Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Duda zabrała głos po ogłoszeniu wyników wyborów. Pierwsza Dama wykrzyczała mocne słowa
Kinga Majewska
Kinga Majewska 29.06.2020 00:25

Agata Duda zabrała głos po ogłoszeniu wyników wyborów. Pierwsza Dama wykrzyczała mocne słowa

Agata Duda
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 01.09.2019. Centralne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny swiatowej na placu Pilsudskiego. Ceremonia powitania szefow delegacji przez Pare Prezydencka. N/z: Agata Duda

Agata Duda postanowiła zabrać głos w sprawie wyborów prezydenckich 2020. Po ogłoszeniu wyników w niedzielę 28 czerwca wykrzyczała w stronę rodaków mocne słowa, które do tej pory wybrzmiewają w uszach wielu. Pierwsza Dama dawno nie zabrała tak zdecydowanego głosu!

Agata Duda w ciągu ostatnich pięciu lat stroniła od udzielania głosu w telewizji czy mediach. Wolała raczej stać przy boku swojego męża i to właśnie jemu zostawiała przemowy publiczne. Po ogłoszeniu wyników sondażowych z pierwszej tury wyborów prezydenckich jednak nie wytrzymała i zaczęła z radości śpiewać.

Agata Duda wykrzyczała mocne słowa

Dziś chwilę po godzinie 21.00 ogłosiliśmy, jak wyglądają wyniki sondażowe w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Okazuje się, że na pierwszym miejscu z wynikiem 40,8 procent jest Andrzej Duda, a tuż za nim Rafał Trzaskowski z wynikiem 30,4 procent.

To oznacza, że panowie spotkają się w drugiej turze głosowania, która odbędzie się już 12 lipca. Agata Duda po ogłoszeniu pierwszych wyników nie wytrzymała ze szczęścia. Niech Żyje Polska! – krzyknęła obecna Pierwsza Dama, po czym na wizji zaczęła śpiewać sto lat swojemu mężowi razem ze zwolennikami urzędującego prezydenta, obecnymi podczas wieczoru wyborczego w Łowiczu.

  1. W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Pierwsza dama wzbudza kontrowersje

Niejednokrotnie pisaliśmy, że obywatele Polski mają ambiwalentny stosunek do obecnej Pierwszej Damy. Kilka jej zachowań wzbudziło jednak w ostatnim czasie sporo kontrowersji.

Niektórzy komentują, że takie zachowanie i śpiewanie sto lat na wizji, nie przystoi żonie Prezydenta, który jeszcze nie wygrał wyborów. Niedawno pytaliśmy Was, która Pierwsza Dama była Waszą ulubioną? Jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Agata Duda

Agata Duda zaczęła śpiewać Sto Lat podczas wieczoru wyborczego.

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!