Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdor TVN poniżył Agatę Dudę? Nagrał wideo, w którym zakpił z Pierwszej Damy
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 30.07.2020 13:42

Gwiazdor TVN poniżył Agatę Dudę? Nagrał wideo, w którym zakpił z Pierwszej Damy

agata duda
fot. youtube.comPrezydent.pl

Agata Duda znów jest na językach wszystkich, a to przez ostatnie działania rządu w związku z chęcią wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Konwencja dotyczy zapobiegania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, jednak jak można było się spodziewać – Pierwsza Dama jeszcze nie wypowiedziała się na ten temat. Teraz szpilę wbił jej gwiazdor TVN – nagrał wideo, w którym zakpił z Agaty Dudy.

Pierwsza Dama ma wielu fanów, ale i sporo przeciwników. Wszystko ze względu na to, iż nie wypowiada się zbyt często, by nie powiedzieć wcale, na palące społeczne tematy. Tym razem Polki i Polacy czekają na stanowisko Agaty Dudy w sprawie konwencji chroniącej kobiety przed przemocą domową. Skrytykować postanowił ją Michał Piróg, który nagrał prześmiewczy filmik i udostępnił go w sieci.

Agata Duda skrytykowana

Michał Piróg znany jest z tego, że nie boi się wyrażać swojego zdania i aktywnie walczy o kwestie dotyczące tych najbardziej pokrzywdzonych. Brał już udział w czarnych protestach, aktywnie wpiera społeczność LGBTQ+, której jest częścią i nie ma problemu, by wytknąć komuś zachowanie, które uważa za niestosowne. Nie miał litości nawet dla Agaty Dudy.

Michał Piróg nagrał Tik-Toka, który bezpośrednio godzi w pierwszą damę. Pokazał na nim, jak wystukuje na telefonie numer do Agaty Dudy, po czym czeka na odpowiedź.

 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
 2. Przykre wieści dla milionów Polaków. Po kampanii nadchodzą wielkie zmiany
 3. Andrzej Duda pojawił się na pilnej konferencji prasowej. Niespodziewane wystąpienie prezydenta, opowiedział o specjalnym spotkaniu

Michał Piróg krytykuje Agatę Dudę

Piróg podnosi telefon do ucha i mówi:

– Pani Agato w imieniu wszystkich kobiet chciałbym zapytać co z konwencją stambulską – tu następuje krótka pauza – Hmm… Tak myślałem. Kobiety dziękują za niemy sprzeciw – słyszymy w nagraniu.

Wielu komentujących zgodziło się z gwiazdorem TVN, jakie jest wasze zdanie?

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

@michalpirogRozmowa z Pierwszą damą Agatą Kornhauser – Dudą na temat ##konwencjastambulska ##pierwszadama ##milczacysprzeciw ##kobiety ##ramiewramie ##dlaciebie ##4you♬ Don’t Speak (Made Famous by No Doubt) – Pop Lullaby Ensemble

agata duda

Agata Duda owszem, wypowiada się, ale raczej w kampaniach z udziałem swojego męża, jak np. w wideo Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Wielkie zaskoczenie po wejściu do Biedronki. Mnóstwo Polaków będzie zachwyconych
 2. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza
 3. Zenek Martyniuk niczego się nie spodziewał. Wszystko pokazały kamery TVP
 4. Kotek był wstrząśnięty, kiedy zobaczył właścicielkę w wannie. Błyskawicznie ruszył na pomoc
 5. Handel w niedziele zostanie zniesiony? My już wiemy
 6. 2-latek umarł po zjedzeniu popularnego owocu. Zalana łzami matka ostrzega wszystkich rodziców
 7. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw
 8. Rzecznik rządu przekazał pilną wiadomość do wszystkich Polaków. W ciągu kilku dni może zapaść decyzja, która zmieni plany wielu osób
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: plotek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!