Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niespodziewana reakcja Roxie Węgiel na rewelacje o Kevinie! "Mam swój rozum"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.03.2024 22:22

Niespodziewana reakcja Roxie Węgiel na rewelacje o Kevinie! "Mam swój rozum"

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
fot. KAPIF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej bez wątpienia są jedną z najbardziej krytykowanych par w polskim show-biznesie. Młoda wokalistka od samego początku spotyka się z negatywnymi opiniami na temat swojego partnera. W końcu nie wytrzymała i zdecydowała się na mocną i zaskakującą odpowiedź.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej walczą z hejterami

Gdy tylko młoda piosenkarka ogłosiła światu, że jest szczęśliwie zakochana, w sieci niemal natychmiast pojawiły się przykre komentarze na temat jej wybranka oraz ich relacji. I chociaż większość osób, w tym zapewne sama gwiazda, mieli pewność, że z biegiem czasu ludzie zmienią zdanie na ten temat, wszystko wskazuje na to, że internauci są bardzo pewni swojego zdania.

Pomimo faktu, że Roksana Węgiel na każdym kroku udowadnia, że promienieje u boku swojego partnera, a jakiś czas temu przekazała nawet radosną nowinę o ich zaręczynach, fani nie zmienili swojego nastawienia i wciąż krytykują związek uczestniczki “Tańca z Gwiazdami”. Co ciekawe, nikt nie wie, dlaczego tak naprawdę internauci nie cieszą się z relacji wokalistki i Kevina Mgleja.

Roksana Węgiel Kevin Mglej.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej walczą z hejterami, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor przeszła skomplikowaną operację! Usunięto jej organ, była przerażona Klaudia El Dursi pokazała swoją drugą twarz. A na koniec? Padły niecenzuralne słowa

Roksana Węgiel krytykowana za swoje wybory

Piosenkarka przyznaje, że nie rozumie niechęci internautów do jej partnera, zwłaszcza że ona sama nigdy nie opowiadała żadnych szczegółów z ich życia prywatnego, ani też nie żaliła się na kłopoty w swojej relacji. Warto jednak podkreślić, że jednym z najczęstszych “zarzutów” stawianych Kevinowi Mglejowi jest spora różnica wieku, jaka występuje między nim oraz wokalistka, a także fakt, że posiada on synka z poprzedniego związku.

Sama Roksana Węgiel tłumaczy jednak, że jej rodziców dzieli dokładnie tyle samo lat, co ją i jej partnera. Twierdzi również, że świetnie dogaduje się z pociechą swojego narzeczone i nie ma żadnego problemu z byciem jego “macochą”. Teraz jednak nie wytrzymała i powiedziała kilka mocnych słów do wszystkich hejterów.

Roksana Węgiel Kevin Mglej
Roksana Węgiel krytykowana za swoje wybory, fot. Instagram

ZOBACZ TEŻ: Reporter "Faktów" nagle zniknął! Pracował w TVN od prawie 3 dekad.

Roksana Węgiel staje w obronie Kevina

Tym razem gwiazda została wprost zapytana przez jednego z dziennikarzy o to, czy rozumie powody, dla których Kevin darzony jest taką niechęcią ze strony internautów. Piosenkarka przyznała, że nie ma pojęcia i jest jej przykro, że nie może nic z tym zrobić, ani przekonać fanów do swojego ukochanego.

Źle się czuję z tym. Nie mamy na to wpływu, więc też ciężko coś z tym zrobić, czy walczyć, ale to nie jest prawda, dlatego nie chce spekulować. To jest kula śnieżna. Ludzie od początku mieli już problem z samym naszym związkiem. Pewnie dla wielu osób mam dalej 12 lat i nie mam rozumu, a jednak mam swój rozum, mam swoje uczucia i uwierz mi nie dam się krzywdzić - powiedziała Roksana Węgiel podczas rozmowy z Pomponikiem.

Głos zabrał również Michał Kassin, czyli taneczny partner wokalistki, pod którego okiem uczy się na planie “Tańca z Gwiazdami”. Tancerz potwierdził, że po poznaniu Kevina nie widzi powodów, dla których fani darzą go taką niechęcią.

Poznałem Kevina i to jest naprawdę super człowiek, bardzo pozytywy. Bardzo wspiera naszą parę i też widzę, jak wspiera Roksanę, więc ja też szczerze powiedziawszy nie rozumiem negatywnych komentarzy na jego temat. Wypowiadają się pewnie osoby, które jakoś powierzchownie go oceniają - powiedział Michał Kassin.