Lifestyle.Lelum.pl > Zenon Martyniuk

Zenon Martyniuk

Kim był ojciec Zenka Martyniuka? , fot. KAPiF
18.02.2024 08:00 Kim był ojciec Martyniuka? Zrobicie wielkie oczy

Zenon Martyniuk może pochwalić się sporą popularnością. Jego karierę od lat wspiera żona Danuta. Para może pochwalić się wyjątkowym jak na show-biznes stażem małżeńskim. Wspólnie doczekali się syna Daniela, który także jest celebrytą. Co jednak z innymi krewnymi muzyka? 

Rodzina Martniuków komentuje sytuację z udziałem Daniela w Zakopanem, fot. KAPiF, Instagram/danielmartyniuk89
04.01.2024 09:03 To hit, jak Daniel Martyniuk skomentował zakopiańską burdę. Zaskakujące słowa

W mediach wciąż powraca sytuacja incydentu z udziałem Daniela Martyniuka, do którego miało dojść niedługo po „Sylwestrze z Dwójką” w Zakopanem. Syn sławnego wokalisty miał wdać się w bójkę w hotelu, co wymagało interwencji policji. Jak syn Zenka skomentował swoją zakopiańską burdę?

Zenek Martyniuk
23.10.2023 18:58 Zenek Martyniuk niknie w oczach. Co się dzieje z 54-latkiem? Odpowiedzi nietrudno się domyślić

Wizerunek Zenka Martyniuka zna zapewne niemal każdy Polak. Wokalista przez lata prezentował się wręcz niezmiennie. Aż do niedawna. Nietrudno zauważyć, że w ostatnim czasie wygląd “króla disco polo” bardzo się zmienił. Poznaliśmy powód tej metamorfozy, która dla wielu osób może być wręcz niepokojąca. 

Zenek Martyniuk
19.08.2023 09:16 Chudszy o POŁOWĘ Zenek Martyniuk wygląda niczym nastolatek. Zaliczył większą metamorfozę niż żona?

Już jakiś czas temu media huczały o wielkiej przemianie żony Zenka Martyniuka. Żona niekoronowanego króla disco polo sporo schudła, a ponadto poddała się serii zabiegów medycyny estetycznej. Wówczas o celebrytce zrobiło się bardzo głośno, szczególnie, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii operacji plastycznych. Jednak podczas festiwalu w Mrągowie to Zenek był niekwestionowaną gwiazdą, która zachwyciła fotoreporterów. Czy swoją metamorfozą dorównał żonie? 

żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk
05.02.2021 17:46 Stare nagranie Danuty Martyniuk podbija internet

Sensacyjne nagranie obiegło sieć. Tak wyglądała Danuta Martyniuk w młodości. Wideo robi furorę. Mało kto pamięta taką żonę Zenona! Ostatnie dni przynoszą nam falę wspomnień. Wczoraj pisaliśmy o Ewie Kasprzyk, która opublikowała zdjęcie Andrzeja ,,Piaska” Piaseckiego. Wokalista raczej nie chciałby, aby ktokolwiek zobaczył tę fotografię. W przypadku Danuty Martyniuk sytuacja jest zupełnie odwrotna.

zenek martyniuk
02.06.2020 21:03 Piorunujące doniesienia o synu Zenona Martyniuka. Jest gorzej, niż wszyscy myśleliśmy

Syn Zenona Martyniuka zdecydowanie nie potrafi radzić sobie ze sławą swojego taty oraz dostatkiem pieniędzy. Mężczyzna znany jest z tego, że trwoni dorobek na używki. Zenon Martyniuk nie daje sobie już rady Zenon Martyniuk myślał, że jeśli zabierze syna do Białowieży, gdzie ten odpocznie od warszawskiego życia, to wszystko wróci normalności. Nic bardziej mylnego. 30-latek wrócił do stolicy pod pretekstem nagrania #Hot16challenge2. Szybko jednak poniosła go impreza. –Obrażał barmana, rzucał w niego monetami, a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze absolutnie nieakceptowalne – powiedział w rozmowie z Pudelkiem CEO baru Newonce. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca Schudła 100 kg, żeby w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda. Spektakularna przemiana Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka Syn gwiazdy disco polo ma kłopoty Jak podaje Pudelek, syn Martyniuka myślał, że po udziale w muzycznym wyzwaniu zrobi karierę na miarę swojego ojca. Nic jednak nie przychodzi tak łatwo, a Daniel, zamiast ciężko pracować, nie przestaje imprezować. –Ciągle obiecuje, że się zmieni, ale zawsze wraca do nałogów, które zawładnęły jego życiem – powiedziała osoba z otoczenia rodziny w rozmowie z Super Expressem. Rodzice 30-latka nie dają już sobie z nim rady. Może warto syna, zamiast do Białowieży wysłać na odwyk? Co o tym myślicie? ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. Screenshot daniel.martyniuk.89, Instagram Daniel Martyniuk wpadł w złe towarzystwo. fot. eastnews.pl/TRICOLORS Zenon Martyniuk oraz jego żona już sobie z nim nie radzą. fot. youtube.com/ TVP VOD Ich syn wpadł w nałóg. ZOBACZ TEŻ: Biskupi wydali ważny komunikat. Koniec tradycji. W tym roku zmieni się wiele w Boże Ciało Organizatorzy wakacji mówią o największym zagrożeniu. Trzeba brać je pod uwagę Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba Źródło: pudelek.pl Syn niekwestionowanej gwiazdy polskiego disco polo zachowuje się coraz bardziej niepokojąco. Zenon Martyniuk oraz jego żona nie wiedzą, jak poradzić sobie z jego złymi nawykami. Przez swoich zdegenerowanych znajomych mężczyzna wpadł w nałóg i niszczy dobre imię ojca. Rodzice nie mają już na niego siły.