Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.05.2024 13:22

"Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"?

Na Wspólnej
Fot. AKPA

W sieci pojawiły się informacje o zdjęciu z anteny TVN jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. W widzach zasiano ziarno niepokoju. Po doczytaniu tekstu do końca okazuje się, jaki jest prawdziwy powód podjęcia takiej decyzji. Najwięksi fani “Na Wspólnej” mogą odetchnąć?

"Na Wspólnej" cieszy się olbrzymim zainteresowaniem

Dla nikogo nie powinno być tajemnicą, że serial “Na Wspólnej”, który możemy oglądać na antenie TVN od 2003 roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Losy mieszkańców osiedla przy tytułowej ulicy od lat zwracają uwagę setek tysięcy oglądających. Choć coraz mniejsza liczba odbiorców zasiada przed telewizorami, produkcja wciąż ma duże rzesze fanów.

akpa20230127_nawspolnej_jub_jk_9443.jpg
Fot. AKPA

Nic więc dziwnego, że każda informacja o potencjalnym zdjęciu serialu z anteny wprawia widzów “Na Wspólnej” w zaniepokojenie. Od pewnego czasu regularnie mówi się o możliwych zmianach w ramówkach najpopularniejszych stacji telewizyjnych. Oglądalność poszczególnych produkcji spada, a koneserzy małego ekranu przenoszą się do serwisów streamingowych. Istnieją jednak również inne okazje do wprowadzenia fanów seriali w stan szoku.

Syn Romana z "Na Wspólnej" też jest aktorem. W jednej scenie towarzyszył ojcu Smutna wiadomość dla widzów "Na Wspólnej". Nie żyje Leszek Staroń

"Dzień Dobry TVN" informuje o zdjęciu "Na Wspólnej" z ramówki

Na stronie śniadaniówki stacji TVN pojawiła się niepokojąca informacja. Dowiadujemy się z niej, że jeden z jej czołowych seriali telewizyjnych znika z anteny. Większość tekstu napisano w tonie, który sugeruje, że jest to decyzja na stałe. Inne media również zaczęły pisać o zapowiadanej w “Dzień Dobry TVN” roszadzie.

Serial "Na Wspólnej" jest obecny na antenie stacji TVN od 2003 roku. Choć produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, to widzowie nie będą mogli go obejrzeć - czytamy na stronie śniadaniówki.

Wielu widzów z pewnością odczuło wyraźne zaniepokojenie w związku ze sposobem, w jaki została przekazana ta informacja. Wizja zdjęcia ulubionej produkcji z anteny z dnia na dzień z pewnością nie jest przyjemna. Dlatego wieści o serialu “Na Wspólnej” szybko rozeszły się po całym Internecie, docierając do coraz szerszych kręgów.

ZOBACZ TEŻ: "Gdy spałam, córka umierała". Lucyna Malec przeżyła koszmar 26 lat temu

Widzowie nie obejrzą już "Na Wspólnej"?

Wszyscy fani produkcji mogą jednak głęboko odetchnąć. Okazuje się, że znany i lubiany serial nie zniknie z anteny TVN na stałe. Jednodniowa zmiana w ramówce związana jest z Bożym Ciałem, które w tym roku wypada w czwartek 30 maja. Z tego powodu stacja zdecydowała się zrezygnować z emitowania premierowego odcinka “Na Wspólnej” na rzecz filmu fabularnego.

Na szczęście jest to tylko chwilowa zmiana. Ze względu na Boże Ciało, które wypada w tym roku 30 maja, stacja TVN zdecydowała się zmienić ramówkę. Zamiast serialu "Na Wspólnej" widzowie będą mogli obejrzeć film fabularny. W kolejnych dniach produkcja wróci na antenę stacji TVN - napisano w dalszej części artykułu.

akpa20240116_nawspolnej1_jk_2496.jpg
Fot. AKPA