Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska na rajskich wakacjach z bratem uczestnika „Rolnik szuka żony”. Co ich łączy?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.01.2022 13:46

Marta Manowska na rajskich wakacjach z bratem uczestnika „Rolnik szuka żony”. Co ich łączy?

rolnik szuka żony
Ja Fryta, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Marta Manowska największą popularność zyskała dzięki roli gospodyni flagowego show TVN „Rolnik szuka żony”. Niedawno plotkowano o rzekomym romansie gwiazdy z bratem jednego z uczestników programu. Wygląda na to, że dziennikarka przestała się ukrywać.

Marta Manowska odpoczywa obecnie na wakacjach w Meksyku. Okazało się, że razem z prowadzącą show „Rolnik szuka żony” na wyspach przebywa też brat uczestnika programu Robert Bodzianny. Czy to oficjalne potwierdzenie związku?

Marta Manowska w związku z bratem uczestnika show „Rolnik szuka żony”?

Marta Manowska zyskała sympatię telewidzów dzięki prowadzeniu kultowego programu TVP „Rolnik szuka żony”. Gwiazda znana jest ze swojej życzliwości i szerokiego uśmiechu. Dziennikarka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, w związku z czym ciężko było znaleźć informacje na temat jej życia uczuciowego. Jakiś czas temu pojawiły się jednak plotki o związku prowadzącej „Rolnik szuka żony” z bratem jednego z uczestników programu — Robertem Bodziannym.

Zarówno gwiazda TVP jak i jej domniemany ukochany nie potwierdzili oficjalnie doniesień o swojej relacji. Mimo to obydwoje dodawali na swoje relacje na Instagramie zdjęcia z tych samych miejsc w Meksyku, gdzie spędzają obecnie wakacje. Wygląda jednak na to, że para ma dość podkręcania atmosfery. Na profilu dziennikarki można zauważyć wiele zdjęć Roberta Bodziannego. Co więcej, Marta Manowska zaczęła oznaczać na fotografiach profil brata rolnika Pawła.

To jednak dalej nie jest wszystko. Informacji na temat znajomości prowadzącej „The Voice Senior” oraz brata uczestnika show TVP „Rolnik szuka żony” udzielił również tata chłopaka. Mężczyzna wyjawił, że Marta Manowska była kilka dni w ich pensjonacie.

Tak daleko zawsze lepiej jest polecieć z kimś znajomym. A Marta i Robert lubią się. Ona jest bardzo sympatyczna, była u nas kiedyś w pensjonacie przez kilka dni — wyznał Władysław Bodzianny.

rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
instagram

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści