Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Launo z "Hotelu Paradise" jest w ciąży. Wyjawiła smutną prawdę o ojcu dziecka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.06.2024 16:04

Launo z "Hotelu Paradise" jest w ciąży. Wyjawiła smutną prawdę o ojcu dziecka

Launo Hotel Paradise
fot. Instagram/@launokardel

Kontrowersyjna uczestniczka programu “Hotel Paradise” właśnie przekazała szokujące wieści. Gwiazda reality show spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Niesamowite, co ujawniła na temat ojca swojej pociechy.

Kim jest Launo z "Hotelu Paradise"?

Launo Kardel zasłynęła dzięki swojemu udziałowi w czwartej edycji programu “Hotelu Paradise”. Gwiazda reality show od samego początku wzbudzała skrajne emocje za sprawą swojego buntowniczego charakteru i ciętego języka. Uczestniczka nie tylko z chęcią wchodziła w słowne potyczki z innymi bohaterami show, ale też mogła pochwalić się licznymi ciętymi ripostami pod ich adresem.

Od czasu swojego udziału w formacie TVN dziewczyna aktywnie działa w social mediach. Dodatkowo bardzo skupiła się na swoim własnym biznesie i kilka miesięcy po zakończeniu programu otworzyła salon w rodzinnym mieście. Teraz jednak gwiazda zaskoczyła wszystkich wiernych fanów szokującą informacją na temat swojego życia prywatnego.

To spotykało Sokołowską na ulicy po udziale w TzG. “Długo dochodziłam do siebie” Nie żyje gwiazda światowego kina. Kochała się w Olbrychskim

Launo z "Hotelu Paradise" jest w ciąży

Teraz okazało się, że życie uczestniczki popularnego reality show obróciło się o 180 stopni. Gwiazda hitu TVN-u właśnie poinformowała internautów, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że Launo wcale nie skacze z tego powodu z radości.

Wierni fani celebrytki postanowili rozwiać swoje wątpliwości i wprost zapytać ją o to, jak obecnie wygląda jej sytuacja i czy to prawda, że gwiazda jest obecnie w ciąży. Uczestniczka “Hotelu Paradise” postanowiła uchylić rąbek tajemnicy. Okazało się, że jej życie prywatne wcale nie wygląda obecnie kolorowo. Niewiarygodne, co zrobił ojciec jej dziecka.

hotel paradise.png
Launo z "Hotelu Paradise" jest w ciąży, fot. Instagram/@launokardel

ZOBACZ TEŻ: Pazura nie pojawił się na pogrzebie Rewińskiego. Jego powód łamie serce.

"Hotel Paradise": Launo ujawnia smutną prawdę o ojcu dziecka

Okazało się, że życie uczestniczki reality show zmieniło się nie do poznania. Jak wyznała na jednym ze swoich InstaStories nie może narzekać na problemy w pracy, a to wszystko za sprawą swoich cudownych klientek i ich wyrozumiałości.

Życie zawodowe jest okej, bo mam super miejsce pracy i super klientki - napisała dziewczyna na Instagramie

Niestety, sytuacja wygląda całkiem inaczej w przypadku życia osobistego. Launo Kardel miała przeprowadzić się do innego miasta, aby tam budować swoje życie rodzinne. Niestety, ojciec dziecka nie ucieszył się z informacji o ciąży i całkiem porzucił dziewczynę, twierdząc, że nie jest gotowy na taką odpowiedzialność. Gwiazda “Hotelu Paradise” nie kryje swoje oburzenia i smutku całą sytuacją.

Życie prywatne to jeden wielki żart i moje zaufanie do ludzi spadło do 0. (…) Kiedy ja poświęciłam swoją karierę, życie prywatne, aby przeprowadzić się do innego miasta, bo jak było dobrze to było dobrze, w finale zostałam sama. A czemu? Bo zaszłam w ciążę, a baby daddy postanowił mnie zablokować i zerwać, bo to zły czas dla niego - żaliła się gwiazda w sieci.

Launo nie ukrywa, że czuje się obecnie okropnie, a cała sytuacja mocno odbiła się na jej zdrowiu psychicznym.

Moje zdrowie psychiczne upadło tak, jak nigdy i nie mam żadnego wsparcia z jego strony. Już rozsiewając wasze plotki, bo to, co słyszę czasami aż mnie wpędza samą w podziw, jakie historie ludzie potrafią wymyślić - kończy swój wywód gwiazda.

Całe szczęście w tym trudnym okresie Launo może liczyć na wsparcie ze strony wiernych fanów i innych kobiet, które również doświadczyły w życiu niesprawiedliwości. Dziewczyna pokazała, że napływa do niej mnóstwo pozytywnych wiadomości ze strony internautów.

hotel paradise 2.png
"Hotel Paradise": Launo ujawnia smutną prawdę o ojcu dziecka, fot. Instagram/@launokardel
hotel paradise 3.png
"Hotel Paradise": Launo ujawnia smutną prawdę o ojcu dziecka, fot. Instagram/@launokardel