Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Teściowa postanowiła zrobić imprezę w domu swojej córki. Gdy jej mąż niespodziewanie się zjawił, zemdlał
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 05.10.2019 12:25

Teściowa postanowiła zrobić imprezę w domu swojej córki. Gdy jej mąż niespodziewanie się zjawił, zemdlał

Teściowa
unsplash.com @jabdilla_creative

Teściowa postanowiła pożyczyć sobie na wieczór dom swojej córki. Nie wiedziała jednak, że ta za miasto pojechała sama, a zięć będzie wracał do domu o normalnej dla niego porze. To, co zobaczył mężczyzna, sprawiło że stracił przytomność. Nie dziwimy się, taki widok to naprawdę coś niespotykanego. Chyba żadne z nas nie jest na to przygotowane.

Jak wiadomo, teściowa też człowiek. Nikt jednak nie chce się zbyt dokładnie zastanawiać, co to właściwie oznacza. Wolimy myśleć o rodzicach i o rodzicach naszych partnerów w trochę innych kategoriach. To prowadzi do sytuacji, w której czasami może nas zaskoczyć sytuacja, w której starsze pokolenie żyje swoim życiem.

Teściowa przeżywa drugą młodość

Marcin wiedział, że jego teściowa poczuła się ostatnio młodziej. Kilka lat po śmierci ojca jego żony były dla kobiety ciężkie, ale ostatnio — jakby odżyła. Zaczęła coraz więcej wychodzić z domu. Marcin wiedział tyle, ile przekazywała mu żona. Nie rozmawiał z jej matką zbyt często, a jeśli już, to raczej o dzieciach.

teściowa

Kiedy wrócił do domu tego wieczora, spodziewał się zastać pusty dom. Iza z dziećmi pojechała na weekend w góry. On sam miał do nich dołączyć następnego dnia, ale chwilowo w mieście zatrzymała go praca. Jednak zapalone światło nie wzbudziło jego podejrzeń. Podejrzewał, że to może być teściowa, czasami wpadała bez zapowiedzi.

Kobieta nie była sama

Kiedy Marcin wszedł do salonu, natychmiast tego pożałował. Owszem, na kanapie siedziała jego teściowa. Niestety, nie była sama. Zanim mężczyźnie zrobiło się ciemno przed oczami, zdążył dostrzec bardzo wyraźnie jak matka jego żony wymienia namiętne pocałunki z dwoma facetami, którzy byli maksymalnie w jego w wieku.

Kiedy mężczyzna się ocknął, nad sobą zobaczył zatroskaną twarz teściowej i jednego z nieznajomych. Marcin szybko doszedł z kobietą do porozumienia: o całej tej sytuacji zapominają i absolutnie nie rozmawiają o tym z Izą. Tymczasem Marcin oddalił się jak najszybciej, szukać sobie innego miejsca do spania, bo teściowa nie zamierzała kończyć „imprezy” tak wcześnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Teściowa to też człowiek.

para

Wiek nie nakłada limit na szczęście.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego