Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Juror żegna się z TTBZ. Wydano komunikat: "Dziękujemy"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 18.06.2024 10:49

Juror żegna się z TTBZ. Wydano komunikat: "Dziękujemy"

TTBZ
Fot. AKPA, KAPiF

Nadszedł czas na wielkie zmiany w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji Polsat. Choć plotki na ten temat pojawiały się w sieci od jakiegoś czasu, do teraz pozostawały niepotwierdzone. Dziś wiemy już, że juror rozstaje się z formatem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Robert Janowski oficjalnie rozstał się z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Plotki na temat potencjalnego rozstania się prezentera z flagowym programem Polsatu obiegały sieć już od jakiegoś czasu. Mówiło się również, że Robert Janowski planuje swój wielki powrót do formatu “Jaka to melodia?” emitowanego w Telewizji Polskiej. Dziś przynajmniej część tych spekulacji się potwierdziła. W mediach społecznościowych pojawił się oficjalny komunikat.

Kilka słów od Roberta:
“Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi — jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też” - przekazano na profilu instagramowym “TTBZ”.

Ogromna wpadka w “Kole fortuny”. Uczestniczka chciała zapaść się pod ziemię Kammel ostro o TVN. Nie gryzł się w język

Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia?"?

Od jakiegoś czasu osoby zaangażowane w produkcję programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradzały, że Robert Janowski planuje rozstać się z rolą jurora i powrócić do swojego dawnego stanowiska. Przypomnijmy, że kilka lat temu zakończył współpracę z TVP, gdzie przez lata był gospodarzem formatu “Jaka to melodia?”. Teraz gdy władza w publicznej telewizji się zmieniła, te spekulacje nabrały rumieńców.

Do niektórych pogłosek odniósł się sam Robert Janowski. Zdementował, jakoby miał na celu “pozwalnianie” osób pracujących przy produkcji muzycznego programu.

Ktoś we mnie wierzy i wymyślił, że "pozwalniam". A ja mówię, że najpierw muszą mnie chyba zatrudnić w TVP, żeby cokolwiek. Póki co bez etatu. Nie trzeba zatem ,"drżeć" o przyszłość. Pracownicy programu mogą spać spokojnie - pisał jeszcze trzy dni temu na Facebooku.

W swojej wypowiedzi nawiązał również do Rafała Brzozowskiego, który zajął jego miejsce w roli gospodarza formatu “Jaka to melodia?”.

ZOBACZ TEŻ: "Kobiety są straszne". Popek przeszła piekło po zwolnieniu z TVP

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez pracowników?

Robert Janowski nie jest jedyną osobą, która rozstała się z programem o metamorfozach w największe gwiazdy sceny muzycznej. W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o tym, że z Polsatu odszedł Maciej Dowbor. Dziennikarz do niedawna pełnił rolę prowadzącego “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

KAPIF_oryginal_K1046579F.jpg
Fot. KAPiF

Walewska jest trochę zmęczona programem i zastanawia się co dalej, bo 20. edycji, to akurat piękna liczba. Kocha ten program, ale zabiera jej dużo czasu. A to oznacza, że sypie się jury. Janowski odchodzi na pewno. Walewska się zastanawia. Rock może być pewny swego, Gąsowski tak samo - zostaje. Dowbor wcale nie jest takim pewniakiem. Tyle mówiło się, że szuka pracy w TVP, że musi się jasno opowiedzieć, gdzie chce być - mówił jeszcze niedawno informator portalu “Show News”.

Póki co Polsat informował, że program doczeka się swojej kontynuacji już jesienią. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie trzeba znaleźć dobrych zastępców dla tych, którzy odeszli.