Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roxie Węgiel i tancerz nagrani z ukrycia! Kevin może tego nie wytrzymać. Będzie afera?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 21.03.2024 16:16

Roxie Węgiel i tancerz nagrani z ukrycia! Kevin może tego nie wytrzymać. Będzie afera?

Roksana Węgiel i Michał Kassin, Kevin Mglej
Fot. KAPiF, AKPA

Roksana Węgiel jest jedną z największych gwiazd programu „Taniec z Gwiazdami”. W ostatnim odcinku pobiła nie tylko serca widzów, ale także jurorów zdobywając maksymalną ilość punktów za swoje pasodoble. Młoda wokalistka została przyłapana ze swoim tanecznym partnerem. Nagranie z ukrycia wywołało w sieci prawdziwą burzę. 

Roksana Węgiel bryluje w programie „Taniec z Gwiazdami”

Roksana Węgiel jest jedną z najmłodszych uczestniczek programu „Taniec z Gwiazdami”. Mimo młodego wieku, jej grafik jest bardzo napięty, ponieważ wypełniają go nie tylko przygotowania do kolejnych odcinków programu i inne zawodowe zobowiązania, ale także przygotowania do ślubu z Kevinem Mglejem. Wielki dzień ma odbyć się jeszcze w tym roku, choć zakochani trzymają dokładną datę w tajemnicy. 

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, narzeczony piosenkarki miał ingerować w jej udział w programie. Podobno to właśnie on miał wybrać jej partnera, co nie przysporzyło mu wielu fanów. Zdaniem części wielbicieli artystki jej ukochany nieco zbyt mocno ją kontroluje. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwana kłodą. Zrobiło się nieprzyjemnie Partnerka Marcina Hakiela wprost o relacji z Kasią Cichopek

Co Kevin Mglej sądzi o tanecznym partnerze Roksany Wegiel?

Roksana Węgiel w programie „Taniec z Gwiazdami” występuje u boku Michała Kassina. Zdaniem Kevina Mgleja jest dobrym partnerem do tańca. W rozmowie z portalem „Party” muzyk odniósł się do kwestii zazdrości związanej z występami swojej narzeczonej w popularnym programie. Ostatecznie nie raz i nie dwa zdarzyło się, że między partnerami na parkiecie nawiązywało się romantyczne uczucie – wśród nich można wymienić między innymi małżeństwo Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, które przetrwało 14 lat, Annę Głogowską i Piotra Gąsowskiego, którzy spędzili wspólnie ponad dekadę czy głośny romans między Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem

Jest przemiłym gościem. (…) Mocno dba o nasz wspólny komfort. Taniec jest bardzo sensualny, wymaga dotyku, a Michał dba w 100% o to, żebym przy tym dotyku ja się czuł komfortowo, jako partner życiowy Roksany. Mam do nich 100% zaufanie – powiedział Kevin Mglej.

KAPIF_oryginal_K1179114F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel tak zatańczyła. Zaskoczenie w „Tańcu z Gwiazdami”

Internauci doszukują się drugiego dna w zachowaniu Roksany Węgiel?

Teraz nowe światło na sprawę rzucił reporter portalu „Świat Gwiazd”, który nagrał Roksanę Węgiel i Michała Kassina niemalże z ukrycia. Na filmiku widać reakcję pary na wysokie nowy w poprzednim docinku „Tańca z Gwiazdami”. Młoda wokalistka rzuciła się na szyje swojemu tanecznemu partnerowi, który ochoczo ją podniósł. Wiele osób widzi w tym po prostu dobrą relację między osobami, które spędzają ze sobą dużo czasu, ale nie brakuje także internautów, którzy dopatrują się w nagraniu czegoś więcej:

  • I już narzeczony pójdzie w odstawkę.
  • Oj czuje, że tancerz namiesza w związku i Kevin pójdzie w odstawkę.
  • I zostanie Kevin sam w domu.
  • Coś czuję, że Kevin będzie próbował otruć tego chłopa.
  • Rozumiem taniec itp., ale tutaj jakby ktoś tak obmacywał i na rękach nosił moją kobietę, byłbym gotów do niepokoju i reakcji na takie zachowania tancerza. I jeszcze co do niej, też nie zachowuje się super, jakby jej to pasowało, zwiastuje kryzys.
  • Narzeczony nie będzie zadowolony że tak obściskuje trenera. Po tym już jej nie było widać, dopiero przy ogłoszeniu wyników – czytamy w komentarzach zamieszczonych w mediach społecznościowych.