Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielki powrót do TVP. Gwiazdor już na początku sierpnia wejdzie do studia
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.06.2024 12:13

Wielki powrót do TVP. Gwiazdor już na początku sierpnia wejdzie do studia

Robert Janowski, budynek TVP
Fot. KAPiF, Jakub Kaminski/East News

Tymi plotkami od miesięcy żyło większość mediów. Wczorajsze doniesienie o rezygnacji z funkcji jurora programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” tylko dolały oliwy do ognia. Dziś już wiemy, że najprawdopodobniej od sierpnia Robert Janowski będzie pracował przy formacie, z którym był związany przez ponad dwie dekady. Jesienią znów zobaczymy go w “Jaka to melodia?”?

Robert Janowski pożegnał się z rolą jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

To niejedyna osoba, której nie zobaczymy jesienią w kolejnej edycji popularnego formatu. Tydzień temu Maciej Dowbor podzielił się informacją, że kończy swoją niemal dwudziestoletnią karierę w Polsacie. Do niedawna pełnił funkcję prowadzącego “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wczoraj z kolei media obiegła informacja o tym, że jeden z dotychczasowych jurorów programu rozstaje się ze stanowiskiem.

Po 4 edycjach Robert Janowski żegna się z rolą jurora i z programem TTBZ

Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę!

Kilka słów od Roberta:
"Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi — jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też" - napisano na Instagramie.

Familiada: Imię męskie bez "a". Odpowiedział, a później złapał się za głowę Sokołowska zdradziła jak wyglądają kulisy "Tańca z Gwiazdami". Tego nie było w telewizji

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma problemy z kadrą?

Wiele wskazuje na to, że format Polsatu czekają duże zmiany. Wszystko przez problemy kadrowe, bowiem skład uszczuplił się o jednego prowadzącego i jednego jurora. Stacja musi poważnie się zastanowić nad tym, kogo zaangażować do zbliżającej się jesiennej odsłony programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Część dyskusji tyczy się Piotra Gąsowskiego, który już był gospodarzem formatu, ostatnio zasiadł jednak za stołem jurorskim. Ma przed nim stanąć poważny dylemat.

Były już pierwsze rozmowy z Gąsowskim. Ma się zastanowić i zdecydować, którą posadę chce objąć. Wtedy ruszy giełda nazwisk do uzupełnienia miejsc w TTBZ, bo czasu mało. Znając Gąsa postawi teraz żądania finansowe i pewnie wynegocjuje swoje, bo Polsat nie ma większego ruchu - przekazał informator portalu “Show News”.

KAPIF_oryginal_K1155203F (1).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Usunęli ją z nowej czołówki "M jak miłość". Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Robert Janowski powraca do "Jaka to melodia?"?

Już od kilku miesięcy w sieci pojawiały się plotki, że Robert Janowski, który właśnie odszedł z programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, powróci do przewodzenia w formacie TVP “Jaka to melodia?”. Pełnił tę funkcję przez ponad dwie dekady, jednak w 2018 roku musiał ustąpić ze stanowiska. Obecnie, kiedy władza w publicznej telewizji się zmieniła, do jej szeregów powraca wielu byłych pracowników. Mowa między innymi o Katarzynie Dowbor, która również przez wiele lat była związana z Polsatem. Z początkiem roku powróciła do prowadzenia “Pytania na Śniadanie” na antenie TVP2.

Swoich ustaleń dokonał serwis “Presserwis”. Według zebranych informacji powrót Roberta Janowskiego do muzycznego programu ma być już przesądzony. Już w sierpniu rozpoczną się nagrania do najbliższej serii formatu, już wtedy najprawdopodobniej z udziałem prezentera. Wiele wskazuje na to, że szczegóły na ten temat ujrzą światło dzienne już niebawem.