Lifestyle.Lelum.pl > Pierwsza Dama

Pierwsza Dama

Agata Duda Kinga Duda
05.04.2024 22:05 Tak wyglądała Agata Duda za młodu. Kinga to jej kopia

Zdjęcia młodej pierwszej damy co jakiś czas rozczulają internautów. Tak było także tym razem, jednak oprócz podziwu pojawiło się też zdziwienie. Niebywałe, jak bardzo Agata Duda była kiedyś podobna do swojej córki. Gdyby nie kolor fotografii, trudno byłoby odgadnąć, która z nich to Kinga Duda.

Agata Duda
27.03.2021 14:49 Projektantka Agaty Dudy przerwała milczenie. Ujawniła, jaka jest pierwsza dama, gdy nikt nie patrzy

Agata Duda, żona prezydenta, swoje stroje zawdzięcza Eli Piorun. Piorun często pracuje dla pierwszej damy, szyje jej kreacje. Teraz projektantka ujawniła, jaka pierwsza dama jest prywatnie. Stylizacje Agaty Dudy bardzo często są proste i klasyczne. Zazwyczaj współpracuje z Dorotą Goldpoint lub z Elą Piorun. Jak można określić jej styl?

Andrzej Duda
02.02.2021 16:58 Fala hejtu spadła na Agatę Dudę. Wszystko stało się po charytatywnej akcji. „Ustawka, że aż boli”

Głęboka trauma spotka Agatę Kornhauser-Dudę? „Super Express” przytacza historię, w której rzekomo na pierwszą damę miała wylać się fala hejtu. A wszystko dlatego, że małżonka prezydenta zaangażowała się w akcję charytatywną. Sprawdzamy szczegóły. Jak podaje „SE” zarówno wokół Andrzeja, jak i Agata Dudów nie ustają kontrowersje. Prezydentowi zarzuca się łamanie postanowień konstytucji i bycie „długopisem partii rządzącej”, a pierwszej damie milczenie w ważnych kwestiach i niezabieranie zdania wokół praw kobiet.

Pierwsza Dama
15.01.2021 14:13 Poznajecie? Wiele lat później została Pierwszą Damą, mowa o Jolancie Kwaśniewskiej

Pierwsza Dama, którą zdecydowana większość Polek i Polaków uznaje za najlepiej zapamiętaną, została zaprezentowana przez swoją córkę w mediach społecznościowych z czasów młodości. Czy bylibyście w stanie rozpoznać, kim są osoby na zdjęciu? Jeśli nie udało wam się rozgryźć zagadki informujemy, że fotografia przedstawia Jolantę Kwaśniewską w młodości, a w nosidełku odpoczywa malutka Aleksandra. Zdjęcie zdobyło niesamowity rozgłos, a fani rozpływali się nad urodą żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Na fotografii widać, jak przyszła Pierwsza Dama ma długie ciemne włosy oraz czerwoną sukienkę. Komentarze pod zamieszczonym zdjęciem mówią same za siebie.

agata duda
14.01.2021 09:32 Pensja dla Agaty Dudy. Politycy nie mają wątpliwości, chcą uregulować kwestię wynagrodzenia pierwszej damy

Do tej pory pierwsza dama nie otrzymywała wynagrodzenia za swoją pracę. Agata Duda nie mogła też wykonywać innych obowiązków zawodowych takich jak nauka języka niemieckiego w szkole, czym zajmowała się przed prezydenturą męża. Posłowie PiS i opozycji nie mają wątpliwości, że kwestia pensji dla żony Andrzeja Dudy powinna zostać uregulowana. Według polityków pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie, mieć opłacane przez państwo składki emerytalne, ale także mieć uregulowany katalog obowiązków.

joe biden
08.11.2020 20:12 Dzień po ogłoszeniu wyników wyborów świat obiegła zdumiewająca wiadomość o Jill Biden. Podjęła historyczną decyzję

Jill Biden już wkrótce oficjalnie może zostać Pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Jej małżonek Joe Biden nieoficjalnie przezwyciężył Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, a zatem po zaprzysiężeniu, które zaplanowane jest na 20 stycznia 2021 roku, obejmie urząd prezydenta. Nowa Pierwsza dama podjęła zaskakującą decyzję.Joe Biden nieoficjalnie został prezydentem Stanów Zjednoczonych. To już 46 mężczyzna piastujący ten urząd, jednak przypadek Bidena jest wyjątkowy, ponieważ zostanie najstarszym prezydentem USA. Jego małżonka Jill Biden również postanowiła zapisać się na kartach historii.

joe biden
07.11.2020 22:29 Kim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Jill Biden zastąpi na tym szczytnym stanowisku Melanię Trump. To oczywiście efekt zwyciężonych przez jej małżonka Joe Bidena wyborów prezydenckich, które dnia 7 listopada 2020 roku oficjalnie zostały zakończone. Kim jest małżonka nowego prezydenta USA? Kilkanaście lat temu zrobiła mężowi niezły numer.Jeszcze kilkanaście lat temu zasłynęła z niecodziennego numeru, który wyrządziła swojemu mężowi. Dzisiaj przygotowuje się do objęcia stanowiska pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Kim jest Jill Biden i czym się zajmuje?

Agata Duda
27.10.2020 18:12 Czy uważasz, że pierwsza dama powinna zabrać głos po wyroku TK w sprawie aborcji?

Ulice miast są pełne strajkowiczów, a z dnia na dzień przybywa chętnych do wzięcia w nich udziału. Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję, która zdecydowanie nie spodobała się dużej ilości kobiet. Wielu ludzi zastanawia się, co na ten temat twierdzi pierwsza dama? Waszym zdaniem powinna się wypowiedzieć?Aborcja, to w ostatnim czasie jeden z najgorętszych tematów w Polsce. Wszystko za sprawą decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie usunięcia ciąży w przypadku trwałego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub choroby zagrażającej jego życiu. Kobiety wyszły na ulice w celu wyrażania swojego sprzeciwu wobec tej decyzji. Pierwsza dama dotychczas nie wypowiedziała się publicznie na ten temat. Myślisz, że powinna to zrobić?

Agata Duda
14.09.2020 13:47 Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy, nie można opisać jej szczęścia

Agata Duda ma duże powody do radości w swoim życiu. Już nie będzie musiała się dłużej tym przejmować, w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Wiele się ostatnio o tym mówiło, ale ta kwestia została zażegnana raz na zawsze. To zamknie usta wszystkim na długo.Agata Duda może w końcu z dumą powiedzieć, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Niektórzy próbowali jej doradzać, inni byli zniesmaczeni, ale pierwsza dama może już spać spokojnie. To, co się stało, mało kto będzie mógł podważyć.

Agata Duda
05.09.2020 23:48 Nagle wszyscy zaczęli patrzeć na Agatę Dudę. Co ona założyła? W podobnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Pierwsza Dama pojawiła się na Narodowym Czytaniu obok męża, prezydenta Andrzeja Dudy. Jak zwykle wszystkie oczy zwróciły się na nią, nic dziwnego, Agata Duda zaskoczyła wszystkich kompletnie odmienną stylizacją. Zdania fanów są podzielone.Agata Duda zaskoczyła wszystkich, postanowiła zerwać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami i założyć coś kompletnie innego. Jej odmianę mogliśmy zobaczyć podczas Narodowego Czytania Balladyny, które miało dzisiaj miejsce w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Strój prezydentowej wzbudził niemałe emocje.

agata duda
24.08.2020 22:16 Czy Pierwsza Dama powinna otrzymywać pensję? Gazeta.pl: 61 proc. Polaków przeciwko

