Lifestyle.Lelum.pl > Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska
18.01.2022 22:29 Marta Manowska nagle, w trakcie podróży życia ogłosiła radosne wieści

Marta Manowska, lubiana prowadząca programy „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” jest obecnie na wakacjach w Meksyku. Media huczą od plotek o jej związku z Robertem Bodziannym, tymczasem dziennikarka podzieliła się na Instagramie niezwykłą nowiną. Manowska to popularna dziennikarka, a w ostatnich latach także prowadząca wiele programów rozrywkowych. Dała się poznać jako pełna empatii i ciepła osoba, wspierająca uczestników show w ich dramatach uczuciowych. Co teraz spotkało Manowską?

Marta Manowska
16.01.2022 08:47 Fatalna wpadka na wizji „The Voice Senior”. Widzowie TVP oburzeni, Marta Manowska ze wstydu zapadnie się pod ziemię

Praca prezentera telewizyjnego nie należy do najprostszych, ponieważ trzeba w niej działać bardzo szybko, a przy tym sprawnie, nie mając zawsze czasu na zastanowienie się. Przez swoją wpadkę przekonała się o tym Marta Manowska. W trakcie emisji programu The Voice Senior doszło bowiem do pomyłki. Choć była ona niegroźna, widzowie nie omieszkali wytknąć jej tego w komentarzach.

Marta Manowska
14.01.2022 19:55 Gdzie mieszka Marta Manowska z „Rolnik szuka żony”? Prezenterka marzy o posiadaniu domu blisko lasu

Marta Manowska wielokrotnie się przeprowadzała. Jak mieszka obecnie słynna prowadząca „Rolnik szuka żony”? Okazuje się, że dziennikarka ma jedno wielkie marzenie, związane z miejscem zamieszkania. Manowska dużo podróżuje, także w związku z jej pracą. Prowadzenie tak znanych programów, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości” musi być bardzo czasochłonne. Czy prezenterka ma swoją ostoję, w której może wypocząć?

pies avery
13.01.2022 13:15 Bodzianny spędził z Martą Manowską wakacje. Teraz wyszła na jaw prawda o dawnej chorobie

Marta Manowska spędziła ostatnio wakacje w Meksyku u boku Roberta Bodziannego — brata jednego z uczestników popularnego programu Rolnik szuka żony. Ostatnio ujawnione zostały szczegóły przebiegu operacji, której poddał się mężczyzna z powodu choroby. Robert Bodzianny pojawił się w otoczeniu Marty Manowskiej podczas nagrań do 7. sezonu programu Rolnik szuka żony. Co prawda to jego brat, Paweł, chciał odnaleźć wybrankę serca, jednak strzała Kupidyna niespodziewanie połączyła Martę Manowską z Robertem Bodziannym. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Robert Bodzianny (@jaba0909)

rolnik szuka żony
11.01.2022 13:46 Marta Manowska na rajskich wakacjach z bratem uczestnika „Rolnik szuka żony”. Co ich łączy?

Marta Manowska największą popularność zyskała dzięki roli gospodyni flagowego show TVN „Rolnik szuka żony”. Niedawno plotkowano o rzekomym romansie gwiazdy z bratem jednego z uczestników programu. Wygląda na to, że dziennikarka przestała się ukrywać. Marta Manowska odpoczywa obecnie na wakacjach w Meksyku. Okazało się, że razem z prowadzącą show „Rolnik szuka żony” na wyspach przebywa też brat uczestnika programu Robert Bodzianny. Czy to oficjalne potwierdzenie związku?

Marta Manowska
06.01.2022 21:09 Właśnie się potwierdziło, będzie ślub. Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” już się szykuje

Wielu prezenterów ma ciekawe prace, ale Marta Manowska ma chyba najbardziej satysfakcjonującą z nich. Prowadzi bowiem programy, w których na własne oczy widzi, jak ludzie się w sobie zakochują. Mało tego, później jeździ jeszcze na ich wesela. Na kolejne już może się szykować. Okazało się bowiem, że została zaproszona na ślub uczestnika Sanatorium Miłości.

