Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2024 07:44

Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć"

Dagmara Kaźmierska, Conan
fot. Wojciech Olkusnik/East News; KAPIF

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”, podczas którego mogliśmy podziwiać umiejętności kolejnych uczestników. Jedną z najbarwniejszych par tej edycji bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas ich występu.

Niezapomniane emocje w "Tańcu z Gwiazdami"

Za nami kolejny odcinek kultowego programu Polsatu, podczas którego możemy przyglądać się tanecznym popisom naszych ulubionych gwiazd. W trzecim wydaniu “Tańca z Gwiazdami” znów nie zabrakło wrażeń i emocji, o których pisał cały Internet.

Uwagę wszystkich przykuła między innymi Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka oczarowała wszystkich swoim pięknym tańcem do piosenki Abby oraz niezapomnianym kostiumem. Na pochwałę zasługuje również Maciej Musiał, którego występ bardzo przypadł do gustu publiczności. Jak tego dnia poradziła sobie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel?

"Sanatorium miłości": Andrzej wyznał, gdzie mieszka. Poruszające Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" dała popis. Na tyle ich ocenili

Dagmara Kaźmierska oczarowała w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel bez wątpienia są jedną z najbarwniejszych par w trwającej obecnie edycji tanecznego formatu. Fani z utęsknieniem czekają na ich kolejne występy i chwalą królową życia za postępy, jakie robi na parkiecie. Tym razem ulubieńcy publiczności po raz kolejny nie zawiedli swoich wiernych fanów.

Charyzmatyczna blondynka i jej partner wystąpili do jednego z utworów legendarnej grupy Abba “Money Money”. Podczas występu zadbali nie tylko o choreografię, ale też scenografię — w pewnym momencie królowa życia trzymała w dłoni sporych rozmiarów plik z pieniędzmi.

Pomimo faktu, że ogniste tango skradło serca internautów, nieco odmiennego zdania byli jurorzy, którzy nagrodzili parę 21 punktami — jest to najmniejsza liczba, jaką w trzecim odcinku “Tańca z Gwiazdami” otrzymał któryś z duetów.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?

Conan wparował na scenę "Tańca z Gwiazdami"

Występ Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela jak zwykle dostarczył wszystkim obecnym w studiu mnóstwa wrażeń i emocji, a to z powodu ich poczucia humoru i dystansu do samych siebie. W pewnym momencie na scenie pojawił się również gość specjalny, którego absolutnie nikt się nie spodziewał.

Gdy podczas tańca Marcin Hakiel rzucił na scenę garść pieniędzy, niespodziewanie zjawił się tam syn królowej życia Conan, który zaczął zbierać rozrzucone banknoty.

Hakiel nie będzie co tydzień taki wylewny. Zbieraj dziecko. Korupcja. Tak się nie robi dziecko. Siedzieć pójdziesz - powiedziała ze śmiechem Dagmara Kaźmierska.

Jej słowa mocno rozbawiły, ale też zaskoczyły internautów, którzy doskonale pamiętają o mrocznej przeszłości gwiazdy. Wszystko wskazuje jednak na to, że uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” ma do siebie niesamowity dystans.

Dagmara Kaźmierska 2.jpg
Conan wparował na scenę "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska 1.jpg
Conan wparował na scenę "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF