Lifestyle.Lelum.pl > Na Wspólnej

Na Wspólnej

Jakub Wesołowski, Agnieszka Wesołowska
10.04.2024 07:12 Gwiazdor "Na Wspólnej" ponownie zostanie ojcem! Ale brzuszek

Jakub Wesołowski jest dobrze znany widzom stacji TVN i nie tylko. Gwiazdor serialu “Na Wspólnej” ponownie zostanie ojcem. Jego żona pokazała wymowne zdjęcie. Ale brzuszek!

oglądanie telewizji, TVN
26.03.2024 20:18 Polacy, jak zwykle zasiądą przed telewizorami o 20:15, a tam? Wielka zmiana

26 marca miliony Polaków zasiądą przed telewizorami, by oddać się jednej z najpopularniejszych rozrywek, czyli oglądaniu swoich ulubionych programów i seriali. Niestety część widzów TVN może być zawiedziona, gdy o 20:15 nie zobaczą na ekranach dalszych losów bohaterów, które tradycyjnie śledzili zawsze o tej samej porze. 

Mieczysław Hryniewicz
09.11.2023 19:16 Mieczysław Hryniewicz od lat nie ma kontaktu ze swoim synem. Alimenty płacił mu... inny znany gwiazdor

Mieczysław Hryniewicz postanowił uchylić rąbka tajemnicy odnośnie swojego życia prywatnego. Aktor wyznał, że już od lat nie ma kontaktu ze swoim jedynym synem. Kryje się za tym przykra historia. Okazuje się, że alimenty płacił chłopakowi inny znany artysta. Jak do tego doszło?

Poważne problemy ze zdrowiem Aleksandry Koniecznej z „Na wspólnej” zaczęły się po tym, jak odeszła od męża, fot. Instagram/aleksandra.konieczna.official
13.10.2023 17:57 Gwiazda "Na wspólnej" rozwód przypłaciła straszliwą chorobą. Mało kto wie, kim był jej pierwszy mąż

Aleksandra Konieczna od wielu lat wciela się w postać Honoraty Leśniewskiej w serialu „Na Wspólnej”. Bohaterka była ukochaną, a ostatecznie została żoną Romana Hoffera (w tej roli Waldemar Obłoza). Niewiele brakowało, a aktorka straciłaby swoja rolę w popularnym serialu z powodu problemów zdrowotnych. 

Aneta "na wspólnej"
10.10.2023 19:09 Chwile grozy w "Na Wspólnej"! To straszne, kto zaatakował Anetę w jej własnym domu

Nowy odcinek “Na Wspólnej” przyniesie fanom serialu wiele emocji. Jego kulminacyjnym momentem będzie niebezpieczna sytuacja, w której znajdzie się Aneta. Kobieta zostanie zaatakowana w swoim własnym domu! Widzowie wstrzymają oddech, gdy będzie wołać o pomoc. Kim okaże się napastnik?

Gwiazdora "Na Wspólnej" poraził piorun na morzu
03.08.2023 08:15 Gwiazdora "Na Wspólnej" poraził piorun na morzu. Trzymał mokrą linę, łódź spychało na skały

Morze to niebezpieczny żywioł, a przebywanie na nim wiąże się z ogromnym ryzykiem, które może odbić się na naszym zdrowiu lub nawet życiu. Boleśnie przekonał się o tym pewien gwiazdor kultowego serialu “Na Wspólnej”. Podczas rejsu łodzią aktor został porażony piorunem.

Aleksandra Konieczna
12.06.2023 12:37 Honorata z "Na Wspólnej" kilka razy otarła się o śmierć. Mąż zgotował jej piekło i pozostawił ze zrujnowanym zdrowiem

Często jest tak, że oglądając znane i lubiane postaci z seriali, nie zdajemy sobie kompletnie sprawy z tego, jakie emocje stoją za aktorem, który danego bohatera odgrywa. Ci często muszą tłumić swoje prawdziwe przeżycia, by dobrze wyjść przed kamerą. Przez lata robiła tak Aleksandra Konieczna, gwiazda “Na Wspólnej”.Mało kto może zdawać sobie sprawę z tego, ile w życiu już przeszła aktorka. Los nie oszczędzał jej na żadnej płaszczyźnie.

