Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kotońska w ”Tańcu z Gwiazdami” czy w ”Ameryka Express”?
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 21.04.2024 17:22

Agnieszka Kotońska w ”Tańcu z Gwiazdami” czy w ”Ameryka Express”?

Dagmara Kaźmierska i Agnieszka Kotońska
Fot. KAPIF i Instargram /agnieszkakotonska

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku zadzwoniłem do Agnieszki Kotońskiej, żeby dowiedzieć się między innymi czy wystąpiłaby w programie "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka postanowiła jednak sprawę jasno. Jakie show wybrałaby Kotońska, gdyby dostała propozycję i jak radzi sobie w "Back to school. Prawdziwy egzamin"? Zdradziła mi to w rozmowie telefonicznej.
 

Agnieszka Kotońska: kim jest?

Kotońska urodziła się 3 stycznia 1977 roku, to oznacza, że skończyła w 2024, 47 lat. Agnieszka Kotońska i jej rodzina jest znana wszystkim, którzy oglądają TTV. Celebrytka na co dzień mieszka w Chodzieży w województwie wielkopolskim. 

Artur jej mąż i Dajan syn, skradli serca widzów ”Gogglebox. Przed telewizorem”. Gwiazda TTV ma ponad 335 tysięcy obserwujących w serwisie Instagram. 

Zrzut ekranu 2024-04-19 o 15.54.06.png
Fot. instargram agnieszkakotonska
Kasprzyk wprost o odejściu Kaźmierskiej. Tylko nam ujawniła kulisy

Agnieszka Kotońska: jak radzi sobie w "Back to school. Prawdziwy egzamin"?

Kotońska została zaproszona do programu "Back to school. Prawdziwy egzamin", w którym gwiazdy znane z telewizji zamknięte są na dwa tygodnie w internacie, a następnie muszą jak normalni uczniowie uczyć się do egzaminu i odrabiać pracę domową. 

Mnie zaciekawił odcinek, w którym Agnieszka musiała opowiedzieć o sobie po angielsku, po czym wyznała, że każdy, kto przyjeżdża, niech uczy się polskiego, tak jak my musimy uczyć się języków jak wyjeżdżamy za granicę:

To jest internetowy viral? Jedni są w programy dla nauki, a drudzy są do rozśmieszania widza. I ja jestem tą drugą częścią. Po prostu każdy czeka, co ta Kotońska o*******i w kolejnym odcinku, a tych asów w rękawie mam jeszcze sporo - powiedziała z uśmiechem Kotońska.

Kotońska idzie do programu po prostu dla zabawy. Nic w tym dziwnego, w końcu widzowie uwielbiają, jak wiele się dzieje w programach telewizyjnych.

Tak jak Dagmara w Tańcu z Gwiazdami poszła dla rozrywki, tak samo ja w każdym programie, w którym biorę udział, po prostu idę po rozrywkę. Muszę się dobrze bawić, dobrze czuć. A jak to wychodzi? Czasami wychodzi lepiej, czasami gorzej - skwitowała Agnieszka.

A w jakim show nie weźmie udziału Agnieszka?

WEBP_LANDSCAPE_840.webp
Fot. Materiały prasowe TVN, Back to school

Agnieszka Kotońska nie weźmie udziału w "Tańcu z Gwiazdami"?

W trakcie rozmowy z Agnieszką Kotońską postanowiłem zapytać, czy sama wzięłaby udział w programie “Taniec z Gwiazdami”. Okazuje się, że celebrytka nie chce być kojarzona z inną stacją telewizyjną:

Bardziej Ameryka Express, bo to jest TVN-u. Wywodzę z TTV, to jest moja macierzysta stacja. Polsat mi nic nie dał - powiedziała Kotońska. 

Kontynuowałem więc, że przecież “Taniec z Gwiazdami” dodatkowo by wpłynął na jej popularność:

Polsat nie dał mi ani rozpoznawalności, ani pieniędzy, ani sławy, więc ja tak stricte za “Tańcem z Gwiazdami” nie tęsknię, bo to nie jest moja macierzysta stacja, ja się stamtąd nie wywodzę - skwitowała Agnieszka

Zadałem więc pytanie, czy jest szczęśliwa w swojej stacji:

Wszyscy znają mnie z TTV, to jest moja rodzima stacja i oni dali mi furtkę na świat, furtkę do sławy, furtkę do rozpoznawalności. Po prostu otworzyli mi drzwi, które wcześniej były dla mnie zamknięte. Polsat nie zrobił tego pierwszego kroku, zrobiło to TTV i jestem po prostu mega szczęśliwa, że spełniam swoje przygody i realizuję się - zakończyła celebrytka

Agnieszkę Kotońską możemy oglądać w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” na antenie jej macierzystej stacji TTV.