Źródło: gazeta.pl, RzeczpospolitaProjekt dotyczący wypłacania Pierwszej Damie pensji w wysokości 18 000 złotych wzbudził dyskusję. Pomysł z wprowadzaniem podwyżek, oraz pensji dla żony prezydenta w czasie epidemii koronawirusa wielu wydał się projektem nie na miejscu.ZOBACZ ZDJĘCIA:Pierwsza Dama według najnowszych rozporządzeń rządu po raz pierwszy w wolnej Polsce ma otrzymywać pensję. Wysokość wynagrodzenia zaskoczyła wielu Polaków. Z tego powodu portal gazeta.pl postanowił przeprowadzić sondaż, w którym obywatele mogli wypowiedzieć się na ten temat. 61 procent ankietowanych jest przeciwko wprowadzeniu ustawy w życie.ZOBACZ TEŻ: Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał jedynie 38 lat, rodzina jest zdruzgotana Czuła jedynie ból zęba. Nikt się nie spodziewał, że to objaw niebezpiecznej choroby 61,9 procent ankietowanych udzieliła odpowiedzi: nie 25,1 procent ankietowanych odpowiedziało: tak 13 procent badanych nie miało zdania na ten temat.

agata duda
17.08.2020 09:33 Gwiazda TVN ostro o Agacie Dudzie. Uderzyła w jej najsłabszy punkt

Agata Duda została publicznie skrytykowana przez gwiazdę TVN. Mocne słowa zostały skierowane pod adresem Pierwszej Damy podczas wywiadu dla Magazynu Gala. Czy prezydentowa odpowie na mocny apel?Ostre słowa padły w wywiadzie dotyczącym palących spraw społecznych i obecnej sytuacji w Polsce. Gdy dziennikarka zadała pytanie swojej rozmówczyni, prawdopodobnie nie spodziewała się usłyszeć takiej odpowiedzi. Czy Agata Duda odniesie się jakoś do zarzutów, jakie padły pod jej adresem?

16.08.2020 20:34 Wielki cios dla Agaty Dudy. Pierwsza dama dosadnie skrytykowana za swoje zachowanie

Ostatnie informacje o podwyżkach dla przedstawicieli rządu wywołały niemałe zamieszanie. Internauci nie kryją niezadowolenia i nie szczędzą słów krytyki. Najbardziej dostaje się jednak Agacie Dudzie, która została dobitnie skrytykowana przez jedną z czołowych dziennikarek w kraju. Z jakiego powodu mierzy się z krytyką?Agata Duda znów znalazła się w ogniu krytyki. Została bardzo dosadnie skrytykowana, w dodatku na publicznym profilu. To nie pierwszy raz, kiedy Pierwsza Dama musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Czy doczekamy się odpowiedzi prezydentowej?

pierwsza dama
15.08.2020 17:28 Prezydent odebrał telefon, nagle Agata Duda wyrwała mu urządzenie i powiedziała jedno zdanie. Miała dość

Agata Duda to pierwsza dama Polski, która jest znana m.in. z tego, że unika wystąpień publicznych. Niedawno jeden z dziennikarzy zdradził pewną opowieść o żonie prezydenta. W trakcie jednego wyjazdu miała wyrwać telefon mężowi i powiedzieć jedną rzecz.Nikt nie spodziewałby się po niej takiej reakcji, aż trudno uwierzyć, że Agata Duda naprawdę to zrobiła. Internauci nie dowierzają w anegdotę dziennikarza. Co takiego zrobiła prezydentowa?

Agata Duda
14.08.2020 20:42 Agata Duda pokazała się u boku męża. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, co ona na siebie włożyła?

Agata Duda znowu pojawiła się u boku męża i znowu wywołała sensację. Wszyscy patrzyli tylko na jeden szczegół. Pierwsza Dama znów przyciągnęła uwagę swoim strojem. Niektórzy są zachwyceni!Agata Duda znowu zaskoczyła wszystkich. Kiedy ostatnio znowu pojawiła się u boku męża, wszyscy patrzyli tylko na jedno. Niektórzy mają naprawdę czujne oko! Czym Pierwsza Dama zaskoczyła internautów tym razem?

kobieta
14.08.2020 15:10 Osoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy

Agata Duda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polek zarówno w kraju jak i za granicą. Dlatego też nie dziwi fakt, że wszyscy są zainteresowani życiem Pierwszej Damy i tym, jaka jest naprawdę kiedy nikt nie patrzy. Znacie, znamienne zdanie pozory mylą? W tym przypadku są strzałem w dziesiątkę. Agata Duda na wszystkich wystąpieniach publicznych jest niezwykle powściągliwa i opanowana. Wydawać by się mogło, że Agata Duda woli stać z boku i się nie udzielać. Jednak prawda jest zupełnie inna. Osoba z jej otoczenia niestety się wygadała.

agata duda
06.08.2020 18:10 Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?

Agata Duda wzbudza ogromne zainteresowanie już od przeszło pięciu lat, gdy została Pierwszą Damą. Ciekawość budzą zwłaszcza jej kreacje, jako że jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych prezydentowych. Tym razem również nieźle zaskoczyła podczas zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na kolejną kadencję. Co ona na siebie założyła?Na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy małżonkowie pojawili się oczywiście razem, a Agata Duda poprowadziła męża za rękę. Czwartkowa kreacja Pierwszej Damy znalazła się na językach wszystkich. Wszystko za sprawą faktu, że… gdzieś ją już widzieliśmy.

agata duda
30.07.2020 13:42 Gwiazdor TVN poniżył Agatę Dudę? Nagrał wideo, w którym zakpił z Pierwszej Damy

Agata Duda znów jest na językach wszystkich, a to przez ostatnie działania rządu w związku z chęcią wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Konwencja dotyczy zapobiegania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, jednak jak można było się spodziewać – Pierwsza Dama jeszcze nie wypowiedziała się na ten temat. Teraz szpilę wbił jej gwiazdor TVN – nagrał wideo, w którym zakpił z Agaty Dudy.Pierwsza Dama ma wielu fanów, ale i sporo przeciwników. Wszystko ze względu na to, iż nie wypowiada się zbyt często, by nie powiedzieć wcale, na palące społeczne tematy. Tym razem Polki i Polacy czekają na stanowisko Agaty Dudy w sprawie konwencji chroniącej kobiety przed przemocą domową. Skrytykować postanowił ją Michał Piróg, który nagrał prześmiewczy filmik i udostępnił go w sieci.

anna komorowska
28.07.2020 00:15 Niesłychane sceny na imieninach Anny Komorowskiej. Luksusy, na jakie mało kto sobie pozwala

Na imprezie imieninowej nie zabrakło kwiatów od męża, a także towarzystwa przyjaciół i dzieci. Cała rodzina zebrała się, by świętować wyjątkowy dzień Anny Komorowskiej. Najpierw, jeszcze w sobotę odbył się rodzinny grill, jednak to był dopiero początek świętowania. W dzień imienin było już tylko lepiej!Anna Komorowska w niedzielę 26 lipca obchodziła swoje imieniny. Z tej okazji postanowiła z rodziną świętować naprawdę hucznie! Była pierwsza dama, postawiła na niezłe luksusy – mało kto by na nie sobie pozwolił!

jolanta kwaśniewska
19.07.2020 09:11 Ogromny sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Nagle cała Polska dowiedziała się, co stoi za sukcesem byłej pierwszej damy

Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama pełniła tę funkcję, nie mogąc oprzeć się na doświadczeniach swoich poprzedniczek. Tak naprawdę to dopiero Kwaśniewska wyznaczyła zadania, otworzyła specjalny gabinet pierwszej damy. Za jej sukcesem stoi jednak pewien sekret.Jolanta Kwaśniewska to niedościgniona ikona stylu. Mimo że od 15 lat nie pełni już funkcji pierwszej damy, w świadomości Polek zapisała się właśnie jako ta najbardziej elegancka i wyrafinowana prezydentowa. W końcu na jaw wyszedł sekret, co stoi za tak wielkim sukcesem i powodzeniem żony Aleksandra Kwaśniewskiego.