Maciej Kujawski
25.05.2023 15:11 Nie żyje gwiazdor "Na Wspólnej". Obsada pogrążona w smutku, Maciej Kujawski był kimś więcej, niż aktorem

Z nocy z 24 na 25 maja zmarł znany polski aktor, Maciej Kujawski. Miał 70 lat. Niezwykle smutną wiadomość o jego śmierci przekazał Teatr Kwadrat, z którym był przez lata związany.Macieja Kujawskiego znamy dobrze jako odtwórcę roli Stefana Dębeka z “Na Wspólnej”. Aktywnie udzielał się również jako aktor dubbingowy, przez lata podkładał głos Kubusiowi Puchatkowi.

Na Wspólnej
12.02.2023 10:42 Małgorzata Socha po 16 latach odchodzi z "Na Wspólnej". Jaki los czeka Zuzę Hoffer?

Serial „Na Wspólnej” emitowany jest w TVN od 2003 roku. Prawie od samego początku, bo od 2007 roku, grała w nim Małgorzata Socha. Wcielała się w postać Zuzanny Hoffer. To dzięki tej roli zyskała sławę, jednak po 16 latach postanowiła odejść z produkcji.Socha postanowiła zrezygnować z gry w serialu. Co stanie się z jej postacią? Wiadomo już, że jej zniknięcie przyczyni się do narodzenia się całkiem nowej bohaterki, która zbliży się do męża Zuzy.

Na Wspólnej
18.12.2022 16:43 Ewa Gorzelak przeżyła rodzinny dramat. Gwiazda „Na Wspólnej” stoczyła walkę o życie dziecka

Ewa Gorzelak, czyli lubiana przez widzów Gabriela z „Na Wspólnej” przeżyła rodzinny dramat. Doświadczyła rozpaczy matki, której dziecko jest ciężko chore. Musiała przez to zrezygnować z aktorstwa. Aktorka przed laty poślubiła Zbigniewa Dziducha. Mają trójkę dzieci: Franciszka, Ryszarda i Zosię. Niestety, jedno z nich otarło się o śmierć. Po latach z Ewa z ogromnym bólem wspomina ten okres.

Marta Wierzbicka Na Wspólnej
26.11.2022 10:38 Najpierw wieść o powrocie do „Na Wspólnej”, a teraz wielkie wyzwanie. Marta Wierzbicka spełniła swoje marzenie

Marta Wierzbicka nie może obecnie narzekać na brak szczęśliwych wydarzeń i powodzeń w swoim życiu. Najpierw spekulowano o niespodziewanym powrocie gwiazdy do kultowego serialu „Na Wspólnej”, a teraz aktorka ujawniła, że spełniła swoje największe marzenie. Nie da się ukryć, że gwiazda swoją spektakularną popularność zawdzięcza roli Oli Wierzbickiej w uwielbianym przez widzów show „Na Wspólnej”. Niestety, w 2017 roku, ku niezadowoleniu fanów, podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z produkcją. Wygląda jednak na to, że aktorka ponownie zaczęła pojawiać się na planie kultowego serialu. To niejedyna świetna wiadomość z jej życia. Niedawno wyznała, że spełniła swoje marzenie i kupiła przytulną leśniczówkę.

Ewa Gorzelak / "Na Wspólnej"
05.11.2022 17:22 Ewa Gorzelak wycofała się z show-biznesu. Gwiazda „Na Wspólnej” miała ważny powód

Ewa Gorzelak zapisała się w pamięci polskich widzów dzięki rolom w takich serialach jak „Na Wspólnej” czy „M jak miłość”. Aktorka musiała jednak zrezygnować z kariery, bo jej syn był ciężko chory i wymagał opieki. Historia ta ma bardzo smutne zakończenie. W serialu TVN wcielała się w Gabrielę Góralczyk-Nowak. W „M jak miłość” grała Dorotę Studnicką. Jej bohaterki spotykały różne perypetie, jednak jest to nic w porównaniu z prawdziwym dramatem, jaki przeżyła gwiazda.

Matylda Damięcka
08.10.2022 21:20 Matylda Damięcka chce wrócić do „Na Wspólnej”? Padła jasna deklaracja, rozwiała wątpliwości

„Na Wspólnej” to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych XXI wieku. Emitowany jest od prawie 2 dekad, więc nic dziwnego, że przez projekt przewinęło się wiele gwiazd, w tym te nieco dziś zapomniane. Jedną z nich jest Matylda Damięcka. Aktorka występowała w serialu jeszcze jak nastolatka, na samym jego początku. Odeszła z obsady w 2007 roku. Ostatnio wróciła do aktorstwa. Czy w takim razie pojawi się ponownie także w „Na Wspólnej”?

Aleksandra Koncewicz
11.03.2022 15:30 Gwiazda „Na Wspólnej” odeszła na zawsze. Artur Barciś pożegnał Aleksandrę Koncewicz pięknymi słowami rok temu

Rok temu odeszła wybitna aktorka teatralna, znana także z kilku ról filmowych i serialowych, Aleksandra Koncewicz. Telewidzowie najbardziej mogą kojarzyć ją z jej roli z „Na Wspólnej”. Aktorka odeszła dokładnie 12 marca 2021 roku. Warto z tej okazji wspomnieć jej karierę i wielki talent, któremu popularność nigdy nie dorównała.

Paulina Chapko
15.02.2022 23:23 Właśnie się wydało. Kultowa gwiazda „Na Wspólnej” Paulina Chapko jest w ciąży, gratulacje płyną zewsząd

Paulina Chapko, znana z serialu „Na Wspólnej”, jest w ciąży. Ta radosna informacja właśnie pojawiła się w mediach. Aktorkę czekają wielkie zmiany. Co z jej wątkiem w serialu TVN? Paulina Chapko wciela się w „Na Wspólnej” w postać Elżbiety Marcinek, partnerki Igora Nowaka, od 2015 roku. Czy w związku z ciążą aktorkę czekają poważne zmiany?

Mieczysław Hryniewicz
05.02.2022 20:38 Smutna informacja z domu aktora „Na Wspólnej” Mieczysława Hryniewicza. Będzie musiał sobie jakoś poradzić z opłatami

Mieczysław Hryniewicz jest znany polskim widzom jako Włodek Zięba z serialu „Na Wspólnej”. Aktor podzielił się właśnie smutnymi wnioskami na temat rosnących opłat. Z czym musi się mierzyć? Hryniewicz stał się znany już w latach 80., kiedy zagrał taksówkarza Jacka Żytkiewicza w serialu Stanisława Barei „Zmiennicy”. Późniejsza kariera telewizyjna zapewniła mu sympatię wielu widzów.

Anna Guzik Na wspólnej
03.02.2022 17:54 Gwiazda „Na Wspólnej”, Anna Guzik, pokazała się bez makijażu, z podartymi majtkami na głowie

Anna Guzik zaszokowała fanów, kiedy na jej Instagramie zawitało niecodzienne zdjęcie. Chyba nikt nie spodziewał się, że kiedyś będzie miał okazję oglądać gwiazdę „Na Wspólnej” w takiej stylizacji. Anna Guzik już od lat bawi widzów przed telewizorami. Poznaliśmy ją jako sympatyczną, bezpośrednią Żanetę, która po licznych perypetiach w relacji z serialowym Grzegorzem nieoczekiwanie odnalazła miłość. Występ w kultowym serialu „Na Wspólnej” przyniósł jej sławę i rozpoznawalność. Nic więc dziwnego, że gdy pojawiła się w 6. edycji „Tańca z Gwiazdami” u boku Łukasza Czarneckiego, wielu widzów kibicowało jej gorąco i z zapartym tchem śledziło postępy pary w pracy nad kolejnymi układami. Ogromna sympatia fanów w połączeniu z ciężką pracą zapewniła parze ostateczne zwycięstwo. Widzowie TVN pokochali także Annę Guzik w roli Heleny Trojańskiej. Popularny serial „Hela w opałach” doczekał się czterech sezonów. Gwiazdę „Na Wspólnej” mogliśmy zobaczyć również w takich programach, jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Po prostu taniec”.

