Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polski projektant powitał na świecie trojaczki. Pokazał urocze fotki z ukochanym
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.06.2024 19:12

Polski projektant powitał na świecie trojaczki. Pokazał urocze fotki z ukochanym

Michał Gilbert Lach
fot. Instagram/@michalgilbertlach

Popularny polski projektant właśnie przekazał radosną nowinę. Michał Gilbert Lach właśnie doczekał się narodzin swoich dzieci. Gwiazdor został ojcem trojaczków.

Kim jest Michał Gilbert Lach?

Michał Gilbert Lach to jedno z najpopularniejszych i najbardziej cenionych nazwisk w świecie mody. Projektant od lat związany jest z marką Bohoboco, której jest współzałożycielem. Ubrania jego autorstwa, które powstawały w kolaboracji z Kamilem Owczarkiem, z chęcią i dumą zakładały największe polskie gwiazdy.

Z biegiem lat mężczyźni zaczęli produkcję kolejnych kolekcji ubrań. Obecnie ich marka wciąż cieszy się olbrzymią popularnością, jednak zamiast sukienek, czy eleganckich kreacji, skupia się głównie na bluzach oraz perfumach. Aktualnie opiekę nad tym sprawuje jednak głównie Michał Gilbert Lach.

To spotykało Sokołowską na ulicy po udziale w TzG. “Długo dochodziłam do siebie” Jego kariera skończyła się po tragicznym wypadku. Sławny znajomy zrzucił go ze schodów

Michał Gilbert Lach i jego partner doczekali się potomstwa

O znanym projektancie było głośno nie tylko za sprawą jego licznych projektów i cudownych kolekcji, które znalazły uznanie w oczach polskich gwiazd, ale również dzięki szczęśliwym informacjom z jego życia osobistego. Michał Gilbert Lach nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochany.

Gwiazdor od dawna związany jest ze swoim partnerem Marcinem Łaski. Zakochani na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak podzielili się ze swoimi polskimi fanami szczęśliwą nowiną. Okazało się, że panowie cztery miesiące temu zostali rodzicami!

ZOBACZ TEŻ: "Zwierzę podobne do konia". Ta odpowiedź przebiła wszystko.

Michał Gilbert Lach został ojcem trojaczek

Projektant mody i jego ukochany właśnie doczekali się trojaczków. O swoim małym wielkim szczęściu poinformowali internautów za pośrednictwem konta na Instagramie. Zakochani przyznali, że jeszcze dwa lata temu nie spodziewali się, że spotka ich tak wielka radość.

Dziś chcielibyśmy podzielić się z wami największą radością, jakiej kiedykolwiek doświadczyliśmy – narodzinami naszych wspaniałych dzieci. Ponad dwa i pół roku temu wyruszyliśmy w tę niezwykłą podróż, realizując nasze najskrytsze marzenie i wewnętrzną potrzebę. Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że nasze serca zostaną pobłogosławione takim cudem jak trojaczki. To naprawdę magiczne, dar od wszechświata - czytamy w sieci.

Michał Gilbert Lach i Marcin Łaski zostali rodzicami już w lutym tego roku, jednak przez kilka miesięcy utrzymywali tę informację w sekrecie. Wszystko z powodu obaw o zdrowie swoich pociech, które trafiły do szpitala. Teraz jednak postanowili pochwalić się tym w swoich social mediach.

Choć dzieci przyszły na świat 8 lutego, dopiero teraz możemy śmiało podzielić się z wami tą niesamowitą wiadomością. Nasza podróż była pełna wyzwań, obaw o zdrowie i życie naszych dzieci, ale także pełna nadziei i determinacji – przyznał – Na OIOM-ie spędziliśmy 81 dni. Teraz, gdy w końcu jesteśmy w domu, czujemy się spokojniejsi co do przyszłości i zdrowia naszych dzieci - napisał gwiazdor na Instagramie