Lifestyle.Lelum.pl > Strażak

Strażak

Bartosz Błyskal, nurek
10.11.2023 20:27 Zginął szukając Grzegorza Borysa. Dlaczego właśnie TAM znaleziono ciało Bartka? W ogóle nie powinno go tam być

Sprawa Grzegorza Borysa jest jedną z najmroczniejszych, jakie wydarzyły się w ostatnim czasie. Mężczyzna miał brutalnie zabić swojego 6-letniego synka, a następnie uciec przed policją i popełnić samobójstwo. Na tym jednak nie kończy się tragiczny bilans. W poszukiwaniach Borysa brał udział 27-letni Bartosz Błyskal, który stracił życie w nieszczęśliwym wypadku w zbiorniku wodnym, który przeczesywał. Jakie nowe informacje przekazały w tej sprawie służby?

Wstępne wyniki sekcji zwłok nurka, który zginął podczas poszukiwań Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja, Państwowa Straż Pożarna, mł. kpt. Piotr Basarab KM PSP w Słupsku oraz Wydział Prasowy KG PSP
09.11.2023 14:18 Wszyscy byli w błędzie? Szokujące wyniki sekcji Bartosza, który szukał Grzegorza Borysa. Wcale nie utonął!

W ostatnim czasie oczy wielu Polaków zwrócone były na poszukiwania Grzegorza Borysa. 1 listopada na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego doszło do tragedii. Podczas ponownego przeszukiwania zbiorników wodnych leżących nieopodal miejsca zamieszkania głównego podejrzanego zginął Bartosz Błyskal.

Strażak przegrał walkę z ciężką chorobą, fot. Facebook/Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, gov.pl
27.09.2023 07:03 Tragedia, nie żyje słynny młody strażak. Osierocił dzieci w wieku 9, 12 i 14 lat. Koszmarna przyczyna śmierci

Marcin Ratajczak wstąpił do Ochotniczej Straży Pożarnej Grupy Ratownictwa Specjalistycznego w Poznaniu. Przez lata niósł pomoc innym, ale spadło na niego ogromne nieszczęście. Po diagnozie złośliwego nowotworu sam potrzebował pomocy. 

pogorzelisko, wóz strażacki
16.09.2023 13:18 Dwóch strażaków pilnie trafiło do szpitala. Był pożar, nie wiedzieli co ich czeka, gdy wchodzili do wnętrza budynku

To niestety nie koniec tragicznych doniesień o strażakach, którzy w tym tygodniu cierpieli na akcjach. Nie od dziś wiadomo, że ten zawód wiąże się z ogromnym ryzykiem, jednak ciężko przejść obojętnie obok tak wstrząsających informacji. Kolejnych dwóch strażaków omal nie straciło życia przy pracy. 

strażak
13.12.2021 13:45 Nie żyje strażak z Ostrołęki

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce poinformowała o nagłej śmierci jednego z najbardziej zasłużonych strażaków jednostki – mł. bryg. Jarosława Sadłowskiego. Tragiczną wiadomość przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

policja
19.09.2021 17:33 Obława w polskim mieście. Doszło do morderstwa strażaka

W niewielkiej miejscowości Susz w województwie warmińsko-mazurskim doszło do brutalnego morderstwa. Ofiarą jest 55-letni mężczyzna. Trwa obława na zabójcę. Ciało zamordowanego znalazł w domu jego brat, w sobotę (18 września) wieczorem. Natychmiast wezwał policję. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie prowadzą postępowanie. Joanna Kwiatkowska, oficerka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie poinformowała, że brat mężczyzny zastał go w domu, w pozycji siedzącej, z raną na głowie. Nieoficjalne doniesienia mówią o ciosie siekierą lub nożem. Zabójca nie został jeszcze zatrzymany, cały czas trwa obława na sprawcę ataku.