Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy, nie można opisać jej szczęścia
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 14.09.2020 13:47

Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy, nie można opisać jej szczęścia

Agata Duda
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Agata Duda ma duże powody do radości w swoim życiu. Już nie będzie musiała się dłużej tym przejmować, w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Wiele się ostatnio o tym mówiło, ale ta kwestia została zażegnana raz na zawsze. To zamknie usta wszystkim na długo.

Agata Duda może w końcu z dumą powiedzieć, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Niektórzy próbowali jej doradzać, inni byli zniesmaczeni, ale pierwsza dama może już spać spokojnie. To, co się stało, mało kto będzie mógł podważyć.

Agata Duda ma powody do radości

Całe to wydarzenie powinno zamknąć wszystkim antyfanom pierwszej damy usta i to raz na zawsze. Portal se.pl przeprowadził wśród swoich czytelników specjalną sondę, w której zapytał się Polaków, czy podoba im się styl ubierania Agaty Dudy. Wyniki były niewiarygodne, aż trudno to uwierzyć.

Odpowiedzi odbiorców portalu były zadziwiające. Aż 61,5 procent pytanych odpowiedziało, że podoba im się styl żony Andrzeja Dudy. Zupełnie innego zdania było 38,5 procent. Co najciekawsze w całym tym badaniu, nikt nie zaznaczył opcji „nie mam zdania”, co tylko dowodzi, że Polacy żywo interesują się stylizacjami pierwszej damy.

  1. Pilny apel Mateusza Morawieckiego. Premier wygłosił komunikat w nocy, dotyczy wszystkich Polaków
  2. Nagle do studia „Wiadomości” TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczona

Stylizacje pierwszej damy wywołują wiele emocji

Na temat stylu pierwszej damy wypowiadało się już wiele celebrytek, jak chociażby popularna stylistka Maja Sablewska. Wtedy określiła go jako „zachowawczy”.

— Wydaje mi się, że Pierwszą Damę stać na więcej. Można byłoby dodać trochę pazura — powiedziała w rozmowie dla pudelka.pl.

Cała Polska na bieżąco śledzi kreacje Agaty Dudy na kolejnych ważnych uroczystościach. Kiedy miesiąc temu pojawiła się na jednym z nich, uczestnicy nie mogli oderwać wzroku. Wszyscy patrzyli tylko na jedno. Myślicie, że dobrze wtedy wyglądała?

A wy jak oceniacie jej styl? Odpowiedni do jej funkcji?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

AGATA DUDA

Tutaj w letnim wydaniu.

Agata Duda

Biel jest zdecydowanie jej kolorem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy zakaz wchodzi w życie już od jutra. Polacy mogą spodziewać się masowych wiadomości
  2. Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legenda
  3. Lekarze nie wierzyli, wyjęli dziecko z brzucha matki, a na jego pośladku znajdowała się porażająca rzecz. Musieli działać natychmiast
  4. Smutek i żal ogarnął miliony. Niestety, nie żyje, była niezastąpioną, wspaniałą osobą
  5. Postanowione, od dziś część uczniów przechodzi na nauczanie zdalne. Sanepid już podjął decyzję
  6. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

Źródło: se.pl, pudelek.pl, jastrzabpost.pl