21.12.2021 22:27 Nagła, niespodziewana decyzja TVP. Fani Marty Manowskiej zasmuceni, widzowie nie dowierzają

Telewizja Polska właśnie ogłosiła kontrowersyjną decyzję. „Sanatorium miłości 4” zostało wycofane z zimowej ramówki, a zamiast niego TVP wyemituje trzeci serial serialu „Zniewolona”. Co na to Marta Manowska, prowadząca randkowe show? Wszystkie odcinki 4. sezonu „Sanatorium miłości” są już nakręcone. Do tej pory każda nowa edycja show rozpoczynała się w styczniu. Tym razem będzie jednak inaczej, bo program w ogóle nie pojawił się w zimowej ramówce TVP. Kiedy zatem widzowie będą mogli go obejrzeć?

Marta Manowska
14.10.2021 23:08 Nieoficjalnie: Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” planuje ślub

Według nieoficjalnych informacji Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony” planuje ślub! Jej wybrankiem jest Adam, dźwiękowiec, którego poznała na planie „Sanatorium miłości”. Manowska to znana dziennikarka, która stała się słynna dzięki prowadzeniu licznych popularnych programów rozrywkowych: od 2014 – „Rolnik szuka żony” na TVP1, od 2019 – „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”, a od 2020 – „Ośmiu wspaniałych”. To właśnie na planie „Sanatorium miłości” poznała swojego obecnego partnera, Adama. To znany w środowisku dźwiękowiec, który pracował przy tak znanych filmach, jak „O mnie się nie martw”, „Kogel-Mogel 3”, „Przyjaciółki” czy „Lejdis”.

Marta Manowska
09.05.2021 22:24 Marta Manowska pokazała swoją mamę. Fani nie mogą uwierzyć, myśleli że to jej siostra

Marta Manowska jest obecnie jedną z największych gwiazd TVP. Największą sympatię widzów zdobyła jako prowadząca programu Rolnik szuka żony. Dziennikarka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z mamą. Fani zachwyceni. Marta Manowska jest jedną z najjaśniejszych osobowości w Telewizji Polskiej. Nie bez powodu gwiazda dostaje coraz więcej propozycji od zarządu stacji. Celebrytka chętnie udziela się także w social mediach.

Marta Manowska
25.03.2021 14:14 Marta Manowska szczerze o pracy w TVP. Nie mogła nie wspomnieć o hejcie

Praca w TVP przez wiele osób jest postrzegana negatywnie. Niektórzy chwalą sobie bycie częścią zespołu Telewizji Polskiej, inni odchodzą z niej na własne życzenie. Marta Manowska opowiedziała o hejcie, z którym muszą mierzyć się pracownicy stacji. Marta Manowska (37 l.) jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Jest prowadzącą dwóch znanych programów na TVP: Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości. W rozmowie z Pomponik.pl wyznała, jak trudna jest praca w telewizji publicznej.

Rolnik szuka żony
05.03.2021 11:09 Marta Manowska zerwała zaręczyny? „Po ważnym rozstaniu, ciachniętym jak nożem, czasem trzeba się nowo oddychać i chodzić”

Marta Manowska niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Dziennikarzom udało się ustalić, że jakiś czas temu dopisało jej jednak szczęście i na planie „Sanatorium miłości” poznała dźwiękowca Adama, z którym niedługo później się zaręczyła. Plotkarskie portale dopatrują się jednak końca ich związku.Wszystko przez dwa niepozorne szczegóły. Manowska jak na razie nie odniosła się do tej kwestii.

marta manowska
16.02.2021 22:32 Internauci oburzeni po tym, co zrobiła Marta Manowska w „Sanatorium miłości”. Została skrytykowana

Wielkie emocje wśród widzów wzbudziła jej rozmowa z jednym z uczestników – Andrzejem. Prowadząca prowadziła ją w sposób, który wzburzył niektórych widzów.Marta Manowska będzie musiała się tłumaczyć? Nie wszystkim widzom spodobało się, jak potraktowała jednego z uczestników „Sanatorium miłości”. Rozmowa z Andrzejem wywołała wiele emocji, a widzowie skomentowali, widoczną według nich, jawną niesprawiedliwość. Marta Manowska z powodzeniem prowadzi już kolejny sezon „Sanatorium miłości”. Zazwyczaj jako prowadząca nie jest uznawana za kontrowersyjną, ale tym razem było inaczej.