lgbt
09.07.2020 09:31 Andrzej Duda ujawnił, dlaczego Pierwsza Dama ukrywa się w cieniu. Nagle wszyscy poznali prawdę na jej temat

Pierwsza Dama, Agata Duda unika kamer i rozgłosu, co zauważyli w ostatnim czasie wyborcy. Prezydent Andrzej Duda zdradził, co jest tego przyczyną. Okazuje się, że prawda jest inna, niż większość mogła przypuszczać. Podczas wirtualnego spotkania z użytkownikami portalu Wykop.pl, polityk zdradził tajemnicę swojej żony.Pierwsza Dama nie powinna stać tylko w cieniu męża, wielu uważa wręcz, że powinna być tak samo aktywna jak sama głowa państwa. Niektórzy twierdzą, że Agata Duda zbyt często unika kamer i rozgłosu oraz wykazuje bierną postawę. Jaka jest tego przyczyna? Wiemy.

pierwsza dama
08.07.2020 11:02 Czy pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie? Zdania są mocno podzielone

Pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie? Do tej pory żony prezydentów miały zakaz pracy w zawodzie czy brak opieki ZUS. PiS jeszcze niedawno przedstawił pomysł, który zakładał, że żona głowy państwa ma otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 55% pensji swojego męża. Według portalu money.pl byłoby to ponad 13 tysięcy złotych. Zdania Polaków w tej kwestii są znacząco podzielone.Sondaż Instytutu Pollster dla Super Expressu, który został zrealizowany w dniach 24–25 czerwca 2020 roku na próbie 1059 dorosłych Polaków, wskazuje, że zdania są znacząco podzielone. Aż 41% badanych uznało, że Pierwsza Dama powinna dostawać wynagrodzenie. Inni zaś twierdzą, że pieniądze się im nie należą, a to wszystko dlatego, że nie każda żona Prezydenta do tej pory aktywnie uczestniczyła w życiu państwa.

Agata Duda
29.06.2020 00:25 Agata Duda zabrała głos po ogłoszeniu wyników wyborów. Pierwsza Dama wykrzyczała mocne słowa

Agata Duda postanowiła zabrać głos w sprawie wyborów prezydenckich 2020. Po ogłoszeniu wyników w niedzielę 28 czerwca wykrzyczała w stronę rodaków mocne słowa, które do tej pory wybrzmiewają w uszach wielu. Pierwsza Dama dawno nie zabrała tak zdecydowanego głosu!Agata Duda w ciągu ostatnich pięciu lat stroniła od udzielania głosu w telewizji czy mediach. Wolała raczej stać przy boku swojego męża i to właśnie jemu zostawiała przemowy publiczne. Po ogłoszeniu wyników sondażowych z pierwszej tury wyborów prezydenckich jednak nie wytrzymała i zaczęła z radości śpiewać.

agata duda
23.06.2020 20:17 Agata Duda została wyróżniona, prawdziwy zaszczyt. Ludzie mają jednak wątpliwości

W Wiadomościach TVP z powodu kampanii wyborczej Andrzeja Dudy przygotowano specjalny reportaż, w którym zachwalano poczucie stylu Agaty Dudy. Na ten temat wypowiedziała się jedna ze stylistek pierwszej damy oraz amerykański projektant mody, Christian Paul, którego istnienie zaczęli podważać internauci.Agata Duda została naprawdę wyróżniona! W programie Wiadomości, na antenie TVP żona prezydenta została przedstawiona jako najbardziej stylowa pierwsza dama. Oczywiście, można się z tym zgodzić bądź nie, jednak wielu widzów reportażu ma wątpliwości co do osób, które ten tytuł żonie Andrzeja Dudy przyznały. Nie ma wątpliwości Christian Paul, który w wiadomościach miał skomentować styl Pierwszej Damy – nie istnieje.