Na Wspólnej
25.11.2021 23:08 Uwielbiany aktor z „Na wspólnej” wyrzucony z planu. Niebywałe, co zrobił. Fani mogą czuć ogromny niesmak

Stacja TVN wydała szokujące powiadomienie. Jeden z aktorów kultowego serialu „Na wspólnej” Piotr Nowak został wyrzucony z planu po tym, jak odmówił poddania się testowi na obecność koronawirusa. Wcześniej niejednokrotnie przedstawiał swoje antyszczepionkowe poglądy. TVN przedstawiła jasne stanowisko ws. zachowania aktora. Wygląda na to, że z takim podejściem długo nie pojawi się na planie serialu.

Na wspólnej
17.08.2021 19:33 Pamiętacie Leszka z „Na Wspólnej”? Aktor nagle zniknął, niewiarygodne, co się z nim teraz dzieje

Wojciech Majchrzak przez wielu został zapamiętany jako Leszek Nowak – początkowo jedna z pierwszoplanowych postaci nieśmiertelnego „Na Wspólnej”. Nie stał się jednak – jak wielu przed nim – „aktorem jednej roli”. Jego kariera zawodowa od lat ma się bowiem świetnie. Artysta może się także pochwalić udanym życiem rodzinnym.

Na Wspólnej
06.08.2021 18:38 Córka Justyny Malec cierpi na poważną chorobę. „Miałam myśli samobójcze”

Gwiazda Na Wspólnej miała myśli samobójcze. Przez długi czas winiła się za chorobę córki. Lucyna Malec samotnie wychowuje córkę z porażeniem mózgowym. Jak przyznała w rozmowie z Vivą, pierwsze lata były dla niej bardzo trudne. Aktorka z Na Wspólnej -Lucyna Malec w rozmowie z Vivą opowiedziała o chorobie swojej córki. Przez długi czas winiła się za jej nieszczęście.

na wspólnej
03.08.2021 12:08 „Na wspólnej” zniknie z anteny. Stacja podała przyczynę decyzji

„Na wspólnej” zniknie z anteny. Fani serialu będą musieli na jakiś czas pożegnać się z ulubioną produkcją. Stacja musiała zawiesić emisję kolejnych odcinków z ważnego powodu. „Na wspólnej” to serial, który jest emitowany na antenie telewizji TVN już od 2003 roku. Teraz jednak czeka nas krótka przerwa w emisji, a wszystko za sprawą słynnego widowiska Sopot Festiwal.

koronawirus
11.05.2021 11:19 Pobitej, ze złamanym kręgosłupem, kultowej aktorce „Na wspólnej” lekarze powiedzieli, co ją teraz czeka. Kolejne smutne doniesienia

Pod koniec kwietnia do mediów trafiły przerażające informacje o napaści i brutalnym pobiciu aktorki „Na wspólnej”, Sylwii Wysockiej. Gwiazda ma połamane kończyny oraz kręgosłup. W rozmowie z „Super Expressem” przyznała, że bezustannie towarzyszy jej ból i musi wspomagać się środkami przeciwbólowymi. Lekarze powiedzieli jej, że co najmniej na pół roku musi zapomnieć o pracy. Sylwia Wysocka kojarzona jest przede wszystkim z polskich produkcji serialowych i filmowych. Występowała m.in. w „Na wspólnej”, „Plebanii”, czy „Samo życie”. Niestety w najbliższym czasie nie zobaczymy jej na planie żadnej produkcji.

Janusz Chabior
08.04.2021 13:58 Nie żyje Maria Skąpska

Bardzo przykra wiadomość dla polskiego filmu i widzów seriali. Zmarła reżyserka Maria Skąpska. Współtworzyła takie produkcje jak: Na Wspólnej, Barwy Szczęścia, czy Prawo Agaty. Skąpska zmarła w wieku 46 lat. Była reżyserką, asystentką i kierownikiem planu. Ekipa Na Wspólnej pogrążona w żałobie. Aktorzy wspominają profesjonalizm i wyjątkową osobowość Marii.

