Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdor "Na Wspólnej" ponownie zostanie ojcem! Ale brzuszek
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.04.2024 07:12

Gwiazdor "Na Wspólnej" ponownie zostanie ojcem! Ale brzuszek

Jakub Wesołowski, Agnieszka Wesołowska
Fot. AKPA

Jakub Wesołowski jest dobrze znany widzom stacji TVN i nie tylko. Gwiazdor serialu “Na Wspólnej” ponownie zostanie ojcem. Jego żona pokazała wymowne zdjęcie. Ale brzuszek!

Jakub Wesołowski jest jedną z gwiazd "Na Wspólnej"

Jakub Wesołowski jest bardzo dobrze znany zarówno widzom stacji TVN, gdzie wciela się w jedną z postaci w hitowej produkcji “Na Wspólnej”, jak i widzom Telewizji Polskiej. Mogliśmy niegdyś oglądać go w serialach TVP takich, jak “Czas Honoru”, “Ojciec Mateusz” czy “Komisarz Alex”.

Teraz żona aktora ogłosiła radosną nowinę. Opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie.

Jakub Wesołowski ma mieszkanie, jak ze snów. Każdy Polak o takim marzy Jakub Wesołowski na własnej skórze przekonał się, jak działa WOŚP. Odpowiada na krytykę

Jakub Wesołowski od wielu lat jest w szczęśliwym związku

Jakub Wesołowski poślubił Agnieszkę w 2014 roku. Para będzie już niebawem świętować 10. rocznicę ślubu. W tym czasie doczekali się córki, której nadali imię Róża. Dziewczynka ma osiem lat i już niebawem zostanie starszą siostrą. 

Przypomnijmy, że Jakub i Agnieszka Wesołowscy wzięli ślub w kościele w Starej Miłosnej, a ich wesele odbyło się w hotelu, którego aktor jest współwłaścicielem. 

akpa20180612_omega_mb_88833.jpg
Jakub Wesołowski, Agnieszka Wesołowska Fot. AKPA 

Jakub Wesołowski już niebawem zostanie tatą po raz drugi

Żona Jakuba Wesołowskiego podzieliła się radosną nowiną w najnowszym poście, który opublikowała na Instagramie. 

Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła. #babyinside #waitingforyou - podpisała zamieszczony kadr Agnieszka Wesołowska. 

Na zdjęciu widzimy, że żona aktora jest w zaawansowanej ciąży. Na ten moment nie zdradziła jednak jeszcze płci dziecka ani imienia, na które wraz z mężem się zdecydowali. Pod fotografią posypały się gratulacje, do których się przyłączamy!