Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Usunęli ją z nowej czołówki "M jak miłość". Widzowie nie mogą w to uwierzyć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.06.2024 21:08

Usunęli ją z nowej czołówki "M jak miłość". Widzowie nie mogą w to uwierzyć

M jak miłość
fot. Facebook/m jak milosc

Poważne zmiany w kultowym serialu Telewizji Polskiej. Fani produkcji zauważyli, że z czołówki “M jak miłość” zniknęła jedna z ich ulubionych aktorek i jednocześnie odtwórczyni niesamowicie ważnej postaci. Czy to oznacza, że nie pojawi się w najnowszym sezonie?

"M jak miłość" już jesienią wraca do TVP

Czas wakacji to okres, kiedy wszystkie telewizyjne produkcje, seriale oraz teleturnieje robią sobie zasłużoną przerwę, a my możemy cieszyć się jedynie powtórkami wyemitowanych wcześniej odcinków. Najwierniejsi fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ich ulubione formaty powracają na antenę dopiero na jesień, kiedy to producenci zaskoczą nas całkiem nowymi wydaniami.

Podobny los spotkał serial “M jak miłość”, który na kilka miesięcy zniknął z Telewizji Polskiej. Wiadomo już jednak, że twórcy szykują dla nas nowe wątki bohaterów, a w sieci pojawiło się nawet kilka scen zza kulis produkcji. Najwierniejsi fani doszukali się jednak kilka niecodziennych i zaskakujących zmian w czołówce serii o losach Mostowiaków.

Polski projektant powitał na świecie trojaczki. Pokazał urocze fotki z ukochanym Jego kariera skończyła się po tragicznym wypadku. Sławny znajomy zrzucił go ze schodów

Zaskakujące zmiany w czołówce "M jak miłość"

Teraz wielbiciele kultowego serialu Telewizji Polskiej zauważyli, że czołówka “M jak miłość” przeszła znaczną metamorfozę. Co ciekawe, z filmiku rozpoczynającego serię zniknęła jedna z głównych bohaterek produkcji — Izabela Chodakowska, która gra Adrianna Kalska.

Okazało się, że miejsce byłej ukochanej Marcina Chodakowskiego i jego dzieci zajęła Kama oraz tajemnicza kobieta, która w następnym sezonie uratuje mężczyznę, gdy ten zgubi się w lesie i straci pamięć. Wiadomo, że postać odgrywana przez Mikołaja Roznerskiego nie będzie wiedziała, gdzie się znajduje, ani kim jest. Czy to oznacza, że Adrianna Kalska żegna się z show TVP?

ZOBACZ TEŻ: To spotykało Sokołowską na ulicy po udziale w TzG. “Długo dochodziłam do siebie”.

Czy Adrianna Kalska odchodzi z "M jak miłość"?

Uspokajamy jednak wszystkich wiernych fanów “M jak miłość”. Adrianna Kalska nie żegna się z serialem, a jej postać najprawdopodobniej pojawi się na ekranie w kolejnym sezonie. Co więcej, aktorka podzieliła się kilkoma fotografiami z planu, na których możemy zobaczyć, jak jej bohaterka spędza czas z Anetą, w którą wciela się Ilona Janyst.

Fani spodziewają się, że może być to zapowiedź odnowienia przyjaźni Chodakowskich. Niektórzy spekulują nawet, że Aneta może być wsparciem dla Izy i jej dzieci po zaginięciu Marcina. Może być to dla postaci granej przez Adriannę Kalską o tyle trudne, że nie będzie u jej boku już Radka.