na wspólnej
24.03.2021 10:18 Odchodzi kolejny aktor z „Na Wspólnej”. Adam Fidusiewicz przekazał smutną wiadomość

Znany m.in. z kultowej produkcji Na wspólnej aktor Adam Fidusiewicz postanowił odejść z serialu na rzecz innego projektu zawodowego. Jedną z osób, która przesądziła o takim przebiegu zdarzeń, był… Daniel Olbrychski. Jak donosi Super Express, obaj artyści mają zagrać tę samą postać w amerykańskim serialu pt. Jack Ryan. Adam Fidusiewicz występuje w serialu Na wspólnej nieprzerwanie od 2003 roku, gdzie wciela się w rolę Maksa Brzozowskiego. Jednak po niespełna 18 latach dołączenia do produkcji postanowił powiedzieć pas i spróbować sił w nowym zadaniu.

08.03.2021 22:11 Anna Karczmarczyk jest w ciąży. Wesołą nowiną pochwaliła się na Instagramie

Anna Kaczmarczyk, aktorka znana widzom głównie z „Na Wspólnej”, jest w ciąży! Pochwaliła się tą szczególną nowiną na Instagramie. Od wielu jej fanów spłynął deszcz gratulacji. Nic dziwnego, artystka opatrzyła tę wiadomość pięknym, romantycznym zdjęciem. Podekscytowany jest również jej mąż, Pascal Litwin. Oboje po raz pierwszy zostaną postawieni w roli rodziców.

Na wspólnej
01.03.2021 11:01 Kasia z „Na wspólnej” została zgwałcona. Kulisy serialu

W popularnym serialu produkcji stacji telewizyjnej TVN pt. Na wspólnej doszło do naprawdę dramatycznych chwil. Jedna z bohaterek, Katarzyna Berg została zgwałcona przez swojego szefa, Maćka, który dorzucił jej tabletki do drinka. Na tym nie koniec emocji. W odcinku doszło do kilku ważnych dla przyszłego przebiegu losów bohaterów serialu sytuacji. Na wspólnej, jest jednym z najdłużej emitowanych seriali TVN. Losy jego bohaterów telewidzowie śledzą już od 2003 roku. Od tamtej pory nie mogą narzekać na brak emocji. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze wiele przed nimi.

Klaudia Halejcio
14.02.2021 16:41 Klaudia Halejcio jest w ciąży. ,,Na taką rolę czekałam całe życie”

Klaudia Halejcio, znana m.in. z roli w serialu Na wspólnej, jest w ciąży. O wszystkim poinformowała w wyjątkowy dzień, jakim jest święto zakochanych. Na Instagramie pokazała zdjęcia z USG, pochwaliła się również swoim ukochanym. O ojcu dziecka nie wiadomo za wiele, biznesmen ma na imię Oscar. Aktorka Klaudia Halejcio jeszcze w tym roku przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda dzisiaj obchodzi walentynki we trójkę! Na jej Instagramie pojawił się wpis, niosący radosną nowinę. Widać, że przyszli rodzice korzystają z chwil i cieszą się wspólnym szczęściem.

Na wspólnej
22.09.2020 17:53 Fani gwiazdy „Na Wspólnej” zaniepokojeni. Zniknęła z serialu, teraz prawda wyszła na jaw, powiedziała wszystko

Jedna z wielkich gwiazd serialu Na Wspólnej już jakiś czas temu ogłosiła, że odchodzi z popularnej produkcji TVN. Fani nie mogli w to uwierzyć, że nie zobaczą jej w ich ulubionej roli Oli. Teraz artystka postanowiła wyjawić szokującą rzecz.Na Wspólnej zdecydowanie znajduje się w top 5 najbardziej lubianych polskich seriali. Nic dziwnego, że kiedy jedna z gwiazd nagle zniknęła z produkcji TVN, fani byli mocno zaniepokojeni tym faktem. Niedawno światło dziennie ujrzały porażające informacje. Aktorka nie wytrzymała, musiała powiedzieć całą prawdę. Zdradziła szokującą rzecz, aż ciężko jest w to dzisiaj uwierzyć. Jednak zdjęcia mówią same za siebie.

  • 1
  • 2