KORONAWIRUS W POLSCE
15.06.2020 14:24 Potwierdzono przykre wiadomości, Pierwsza Dama ma koronawirusa. Wynik testu był dla niej dużym zaskoczeniem, żona prezydenta Ukrainy robiła wszystko, by się nie zarazić

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nie jest zarażony, podobnie jak reszta rodziny. Pierwsza dama czuje się dobrze, ale jest bardzo zaskoczona wynikiem testu, ponieważ, jak napisała w oficjalnym komunikacie, była bardzo ostrożna i przestrzegała zasad bezpieczeństwa. Pierwsza dama Ukrainy przekazała bardzo przykre wiadomości. Ołena Zełenska 12 czerwca poinformowała, że jej wynik testu na koronawirusa jest pozytywny. Prezydentowa dziwiła się na swoim Facebooku, że jest chora, ponieważ z rodziną starała się zachowywać wszystkie środki ostrożności. Od razu powiem, że czuję się dobrze, ale jestem leczona ambulatoryjnie, zaznaczyła w oficjalnym oświadczeniu Ołena Zełenska.

Agata Duda
10.06.2020 12:56 Agata Duda wywołała ogromną burzę. Powiedziała tylko kilka słów, wystarczyło

Agata Duda przeważnie stroni od udzielania swojej opinii publicznej. Wiele osób zarzuca jej wręcz całkowitą bierność wobec pełnionej przez niej funkcji pierwszej damy. Tym razem żona prezydenta postanowiła wygłosić mowę publicznie, co nie przeszło bez echa. Internautom nie spodobało się to, że postanowiła się odezwać podczas gali.Agata Duda tuż przed wyborami prezydenckimi 2020 zastąpiła swojego męża na gali XXX edycji Konkursu Teraz Polska, gdzie oprócz przeczytanego listu od samej głowy państwa, powiedziała także kilka słów od siebie. Internautom to się nie spodobało, a pod filmikiem z gali, który opublikowano na Facebooku, wybuchła fala hejtu. Wystarczyło kilka słów Pierwszej Damy.

Pierwsza Dama
09.06.2020 14:56 Czy pierwsza dama powinna dostawać pensję? Jakie jest Wasze zdanie?

O tym czy pierwsza dama powinna dostawać stałą pensję, dyskusje toczą się już od wielu lat. Przeciwnicy tego założenia uważają, że byłoby to niesprawiedliwe. Niektóre pierwsze damy czynnie uczestniczyły w życiu Polski, ale według wielu obecna prezydentowa, od lat unika zabierania głosu w ważnych sprawach. Jolanta Kwaśniewska np. mimo braku pensji mogła np. zarabiać, pozując do zdjęć dla kolorowych magazynów takich jak Viva. Co o tym myślicie? Pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie, czy nie? Zdania obywateli Polski są w tym temacie podzielone. W teorii z jej stanowiskiem nie wiążą się żadne uprawnienia polityczne. Pełni jedynie funkcje ona reprezentacyjne i ceremonialne. W praktyce natomiast pierwsze damy bardzo często uczestniczą w wydarzeniach społecznych i politycznych, ponadto nie mogą wykonywać dotychczasowych zawodów. Jakie jest Twoje zdanie?

Jolanta Kwaśniewska
08.06.2020 15:21 Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu pierwszą damą. Nikt nie chciał jej uwierzyć

Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu pierwszą damą. Jak się okazuje w czasie, gdy to właśnie ona sprawowała ten urząd, realia życia pierwszej damy znacznie odbiegały od tych, które mają miejsce teraz. Jednak mimo upływu czasu kwestie te pozostają nadal nieuregulowane, a Kwaśniewska uważa, że powinno się to zmienić.Dziennikarz telewizji WP poprosił, by Jolanta Kwaśniewska wypowiedziała się na temat pensji i wsparcia dla pełniącej funkcję prezydentowej. Kolejne kadencje mijają, a ta kwestia nadal pozostaje nieuregulowana. Była pierwsza dama stwierdziła, że to właśnie powinno się zmienić. Przy okazji opowiedziała o swoich doświadczeniach. Aż trudno uwierzyć, ale pierwsza dama na spotkanie z Elżbietą II pożyczała ubrania od rodziny!

  • 1
  • 2