Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje gwiazda k-pop. Miała tylko 30 lat, policja zaczęła śledztwo
Michał Fitz
Michał Fitz 12.04.2024 13:34

Nie żyje gwiazda k-pop. Miała tylko 30 lat, policja zaczęła śledztwo

Park Bo Ram
By Strawberry Kiss/Wikimedia Commons

Niestety przychodzimy z bardzo przykrymi informacjami, które mogą zasmucić przede wszystkim melomanów, a w szczególności miłośników ostatnio popularnego gatunku k-pop. Nie żyje bowiem jedna z jego przedstawicielek Park Bo Ram.

Nie żyje Park Bo Ram

Wieści o śmierci Koreanki spadły na jej fanów i bliskich niczym grom z jasnego nieba. Jeszcze wczoraj wieczorem udała się na spotkanie do domu jednego ze swoich znajomych. W pewnym momencie zniknęła w toalecie i długo nie dawała znaku życia.

Gdy przyjaciele wtargnęli, by zobaczyć, co się z nią dzieje, znaleziono ją nieprzytomną. Pomimo wezwania karetki i szybkiej próby pomocy, jeszcze przed północą stwierdzono zgon raptem 30-letniej wokalistki. Informacje te potwierdziła już agencja, z którą współpracowała artystka.

Uczestnicy “Love Island” rozmówili się z Jarkiem. Poszło o relację z Zuzą “W domu to było tabu”. Sienkiewicz wiedziała o romansach męża

Jak zginęła Park Bo Ram?

Powyższe pytanie od kilkunastu godzin zadają sobie przyjaciele, rodzina i fani koreańskiej piosenkarki. Na ten moment jednak nikt nie jest w stanie udzielić im szczegółowej odpowiedzi. Służby wciąż prowadzą śledztwo w tej sprawie, zlecono już przeprowadzenie sekcji zwłok.

Pogrzeb odbędzie się po konsultacji z rodziną. Jeszcze raz składamy kondolencję bliskim zmarłej. Przyczynę śmierci bada policja — czytamy w oświadczeniu agencji muzycznej
 

Park Bo Ram - kariera

Park Bo Ram zyskała popularność dzięki talent-show o nazwie “Superstar K2”. To on okazał się przepustką do branży muzycznej, w której radziła sobie świetnie od ponad dekady. Wokalistka w tym czasie wydała co prawda tylko 2 długogrające albumy, ale popełniła też całe mnóstwo hitowych singli np.: “Pretty Bae”, “Beautiful” czy “Celepretty”.