Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chudszy o POŁOWĘ Zenek Martyniuk wygląda niczym nastolatek. Zaliczył większą metamorfozę niż żona?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.08.2023 09:16

Chudszy o POŁOWĘ Zenek Martyniuk wygląda niczym nastolatek. Zaliczył większą metamorfozę niż żona?

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Fot. KAPiF

Już jakiś czas temu media huczały o wielkiej przemianie żony Zenka Martyniuka. Żona niekoronowanego króla disco polo sporo schudła, a ponadto poddała się serii zabiegów medycyny estetycznej. Wówczas o celebrytce zrobiło się bardzo głośno, szczególnie, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii operacji plastycznych. Jednak podczas festiwalu w Mrągowie to Zenek był niekwestionowaną gwiazdą, która zachwyciła fotoreporterów. Czy swoją metamorfozą dorównał żonie?

 

Danuta i Zenek Martyniuk tworzą szczęśliwe małżeństwo

Zenek Martyniuk należy do czołówki twórców w gatunku disco polo. Na swoim koncie ma wiele utworów, które z miejsca stały się hitami. W związku z tym, że regularnie koncertuje i wciąż bywa na ściankach, jego piękna żona równie szybko jak on zyskała popularność.

Danuta i Zenek są szczęśliwym małżeństwem już 34 lata, doczekali się syna Daniela, a nawet wnuczki Laury. Jak niejednokrotnie potwierdzał artysta, to właśnie żona jest dla niego największą muzą i inspiracją. Ostatnio jednak było o niej głośno z innego powodu. Danuta Martyniuk schudła 30 kilo, zadbała o przemyślane stylizacja, a także poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej. Dziś wygląda zupełnie inaczej, ponadto wiele wskazuje na to, że zainspirowała męża do zmiany.

Projekt bez nazwy - 2023-08-19T084130.249.png
Danuta i Zenek Martyniuk. Fot. KAPiF
Niewyobrażalny smutek. Poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego, bliscy rodziny zaginionego nastolatka zabrali głos

Metamorfoza Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk ma obecnie 56 lat i czaruje wyglądem. W zeszłym roku przeszła spektakularną metamorfozę, sporo schudła, pochyliła się nad estetyka swojej garderoby, a także poddała się kilku operacjom plastycznym, m.in. lifting nieoperacyjny, zagęszczenie skóry ultradźwiękami, plastyka nosa i korekta przegrody nosowej. Sprawiło to, iż Danuta zupełnie inaczej wygląda, ale również nabrała pewności siebie.

Żona Zenka Martyniuka nigdy nie kryła się z tym, jakim modyfikacjom poddała swój wygląd. Jest bardzo usatysfakcjonowana z efektów, które zapewniły jej zabiegi upiększające, ponadto w planach ma kolejne. Jej metamorfoza zaczęła się jednak od wewnętrznej przemiany. Danuta Martyniuk zmotywowała się do regularnych ćwiczeń i zmieniła dietę. To pozwoliło jej schudnąć aż 30 kilogramów. Gdy gościła w “Pytaniu na Śniadanie”, zdradziła, jak tego dokonała:

Ograniczyłam jedzenie. Teraz jem pieczywo tylko ciemne, odstawiłam ziemniaki, a przede wszystkim słodycze… Potrafiłam jeść mnóstwo ciasta i czekolady. Wręcz to pochłaniałam. Czytając książkę, zjadałam dwie, trzy czekolady.

Projekt bez nazwy - 2023-08-19T084201.152.png
Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę. Fot. KAPiF

Odmieniony Zenek Martyniuk na festiwalu w Mrągowie

Danuta Martyniuk jest piękną kobietą, która w odpowiedni sposób zadbała o swój wygląd. Swoją metamorfozą zainspirowała nawet męża. Podczas występu na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie nie sposób było odwrócić wzrok od Zenka. Artysta wyglądał zupełnie niczym nastolatek! Gołym okiem widać, że zrzucił kilkanaście kilo.

Zenek Martyniuk już jakiś czas temu przyznał, że zmienił sposób żywienia, by schudnąć. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że zmotywowała go do tego przemiana żony, ale również wiele przykrych komentarzy, które dotyczyły jego wagi. Jego zamiarem było schudnąć 3 kilo do Sylwestra, jednak patrząc na muzyka obecnie, możemy przypuszczać, że znacznie modyfikował ten plan! 

Projekt bez nazwy - 2023-08-19T083924.065.png
Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-08-19T084000.125.png
Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-08-19T083941.995.png
Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Fot. KAPiF
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny