Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tylko u nas: Kotońska stanęła w obronie Kaźmierskiej. Ma mocne postanowienie
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 20.04.2024 15:39

Tylko u nas: Kotońska stanęła w obronie Kaźmierskiej. Ma mocne postanowienie

Agnieszka Kotońska
Fot. Tiktok /agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana gwiazda programu “Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV. Celebrytka jest dobrą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej, która brała udział w programie “Taniec z Gwiazdami”. W trakcie rozmowy z Agnieszką zapytałem, czy będzie dalej śledzić losy uczestników tanecznego show Polsatu. Jej odpowiedź mówi wszystko!

Agnieszka Kotońska zna swoją wartość!

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana królowa TTV. Celebrytka uwielbia występować przed kamerami. Znana jest z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, “Druga twarz” czy “99. Walka o wszystko”. Postanowiłem zadzwonić do niej i podpytać o Dagmarę Kaźmierską:

Ja to mówię zawsze, Kaźmierska i Kotońska to są dwa nazwiska, które się dobrze klikają w internecie, dobrze czytają, dobry mają odbiór - powiedziała mi Agnieszka.

A dlaczego gwiazda siostrzanej stacji TVN lubi brać udział w programach telewizyjnych? Odpowiedź jest banalnie prosta:

Dają mi popularność, sławę i rozpoznawalność i co za tym idzie pieniądze - kwituje Kotońska.

Kasprzyk wprost o odejściu Kaźmierskiej. Tylko nam ujawniła kulisy Dagmara pogodzi się z Edzią po odejściu z TzG? "Może Edzię za bardzo poniosło"

Kotońska w "Back to school. Prawdziwy egzamin"

Agnieszka Kotońska wraz z innymi gwiazdami znanymi z telewizji bierze udział w programie “Back do school. Prawdziwy egzamin”. Przez 14 dni, celebryci są zamknięci w internacie i uczęszczają na zajęcia szkolne. 

W trakcie czwartego odcinka szkolnego show TTV celebrytka znana z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, została poproszona do odpowiedzi. Okazało się, że nie zna języka angielskiego na tyle dobrze, aby porozmawiać z nauczycielem. 

To jest internetowy viral? Jedni są w programy dla nauki, a drudzy są do rozśmieszania widza - zdradziła mi Kotońska.

Kotońska obrażona na jedną ze telewizji?

Zadzwoniłem do Agnieszki Kotońskiej, żeby porozmawiać z nią o rezygnacji Dagmary z programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka od razu rozpoczęła komentować aktualne wydarzenia:

Są to tak wspaniali, wartościowi ludzie, że decyzja o jej rezygnacji z “Tańcu z Gwiazdami” spowodowała, że ja zrezygnowałam z oglądania - z rozżaleniem odpowiedziała Kotońska 

Zadałem pytanie dlaczego tak się stało. Odpowiedź przyszła od razu:

W Polsce to była największa gwiazda “Tańca z Gwiazdami” - skwitowała Kotońska.

Program “Taniec z Gwiazdami” możecie oglądać w wiosennej ramówce Polsatu w niedzielę o godzinie 20:05.

Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel