Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kość niezgody w rodzinie Martyniuków. Daniel nie gryzł się w język
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.06.2024 17:42

Kość niezgody w rodzinie Martyniuków. Daniel nie gryzł się w język

Daniel Martyniuk, Zenon Martyniuk
fot. KAPiF, Instagram/danielmartyniuk89

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Zenona Martyniuka. Lider zespołu Akcent znany jest nie tylko ze swojego zamiłowania do muzyki, lecz także z tego, że jest wielkim fanem piłki nożnej. Tej drugiej pasji nie podziela jego syn. Sport stał się kością niezgody pomiędzy mężczyznami? Wiele na to wskazuje. 

Daniel Martyniuk to urodzony skandalista

Daniel Martyniuk lubi co jakiś czas przypomnieć o sobie mediom. Jedyny syn króla disco polo ma talent do denerwowania ludzi. Kiedy zdawałoby się, że już się ustatkował, on ponownie zaskakuje. Przypomnijmy, że Zenon i Danuta Martyniukowie o drugim ślubie swojej pociechy mieli dowiedzieć się z mediów. 

Nawet jeśli relacje w rodzinie Martyniuków mogły w ostatnim czasie ulec poprawie, Daniel ponownie mógł zdenerwować. Co takiego zrobił? Wyśmiał jego ulubiony sport… 

Znacie ją z TVN, właśnie wzięła ślub z kobietą. Te suknie odebrały nam mowę Tak wygląda grób Tomasza Komendy w Dniu Ojca. Jedno rzuca się w oczy

Daniel Maryniuk uspokoił się w ostatnim czasie

Od momentu kiedy Daniel Martyniuk poślubił swoją ukochaną, Faustynę, nieco się uspokoił. W ostatnim czasie nie słuchać już o jego konfliktach z policją czy aresztowaniach. Jedyny syn lidera zespołu Akcent postanowił udowodnić, że odziedziczył po ojcu talent muzyczny. Zaczął publikować w sieci swoje wykonania. W rozmowie dla portalu ShowNews muzyczne zdolności Daniela pozwoliła sobie skomentować sama Elżbieta Zapendowska. 

Niech sobie robi, co chce. W ogóle nie wiem, kto to jest ten jego syn, tylko że się ciągle żeni i że są śluby - to fajne - powiedziała Elżbieta Zapendowska w jednym z wywiadów. 

Daniel Martyniuk nie gryzł się w język. Zdenerwował swojego ojca?

Mało kto wie, że Zenon Martyniuk obchodzi urodziny 23 czerwca, czyli w Dzień Ojca. W tym roku gwiazdor disco polo skończył 55 lat. Jaki prezent przygotował mu jedyny syn? Nie uwierzycie!

Daniel Martyniuk oglądał ostatni mecz, który Polska rozegrała na Euro 2024. Przypomnijmy, że spotkanie z Austrią nasza reprezentacja przegrała 1:3. Co na to młodszy Martyniuk? Daniel nie gryzł się w język. 

Czy polska tv mogłaby zacząć puszczać inny sport niż piłka nożna? [...] Football nie jest jakiś specjalnie widowiskowy, ciekawy i ewidentnie nam nie wychodzi. Tyle w temacie. PS I nigdy nie zrozumiem, kto im płaci za ten cyrk tyle hajsu. Dokładniej mówiąc należy zacząć inwestować w inny sport i dać szansę prawdziwym sportowcom - mówił Daniel na nagraniu opublikowanym w sieci. 

Myślicie, że Zenon Martyniuk, który jest fanem piłki nożnej, bardzo się zdenerwował na syna za ten wyraz ignorancji i braku szacunku do jego ulubionego sportu? Warto bowiem zaznaczyć, że lider Akcentu jest wiernym kibicem Jagiellonii Białystok i brał czynny udział w fetowaniu mistrzostwa Polski, które udało się zdobyć w tym roku tej drużynie. Dał nawet koncert na stadionie, a po mieście dumnie przechadzał się z barwach zespołu. Jak widać, jego zamiłowanie do futbolu nie zostało odziedziczone.