli się jak dotąd: Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz

Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej "PnŚ". Tajemnicza Kasia to? Wparował do studia "Pytanie na Śniadanie" bez ubrań. Zaskakujące

Twórcy „Pytania na śniadanie” już wcześniej zapowiadali dołączenie nowych prowadzących

Zgodnie z zapowiedziami nowej szefowej formatu „Pytanie na śniadanie”, program miało prowadzić w sumie pięć opar prowadzących. Dzięki temu każda z nich mogłaby witać telewidzów w określony dzień tygodnia, a w weekendy pracować rotacyjnie. Stopniowo ujawniane były kolejne duety, które dołączały do śniadaniówki TVP, ale przez dość długi okres nie była znana tożsamość ostatniego z nich. Przed kilkoma dniami na profilach „Pytania na śniadanie” w mediach społecznościowych ujawniono imiona ostatniego duetu. Na zdradzenie ich tożsamości przyszło nam jednak jeszcze trochę poczekać.

W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami!

ZOBACZ TEŻ: Widzowie dalej krytykują Kasię i Filipa w „PnŚ”. Wylali wiadro pomyj

Znamy nazwiska nowych prowadzących program „Pytanie na śniadanie”

Po ogłoszeniu imion ostatniego duetu prowadzących w sieci i mediach pojawiły się liczne spekulacje na temat tego kim mogą być tajemniczy Kasia i Piotr. Wśród propozycji padały między innymi nazwiska: Katarzyna Zdanowicz i Piotr Kraśko, albo Katarzyna Burzyńska i Piotr Jędrzejek, a nawet Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Później wyciekła jednak informacja, że prawdopodobnie chodzi o Katarzynę Pakosińską:

(…) nowa prowadząca to „znana i bardzo lubiana” dziennikarka o imieniu Katarzyna, której towarzyszyć będzie „nieznany szerokiej publiczności partner” – donosił w ubiegłym tygodniu portal „Wirtualne media”. 

Informacja o ostatniej parze prowadzących program „Pytanie na śniadanie” została ogłoszona za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak można przeczytać w poście do dotychczasowej ekipy prowadzących już 20 lutego dołączą Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. O ile aktorki kabaretowej nie trzeba nikomu przedstawiać, wiele osób może się zastanawiać, kim jest jej ekranowy partner. Piotr Wojdyło jest konferansjerem, prezenterem i aktorem z Krakowa. Mężczyzna ukończył Szkołę Aktorską SPOT w Krakowskich Szkołach Artystycznych i ma na swoim koncie role nie tylko w teatrze, ale także serialach „Papiery na szczęście” i „Zakochani po uszy”. 

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło - oto nasza nowa para prowadzących. Ich wspólny debiut już jutro o 7.30. Powodzenia! Trzymamy kciuki. 

Wreszcie poznaliśmy nazwisko NOWEGO prowadzącego PnŚ, fot. Instagram pytanienasniadanie.jpg
Wreszcie poznaliśmy nazwisko NOWEGO prowadzącego „Pytanie na śniadanie”, fot. Instagram/pytanienasniadanie
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF 1.jpg
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?