Lifestyle.Lelum.pl > Tajemnica

Tajemnica

dom
27.01.2021 17:05 Mężczyzna kupił dom i od razu wziął się za remont. W jednej ze ścian znalazł ukryty sejf

Rupert Ellis kilka lat temu kupił dom w Camborne w Kornwalii. Kiedy wziął się za remont odkrył, że nieruchomość skrywa w sobie wiele sekretów. Za jedną ze ścian znajdowały się drzwi do skarbca. To, co tam znalazł, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Kupując dom raczej nie myślimy o tym, że natkniemy się na tajemnicze, zamurowane drzwi. Jednak właśnie taka sytuacja spotkała Ruperta Ellisa. Jego historia została opublikowana na kanale YouTube Fox News Today.

GIS
20.07.2020 11:02 Wyciekła informacja na temat tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział

TVN zaskoczyło telewidzów po raz kolejny — wielka tajemnica wyszła na jaw. Stacja nie chciała, by ktokolwiek się dowiedział, niestety — nie udało się. Pilnie strzeżony sekret ujrzał światło dzienne i ucieszył miliony osób. Znamy szczegóły tej historii.TVN niedawno poinformowało fanów o przywróceniu takich produkcji jak Brzydula i Usta Usta. Teraz, na jaw wyszła kolejna pilnie strzeżona tajemnica. Wiemy, czego dotyczy — będziecie zachwyceni.

kobieta
06.01.2020 16:20 Byli małżeństwem 19 lat. Pewnego dnia mąż odkrył tajemnicę żony i coś w nim pękło

Mąż dopiero po 19 latach wspólnego życia poznał mroczną tajemnicę swojej ukochanej. Kiedy prawda wyszła na jaw, coś w nim pękło. To, co zrobiła bezduszna kobieta, jest niewybaczalne. Traumatyczne słowa, które padły z ust ukochanej przyczyniły się do tego, że mężczyzna przechodzi leczenie psychiatryczne. Czy prawda boli? W tym przypadku odpowiedź może być tylko jedna. Uczciwość od dawien dawna uznawana jest za fundament udanego związku. Nie bez przyczyny to właśnie to słowo pada w trakcie przysięgi, która z założenia ma łączyć węzłem małżeńskim, aż po grób. Problemy zaczynają się, kiedy jeden z małżonków skrywa mroczny sekret dotyczący swojej przeszłości. Gdy ujrzy on światło dziennie, prawdopodobnie nic nie będzie takie jak przedtem.

dziadek
08.12.2019 10:58 Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Oczyścił go i jego oczom ukazał się niezwykły napis

Dziadek uwielbiał spacerować po lesie z aparatem i robił to tak często, jak tylko mógł. Pewnego dnia, podczas wędrówki zauważył dziwnie wyglądający kamień, który okazał się 130-letnim nagrobkiem. Gdy go oczyścił, nie mógł uwierzyć w to, kto jest pod nim pochowany. Stary, omszały nagrobek, który znalazł pewien dziadek w angielskim lesie wzbudził niemałe zainteresowanie mediów na całym świecie. Nic dziwnego – 130-letni kamień nagrobny skrywał uroczy napis. Kto jest pod nim pochowany?