Marta Manowska
08.02.2021 08:01 Pomagała szukać miłości rolnikom. Czy teraz sama ma kryzys?

Marta Manowska od lat pomaga szukać miłości polskim rolnikom. Czyżby teraz sama potrzebowała pomocy? Podobno w jej związku z Adamem nie dzieje się najlepiej, para ma przechodzić poważny kryzys – donosił tygodnik Na żywo. Plotki te podsycali sami rolnicy, którzy zdradzili, że na nagrywki programu prowadząca przychodzi smutna i przygaszona. Marta Manowska od lat realizuje się zawodowo jako prowadząca takich programów jak Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości czy The Voice Senior. Jednak ostatnie doniesienia o dziennikarce nie należą do najlepszych. Czyżby skończyła się wielka miłość?

the voice senior
07.02.2021 21:35 Rafał Brzozowski miał prowadzić finał ,,The Voice Senior”, ale nie pojawił się na planie

Wczoraj odbył się finał drugiej edycji programu The Voice Senior. Jej zwyciężczynią została Barbara Parzeczewska, która była podopieczną Andrzeja Piasecznego. Tym, co od razu rzuciło się w oczy, był brak na wizji Rafała Brzozowskiego. Jak ustalił Pudelek, piosenkarz nie pojawił się obok Marty Manowskiej ze względów zdrowotnych. Dziennikarka na szybko musiała nauczyć się jego kwestii. Finał The Voice Senior 2 dostarczył telewidzom niemałych emocji. Marta Manowska miała przed sobą ogromne wyzwanie. Musiała wziąć na barki ciężar swoich obowiązków oraz współprowadzącego Rafała Brzozowskiego, który na niedługo przed finałem miał popaść w problemy zdrowotne. Dziennikarka miała na nauczenie się jego kwestii… 3 godziny.

Marta Manowska
30.12.2020 20:03 W TVP aż huczy od plotek. Marta Manowska miała wygryźć koleżankę ze stacji, jest porządna afera

Nie nikną spekulacje na temat rzekomej afery, która miałaby się rozpętać w TVP. Otóż jakiś czas temu pojawiły się plotki dotyczące zamieszania w popularnej śniadaniówce Pytanie na śniadanie. Od jakiegoś czasu mówi się, że jedną z prowadzących program miałaby zostać piękna modelka Izabella Krzan, która robi wielką karierę w Telewizji Polskiej. Wygląda na to, że jej plany zostaną pokrzyżowane przez Martę Manowską, która miałaby zająć jej miejsce. Jak podaje portal Pudelek w TVP wkrótce może dojść do prawdziwej afery, która będzie się toczyć na podłożu programu Pytanie na śniadanie. Jedną z głównych kandydatek do objęcia stanowiska prowadzącej śniadaniówkę jest Iza Krzan, jednak wszystko wskazuje na to, że zamiast niej ludzie ujrzą znaną z Rolnik szuka żony Martę Manowską.

rolnik szuka żony
18.11.2020 22:17 Rolnik szuka żony: Marta Manowska zdębiała, kiedy usłyszała najnowsze wieści. „Wesele się będzie kroiło”

W najbliższym odcinku programu TVP Rolnik szuka żony, czekają nas nie lada emocje. Pary dokonają ważnego wyboru co do swojej przyszłości. To, jakie decyzje podejmą, zaskoczy samą prowadzącą. Marta Manowska zdębieje, gdy uczestnicy Marta i Paweł powiedzą jej, że szykują się razem na wesele w rodzinie Bodzinnego. Marta Paszkin i Paweł Bodzinny od razu przypadli sobie do gustu. Nic więc dziwnego, że Paweł postanowił spróbować swoich sił w związku z Martą. Uczestnik postanowił zaprosić Martę na wesele swojego brata i o tym właśnie wydarzeniu poinformowali prowadzącą, Martę Manowską.

Rolnik szuka żony
30.09.2020 13:37 Uczestniczka „Rolnik szuka żony” zdemaskowana, widzowie nie wierzyli. Prawda okazała się brutalna

Rolnik szuka żony, od ponad sześciu lat przyciąga przed ekrany telewizorów szerokie grono telewidzów. Program, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, często zaskakuje swoich fanów. Tym razem na jaw wyszła brutalna prawda na temat jednej z uczestniczek. Została zdemaskowana. Sympatycy reality show nie mogą uwierzyć w zaistniałą sytuację.Jedna z uczestniczek programu Rolnik szuka żony została zdemaskowana. Prawda, która wyszła na jaw, zaskoczyła wszystkich fanów programu. Szczególnie zaskoczony był jeden z uczestników, którego zdemaskowana kobieta była kandydatką na żonę. Po fakcie postanowił odrzucić jej kandydaturę. Jego mina mówiła sama za siebie.

Marta Manowska
20.09.2020 23:07 Porażające zachowanie uczestnika „Rolnik szuka żony”. Martę Manowską zamurowało, internauci są wściekli

Jeden z uczestników popularnego programu TVP Rolnik szuka żony, nie wzbudził sympatii wśród widzów. Wszystko przez jedno wydarzenie, internauci długo mu tego nie zapomną. Mina Marty Manowskiej mówi sama za siebie.Rolnik szuka żony, właśnie powrócił na ekrany telewizorów z nowym sezonem. Tymczasem jeden z uczestników siódmej edycji programu zszokował nie tylko prowadzącą Martę Manowską, lecz także widzów zgromadzonych przed telewizorami i w internecie. Jego zachowanie wzbudziło wiele kontrowersji, niektórzy nie mogą się z tym pogodzić. Myślicie, że mężczyzna przesadził? Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

ROLNIK SZUKA ŻONY
03.09.2020 20:25 Ujawniono, co dzieje się za kulisami „Rolnik szuka żony”. Wypłynęła cała prawda o Marcie Manowskiej

Rolnik szuka żony, już niebawem ponownie pojawi się na ekranach telewizorów, tymczasem fani programu mogą się bardzo zdziwić. Właśnie na jaw wyszła cała prawda o prowadzącej reality show, Marcie Manowskiej. Wiadomo co dzieje się na planie, kiedy kamery są wyłączone. Nikt nie zdawał sobie z tego sprawy.Już 13 września na antenie TVP zobaczymy kolejny sezon hitowego programu Rolnik szuka żony. Zanim jednak to, warto dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się za kulisami show. Prawda o Marcie Manowskiej i uczestnikach może wiele zmienić.

marta manowska
04.07.2020 19:59 Marta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci

Marta Manowska, prowadząca pogram: Rolnik szuka żony, do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jednak jakiś czas temu w jej życiu pojawił się ten jedyny mężczyzna. Prezenterka przyznała wówczas, że myśli o ślubie i założeniu rodziny. Najnowsze zdjęcia, jakie umieściła na Instagramie, nie pozostawiają wątpliwości, że w życiu gwiazdy zdarzyło się coś wyjątkowego. Marta Manowska zdradziła jednym szczegółem, że mógł zmienić się jej stan cywilny. Spostrzegawczy fani zauważyli wielką zmianę na zdjęciu, na którym gwiazda chciała pochwalić się nową fryzurą. Niestety nie włosy stały się obiektem zainteresowania fanów.

rolnik szuka żony
02.07.2020 15:02 Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół

W programie Rolnik szuka żony, uczestnicy są nastawieni na wielkie uczucie, a także przygodę i poznanie nowych osób. Realizacja kolejnej edycji właśnie trwa. Zdjęcia z planu popularnego planu obiegły internet, fani bardzo szybko zwrócili uwagę na jeden szczegół.Rolnik szuka żony: zdjęcia z planu programu obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół, który zwrócił uwagę wielu fanów. Internauci snują domysły za sprawą prowadzącej program Marty Manowskiej, która przez przypadek wskazała na istotny szczegół.

marta manowska
10.06.2020 20:02 Marta Manowska uratowała życie staruszce. Gdyby nie gwiazda, finał byłby tragiczny

Marta Manowska zasługuje na słowa uznania, dziennikarka bowiem zdobyła się na wielki gest. Jak podaje tygodnik Świat i ludzie, telewizyjna gwiazda uratowała życie 90-letniej kombatantce. Starszej kobiecie nagle skoczyło ciśnienie, na szczęście w pobliżu była Manowska, która błyskawicznie zareagowała. Gdyby nie dziennikarka, nie wiadomo jak sytuacja by się skończyła. Marta Manowska jakiś czas temu zaangażowała się w akcję Obiady dla bohaterów. Celem przedsięwzięcia, którego się podjęła była pomoc zasłużonym Polakom. Manowska i wiele innych osób rozwozili ciepłe posiłki, przy okazji prowadząc ciekawe konwersacje z nimi na temat przeszłości. Podczas jednego z takich spotkań pewna 90-latka nagle poczuła się zdecydowanie gorzej.

TVP
19.05.2020 18:21 Gwiazda TVP cała we łzach. Nikt nie mógł uwierzyć, gdy poznał całą prawdę

ZOBACZ ZDJĘCIA:Marta Manowska: związki gwiazdy– Popłakałam się. Znaleźć w życiu osobę, której po tylu latach nadal będziemy tak słuchać. Która nadal będzie pokazywać nam i objaśniać świat. Pan pokazywał coś i opowiadał. Pani słuchała. Jak bardzo Wam wszystkim tego życzę – napisała dziennikarka TVP pod zdjęciem, na którym widnieje dwójka trzymających się za ręce staruszków. TVP i praca przy uwielbianych przez widzów programach, to dla słynnej dziennikarki i prezenterki jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Marta Manowska nie ukrywa jednak, że to nie kariera jej u niej na pierwszym miejscu. Prowadząca Sanatorium Miłości zalała się łzami kiedy zobaczyła na ulicy dwójkę starszych ludzi. To właśnie za niesamowitą empatię, pokochali ją internauci. Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd TVP i trudno się dziwić. Dziennikarka świetnie odnalazła się w roli gospodyni telewizyjnych show, a szczery uśmiech i empatia przysporzyły jej wielu fanów. W przypadku kobiety nie jest to jednak maska zakładana przed kamery. Gwiazda poście opublikowanym na Instagramie ujawniła swoją prawdziwą twarz i pokazała, co tak naprawdę się dla niej liczy. Nie mogła powstrzymać łez. Gwiazda TVP we łzach W mediach społecznościowych gwiazdy TVP ukazał się wzruszający post. Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że to szczęśliwa rodzina jest jej największym marzeniem. Kiedy zobaczyła na ulicy starszą parę, nie mogła opanować łez.Wszystko wskazuje na to, że Marta Manowska powieli ich los, bo jak donoszą jej przyjaciele, w końcu odnalazła swoją drugą połówkę. Kim jest jej wybranek?Marta Manowska nie zawsze lokowała swoje uczucia w odpowiednim miejscu, teraz jest zupełnie inaczej. Jak ptaszki ćwierkają, gwiazda związała się z dźwiękowcem z Sanatorium miłości i nawet powiedziała już pierwsze tak. Mamy nadzieję, że największe marzenia dziennikarki już się spełniają. Pielęgniarka zdjęła maseczkę po całym dniu. Trafiła na ostry dyżur, ślady mogą pozostać do końca życia Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19 Nastolatek znany z lubianego serialu nie żyje. Mama zdradziła smutne okoliczności śmierci

marta manowska
02.05.2020 13:00 Marta Manowska tak, jak ją Bóg stworzył. Zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć

ZOBACZ ZDJĘCIE:ZOBACZ TEŻ: Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?” Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić Darmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć Znudził ci się zwykły rosół? Mamy przepis, dzięki któremu zaniemówisz z wrażenia, a nie wymaga wiele pracy Filip Chajzer znowu próbuje być zabawny. Internauta: ”Bardziej żenującym się już nie da być” Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową Dramatyczne relacje z miejsca poszukiwań Kacpra Błażejowskiego. Mieszkańcy zabrali głos Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci Marta Manowska działa charytatywnieTo jednak niejedyny piękny gest, jaki wykonała gwiazda. Marta Manowska bardzo chętnie bierze udział w wielu akcjach, mających na celu pomoc innym, a do przyłączenia się namawia również swoich obserwatorów. źródło: rmf.fm Marta Manowska, znana prowadząca Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości, szybko zyskała sympatię widzów. Teraz fani dziennikarki mogą zobaczyć gwiazdę taką, jaką stworzył ją Bóg. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci, błyskawicznie obiegło internet. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Piękna? Marta Manowska szturmem podbiła nie tylko szklany ekran, ale i media społecznościowe. Dziennikarka chętnie dzieli się z fanami kulisami życia zawodowego jak i prywatnego. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci, pokazuje gwiazdę w zupełnie innym świetle, a internauci nie szczędzą komentarzy. Marta Manowska bez makijażu Marta Manowska, którą mogliśmy poznać bliżej dzięki prowadzeniu takich programów jak Sanatorium miłości, Rolnik szuka żony czy The Voice Senior, zachwycała widzów swoimi nienagannymi stylizacjami. Jednak podczas domowej kwarantanny, gwiazda postanowiła zrezygnować z makijażu i pokazać się całkowicie sauté. Jak zareagowali na to jej fani? Kiedy Marta Manowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez grama makijażu, fani nie szczędzili komplementów. Trzeba przyznać, że gwiazda nie potrzebuje żadnych upiększaczy, a w naturalnym wydaniu prezentuje się przepięknie. – Najpiękniej bez makijażu – czytamy pod postem dziennikarki. – Naturalnie pięknie usta boskie – rozpisują się obserwatorzy, obsypując ją komplementami. Gwiazda pobiła ich serca jednak nie tylko swoją urodą. Marta Manowska dała się poznać swoim fanom jako osoba o wielkim sercu. Gwiazda nie marnuje czasu na kwarantannie i działa charytatywnie. Na Instagramie dziennikarki możemy obserwować, jak rozkwita przyjaźń pomiędzy nią a seniorką Eleonorą, którą Marta Manowska poznała, rozwożąc obiady Powstańcom Warszawskim. Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni naturalną urodą gwiazdy.

marta manowska
27.03.2020 18:50 Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka

Marta Manowska to jedna z gwiazd TVP. Dziennikarka zadebiutowała w popularnej stacji telewizyjnej, jako prowadząca programu Rolnik szuka żony. Od tego wyjątkowego momentu w telewizyjnej karierze, minęło już pięć lat. I jak się okazuje, od tego czasu wiele się zmieniło. Prowadząca Sanatorium miłości, powiedziała tak. Marta Manowska zaręczyła się ku uciesze uczestników programu. Jak dowiadujemy się z tabloidu, jej wybór wcale ich nie dziwi. Kiedy gwiazda Telewizji Polskiej stanie na ślubnym kobiercu i kto jest wybrankiem jej serca? Wygląda na to, że faktycznie jest to miłość na całe życie, gdyż jak donosi Super Express, Marta Manowska się zaręczyła. Tożsamość jej wybranka również nie jest tajemnicą. Kim jest mężczyzna? Marta Manowska zyskała ogromną sympatię widzów i kolejne programy do prowadzenia, w tym The Voice Senior oraz Sanatorium miłości. Wygląda na to, że miłosne show, podczas którego uczestnicy próbują znaleźć swoją drugą połówkę, okazało się wyjątkową okazją nie tylko dla nich. Na planie programu miłość odnalazła również jego prowadząca. Sanatorium miłości okazało się sposobem na odnalezienie drugiej połówki nie tylko dla uczestników programu. Jak donosi Super Express, Marta Manowska jest zaręczona. Okazuje się, że mało kogo to dziwi. – Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – cytuje słowa zakochanej dziennikarki portal JastrzabPost. Szczęście za kulisami Sanatorium miłości Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.” Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza Syn Doroty Szelągowskiej pokazał siostrę. Mała Wanda rośnie jak na drożdżch

marta manowska
08.01.2020 15:23 Marta Manowska ma dwie siostry. Nie do wiary, jak bardzo są do siebie podobne

Siostry Marty Manowskiej są równie piękne, jak ona. W związku z tym, że dziennikarka święta spędzała w rodzinnym gronie, na Instagramie pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. Aż trudno uwierzyć w to, jak bardzo są do siebie podobne. Uroda pań Manowskich dosłownie powala na kolana. Marta Manowska od jakiegoś czasu uznawana jest za prawdziwą gwiazdę TVP. W zasadzie to nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Rolnik szuka żony, który ma okazję prowadzić, jest jednym z najchętniej oglądanych programów w Telewizji Polskiej. Jak większość gwiazd na okres świąteczny, na bok odsunęła obowiązki zawodowe i zajęła się rodziną. Wspólne zdjęcie z siostrami wywołało zachwyt.

TVP
31.08.2019 11:58 Anna Dymna stanęła na drodze do kariery Marty Manowskiej? Oblała ją na egzaminie do szkoły teatralnej

Anna Dymna stanęła na drodze do spełnienia marzeń Marty Manowskiej? Zanim została gwiazdą TVP marzyła o karierze aktorki. Próbowała dostać się do szkoły teatralnej, ale podobno nie udało się jej przez Annę Dymną, która oblała gwiazdę na egzaminie. Komisja nie była zbyt przychylna dla Manowskiej. Wiele młodych kobiet marzy o karierze aktorki i śni o zostaniu drugą Marylin Monroe. Jedną z nich była Marta Manowska. Postanowiła spełnić swoje marzenia i spróbować swoich sił w szkole teatralnej, niestety nie udało jej się, bo nie przeszła egzaminów wstępnych. Podobno decyzja komisji była jednogłośna.

marta manowska
26.07.2019 16:17 Marta Manowska pokazała figlarne zdjęcie z łóżka. Zdjęcie robił jej nowy chłopak?

Marta Manowska wywołała spore zamieszanie swoim ostatnim posunięciem. Poszło o fotografię, którą dziennikarka podzieliła się na Instagramie — rozbawiona Manowska pozuje… w łóżku. Zdjęcie zrobił jej nowy chłopak? A może śliczna gwiazda TVP wciąż pozostaje singielką? Zgodnie z ostatnimi doniesieniami urocza prezenterka jest szczęśliwie zakochana: „niewiele młodszy, wysportowany, skromny i dobrze wychowany”, ujawnił tygodnik Na Żywo. Prowadząca hitów Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości, a już niedługo — The Voice Senior. Pomaga innym w odszukaniu miłości, ale czy sama znalazła już drugą połówkę? Pewne wydarzenie podsyciło plotki o rzekomym związku dziennikarki. Marta Manowska umieściła w social mediach figlarne zdjęcie z łóżka, wykonane przez… no właśnie? Kto jest na tyle blisko z gwiazdą TVP, aby pozwoliła mu na taką intymność? Czyżby udało jej się ukryć przed fanami, że ma partnera? A może fotografię wykonała uczynna koleżanka, a sama dziennikarka wciąż nie znalazła tego jedynego? Doniesienia tygodnika Na Żywo kategorycznie temu zaprzeczają!