Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Twoja twarz brzmi znajomo z nowym jurorem. Widzowie nie mogą w to uwierzyć
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.06.2024 17:37

Twoja twarz brzmi znajomo z nowym jurorem. Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Jurorzy TTBZ
Fot. Pawel Wodzynski/East News

W ostatnich tygodniach przyszły sezon programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stał pod znakiem zapytania. To za sprawą odejścia Macieja Dowbora i Roberta Janowskiego. Wszystko wskazuje na to, że produkcja ma już pomysły, jak wypełnić luki. Właśnie ogłoszono, że jesienią za stołem jurorskim zasiądzie Justyna Steczkowska.

Czarne chmury nad programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ciągu ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się o dwóch osobach, które zakończyły współpracę z popularnym formatem o metamorfozach w największe gwiazdy muzyczne. Zaczęło się od Macieja Dowbora, który odszedł z Polsatu. Sam prezenter, pełniący do niedawna funkcję prowadzącego “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, potwierdził te informacje niecałe dwa tygodnie temu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia… – wyznał Maciej Dowbor.

Na podobny krok zdecydował się Robert Janowski. Już od dłuższego czasu mówiło się, że muzyk powróci do prowadzenia formatu “Jaka to melodia?”. Umożliwiły to duże zmiany, które zaszły w Telewizji Polskiej. W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiło się oficjalne pożegnanie Janowskiego jako jurora programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kilka słów od Roberta:
“Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi — jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też” - przekazano na profilu instagramowym “TTBZ”.

Kolejna osoba z rodziny królewskiej w szpitalu. Tym razem to Księżniczka Anna Ostre słowa Bojarskiej Ferenc do Dobrzyńskiej. Ktoś odważył się powiedzieć prawdę

Jaką decyzję wobec "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podejmie Piotr Gąsowski?

Te informacje prowadzą do wniosku, że skład zaangażowany w produkcję programu powoli się kurczy. Stacja musiała podjąć ważne decyzje dotyczące tego, kto zajmie miejsca Roberta Janowskiego i Macieja Dowbora. Cień podejrzenia padł na Piotra Gąsowskiego, który przez lata współprowadził format z synem nowej prezenterki “Pytania na Śniadanie”, w ostatniej edycji zasiadał za stołem jurorskim. Mówi się, że może się podjąć poważnych negocjacji.

Były już pierwsze rozmowy z Gąsowskim. Ma się zastanowić i zdecydować, którą posadę chce objąć. Wtedy ruszy giełda nazwisk do uzupełnienia miejsc w TTBZ, bo czasu mało. Znając Gąsa postawi teraz żądania finansowe i pewnie wynegocjuje swoje, bo Polsat nie ma większego ruchu - przekazał informator portalu “Show News”.

Wiele wskazuje jednak na to, że Piotr Gąsowski postanowił pozostać na fotelu jurora. Stacja Polsat będzie robiła, co w jej mocy, aby “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogła być wyemitowana jesienią. Takie były bowiem zapowiedzi ze strony produkcji.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczna śmierć gwiazdora "Piratów z Karaibów". Świat filmu jest w głębokiej żałobie

Justyna Steczkowska zostanie jurorką w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W sieci pojawiły się pierwsze oficjalne informacje na temat nowego składu popularnego programu Polsatu. Okazuje się, że jedno z wolnych miejsc zostało już zajęte. Jako pierwszy te doniesienia opublikował portal “Pomponik”, a krótko później zostały one potwierdzone przez “Wirtualne Media”. To Justyna Steczkowska będzie jesienią oceniała dokonania polskich celebrytów.

Początkowo mówiło się, że wokalistka pojawi się w Polsacie, jednak w formacie “Must Be The Music”, który powraca po kilkuletniej przerwie. Prawda jest jednak inna. Okazuje się, że to niejedyna luka, jaką muszą wypełnić osoby odpowiedzialne za produkcję programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Postanowiono, że w przyszłej edycji za stołem jurorskim ponownie zasiądą aż cztery osoby, co oznacza, że oprócz Justyny Steczkowskiej, Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego trzeba będzie zatrudnić jeszcze jednego sędzię.

KAPIF_oryginal_K1131617F.jpg
Fot. KAPiF