Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana broni Kevina. Nagle do akcji wkroczył jej taneczny partner
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2024 12:20

Roksana broni Kevina. Nagle do akcji wkroczył jej taneczny partner

Roksana Węgiel
fot. KAPIF; Instagram

Roksana Węgiel po raz kolejny wypowiedziała się na temat swojego ukochanego. Jeden z dziennikarzy zapytał młodą gwiazdę o to, czy wie, skąd wziął się początek medialnej nagonki na Kevina. W pewnym momencie głos zabrał jej partner z “Tańca z Gwiazdami”. Tego nikt się nie spodziewał!

Roksana Węgiel robi furorę w "Tańcu z Gwiazdami"

Nie podlega żadnym wątpliwościom, że najnowsza edycja tanecznego formatu Polsatu bije prawdziwe rekordy popularności. Z tygodnia na tydzień coraz więcej widzów śledzi poczynania uczestników i trzyma kciuki za swoim ulubieńców. Nie da się również ukryć, że jedną z największych faworytek “Tańca z Gwiazdami” jest młoda wokalistka Roksana Węgiel.

Zarówno fani, jak i jurorzy, regularnie chwalą taneczne umiejętności piosenkarki, która w programie występuje u boku Michała Kassina. W ostatnim odcinku show para wykonała energiczne paso doble do legendarnej piosenki “Gimme gimme gimme”, które natychmiast podbiło serca wszystkich oglądających. Duet został nawet nagrodzony 40 punktami, czyli najwyższą oceną od jurorów.

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel robi furorę w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami
Roksana Węgiel robi furorę w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Maffashion miała nietęgą minę. Zapomniała kroków? A na koniec, wszyscy zamarli To oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami", widzowie niepocieszeni

Roksana Węgiel stanęła w obronie swojego chłopaka

Krótko po zakończeniu trzeciego odcinka “Tańca z Gwiazdami” przyszedł czas dla dziennikarzy, podczas którego mają oni szansę zapytać uczestników o ich wrażenia i emocje, które towarzyszyły im na parkiecie. Podczas jednej z takich rozmów padł temat Kevina Mgleja, czyli narzeczonego Roksany Węgiel.

Dziennikarz zapytał młodą gwiazdę o to, czy zdaje sobie sprawę, dlaczego w Polsce rozpoczęła się taka nagonka na jej ukochanego, który nie cieszy się sympatią nawet wśród fanów piosenkarki. Roxie wyznała wówczas, że nie ma pojęcia, a ta sytuacja bardzo ją smuci, ponieważ nie ma na nią żadnego wpływu.

Źle się czuję z tym. Nie mamy na to wpływu, więc też ciężko coś z tym zrobić, czy walczyć, ale to nie jest prawda, dlatego nie chce spekulować. To jest kula śnieżna. Ludzie od początku mieli już problem z samym naszym związkiem. Pewnie dla wielu osób mam dalej 12 lat i nie mam rozumu, a jednak mam swój rozum, mam swoje uczucia i uwierz mi nie dam się krzywdzić - powiedziała Roksana Węgiel podczas rozmowy z Pomponikiem.

ZOBACZ TEŻ: Tak jurorzy ocenili Kaźmierską i Hakiela. Dobrze radzą sobie w "Tańcu z Gwiazdami"?

Partner Roksany Węgiel szczerze o jej narzeczonym

Niespodziewanie głos w sprawie zabrał również programowy partner wokalistki — Michał Kassin. Tancerz wyznał, że miał okazję osobiście poznać narzeczonego Roksany Węgiel, ponieważ ten odwiedza ją podczas treningów i zawsze mocno trzyma za nią kciuki. Choreograf ujawnił, że ma bardzo dobre zdanie na temat Kevina i widzi, że Roxie jest z nim naprawdę szczęśliwa.

Poznałem Kevina i to jest naprawdę super człowiek, bardzo pozytywy. Bardzo wspiera naszą parę i też widzę, jak wspiera Roksanę, więc ja też szczerze powiedziawszy nie rozumiem negatywnych komentarzy na jego temat. Wypowiadają się pewnie osoby, które jakoś powierzchownie go oceniają