Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stare nagranie Danuty Martyniuk podbija internet
Oktawian Góral
Oktawian Góral 05.02.2021 17:46

Stare nagranie Danuty Martyniuk podbija internet

żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk
Pawel Wodzynski/East News

Sensacyjne nagranie obiegło sieć. Tak wyglądała Danuta Martyniuk w młodości. Wideo robi furorę. Mało kto pamięta taką żonę Zenona!

Ostatnie dni przynoszą nam falę wspomnień. Wczoraj pisaliśmy o Ewie Kasprzyk, która opublikowała zdjęcie Andrzeja ,,Piaska” Piaseckiego. Wokalista raczej nie chciałby, aby ktokolwiek zobaczył tę fotografię. W przypadku Danuty Martyniuk sytuacja jest zupełnie odwrotna.

Młoda Danuta Martyniuk

Dziennikarze Super Expressu zainspirowani działaniami Ewy Kasprzyk, również postanowili poszperać w archiwach i internetowych odmętach. To, co tam znaleźli, wprawi w osłupienie niejedną osobę. Wideo, na którym widać młodą Danutę Martyniuk robi prawdziwą furorę.

SE przypomina teledysk Zenona Martyniuka. Widać na nim młodą, piękną kobietę, która tańczy. Jak się okazuje, jest to nie kto inny jak Danuta Martyniuk, czyli żona Zenka.

– Ostatnio Danuta na pytanie internauty, gdzie Zenek Martyniuk miał oczy, jak ją wybierał, odpowiedziała, że ,,w d*pie”, ale właśnie przekonaliśmy się, że to wcale nie jest prawda. Danuta w młodości była zjawiskowo piękna – pisze Super Express.

Prawdziwa gwiazda

Danutę Martyniuk oglądać możemy w teledysku do piosenki Gwiazda zespołu Akcent. Żona discopolowca olśniewa swoją urodą i figurą.

W teledysku już od razu rozpoznać możemy Zenona. Kim jest piękność, która występuje z nim? Dziennik Super Express zapewnia, że to jego obecna żona – Danuta Martyniuk.

Jeżeli to prawda, to kobieta prezentuje się nadwyraz zjawiskowo. Na teledysku widzimy piękną, długowłosą szatynkę z ogromnymi oczami. Widzowie od razu zwrócą uwagę na jej długie, zgrabne nogi.

Danuta Martyniuk w czarnej, długiej do kolan sukience prezentuje się nad wyraz niesamowicie.

– Była przepiękną, długowłosą brunetką o zgrabnej, szczupłej sylwetce. Nosiła dyskretny makijaż i skromne kreacje, które podkreślały jej atuty, takie jak zgrabne nogi – piszą dziennikarze Super Expressu.

Zgadzacie się z tym, że Danuta Martyniuk w młodości była wyjątkowo urodziwą osobą?

Zobacz video:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: