Lifestyle.Lelum.pl > Marcin Bosak

Marcin Bosak

Marcin Bosak znalazł miłość
20.02.2024 22:17 Nowa partnerka Marcina Bosaka wcale nie jest aktorką

Marcin Bosak znalazł swoją miłość. Aktor na premierze serialu „Rojst. Millenium” pojawił się z nową ukochaną. Obydwoje wyglądali na niezwykle zakochanych i szczęśliwych. 

Marcin Bosak
26.04.2023 13:12 Marcin Bosak poinformował, co dalej ws. pobicia. Sprawca usłyszał zarzuty

Kilka dni temu Marcin Bosak został pobity przez kierowcę, który korzystał z popularnych aplikacji przewozowych. Po opublikowanych materiałach było widać, że aktor nie został potraktowany lekko, więc nie zamierzał tej sprawy puszczać płazem. Jego stanowcza reakcja już dała pierwsze efekty.W mediach społecznościowych właśnie poinformował o postępach w sprawie. Wspomniał też, jak na wieść o tym zdarzeniu zareagowali zarządcy aplikacji.

Marcin Bosak
22.04.2023 07:36 Marcin Bosak stanął w obronie syna, został dotkliwie pobity. Napastników było kilku

Fani Marcina Bosaka, którzy odwiedzili jego media społecznościowe, mogli się nieźle przestraszyć. Ich oczom ukazała się bowiem mocno poobijana twarz aktora. Choć można było pomyśleć, że to filmowa charakteryzacja, niestety obrażenia były prawdziwe.Artysta w krótkim nagraniu wyjaśnił, co się stało. Zaapelował też do policji. Nie był do końca zadowolony z jej reakcji.

Marcin Bosak
16.01.2023 11:23 Po diagnozie Marcin Bosak usłyszał od lekarzy, że są bezradni. Po operacji długo odzyskiwał sprawność

Dramatyczna diagnoza spadła na niego jak grom. Marcin Bosak szukał pomocy, jednak lekarze nie dawali mu nadziei, byli całkowicie bezradni. Mało kto wiedział, przez co przechodził wówczas znany aktor. Był rok 2007, Marcin Bosak miał już za sobą kilkaset epizodów w roli niepokornego Kamila z „M jak miłość”, a także występy w takich filmach, jak „Tylko mnie kochaj”, czy „Motór”. Miał 27 lat, a od pięciu związany był z Moniką Pikułą. To właśnie wtedy spadła na niego bolesna diagnoza.

Marcin Bosak
02.05.2022 20:44 Nie tylko nowotwór, smutne co spotkało Marcina Bosaka. Aktor przerwał milczenie

Marcin Bosak przez wiele lat żył w cieniu choroby, a nowotwór to nie wszystko, z czym zmagał się w przeszłości. Gwiazdor został ambasadorem „Twarzy depresji”, a teraz, w szczerym wywiadzie dla „Miasta kobiet” opowiedział, z czym musiał się mierzyć. Zwrócił uwagę na ważny problem społeczny. Kiedy Marcin Bosak zaistniał na ekranach, jawił się nam, jako jeden z filmowych i serialowych amantów. Niestety, cieniem na jego karierze położyła się ciężka choroba. Kilkanaście lat temu wykryto u niego nowotwór. Gwiazdor przyznał, że gdyby tego samego dnia nie dowiedział się, że zostanie ojcem, nie wiadomo, jak potoczyłyby się jego losy. Nie było to jedyne schorzenie, z którym przez lata musiał się mierzyć. Ostatnio aktor wystąpił w „Mieście kobiet”, gdzie w szczerej rozmowie ujawnił mroczne sekrety ze swojej przeszłości.

Marcin Bosak
06.02.2022 17:02 Najpierw nowotwór, później aktor „M jak miłość” Marcin Bosak zauważył u siebie kolejne objawy. Smutne wieści

Marcin Bosak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Jego kariera zawodowa rozwija się prężnie, niestety – w życiu prywatnym mężczyzna zmagał się z poważnymi troskami. Wygrał z nowotworem, ale w ostatnich latach zaczął cierpieć na depresję. Bosak stał się słynny w 2003 roku, kiedy wcielił się w rolę Kamila Gryca, współlokatora Kingi i Piotra Zduńskich w serialu TVP2 „M jak miłość”. Od tego czasu zagrał w niezliczonej ilości filmów i seriali. Niestety jego karierę na kilka lat przerwała poważna choroba.

Mikołaj Roznerski
29.01.2022 10:14 Najpierw Mikołaj Roznerski i Kalska. Teraz kolejny gwiazdor „M jak miłość”, smutne wieści o rozstaniu

Na początku roku Adriana Kalska potwierdziła, że ona i Mikołaj Roznerski postanowili zakończyć swój trzyletni związek. Zapewniła jednak, że relacje kreowanych przez parę w serialu „M jak miłość” bohaterów nie ulegną zmianie. Inaczej wygląda to w przypadku innego aktora produkcji – Marcina Bosaka, którego z (prawie) byłą żoną łączą także zawodowe obowiązki.

marcin bosak
18.08.2020 14:54 Zdjęcia ze ślubu Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorka miała na sobie spektakularną suknię ślubną

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub. Zakochani powiedzieli sobie tak w sobotę 15 sierpnia w przed ołtarzem Kościoła Sióstr Wizytek w Warszawie i choć ceremonia miała być utrzymana w tajemnicy, wszystko wyszło na jaw. Młoda para wyglądała spektakularnie, a suknia aktorki zdecydowanie zwracała uwagę innych. Zresztą, oceńcie sami na zdjęciach. Marcin Bosak i Maria Dębska postanowili podzielić się swoim szczęściem z innymi i na oczach rodziny, bliskich i przyjaciół, złożyli sobie przysięgę wiecznej miłości przed Bogiem. Trzeba przyznać, że prawie udało im się utrzymać to w tajemnicy. Młodzi wyglądali przepięknie.

ślub
16.08.2020 18:59 Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki

Ślub tej gwiazdorskiej pary najwyraźniej miał być utrzymany w tajemnicy, jednak wszystko wyszło na jaw. W sobotę 15 sierpnia przed ołtarzem Kościoła Sióstr Wizytek w Warszawie sakramentalne tak powiedzieli sobie aktor M jak miłość i aktorka Baw szczęścia, a na ceremonii nie zabrakło wyśmienitych gości ze świata show-biznesu. Para młoda wszystkich zwaliła z nóg.Jak donosi Fakt, w sobotę w jednym z warszawskich kościołów miała miejsce niezwykła uroczystość. Związani ze sobą od lat Marcin Bosak i Maria Dębska, postanowili zrobić kolejny krok i na oczach najbliższych i przyjaciół powiedzieli sobie tak. Zakochanym nic nie było w stanie stanąć na drodze. To się nazywa ślub jak z bajki.

taniec z gwiazdami
22.07.2020 09:05 „Taniec z Gwiazdami 11” wraca do TV. Wiadomo, kto zrezygnował z programu. Duże zmiany w obsadzie

ZOBACZ ZDJĘCIA:Choć to jeszcze nieoficjalne wszystko wskazuje na to, że z udziału w programie zrezygnował Marcin Bosak. Dowodów na tę smutną decyzję możemy doszukać się na profilu Tańca z Gwiazdami na Instagramie. Wśród wirujących par umieszczonych na InstaStory, zapowiadających powrót programu we wrześniu nie widać Marcina Bosaka i jego partnerki Wiktorii Omyły.Gwiazdor nie zdążył nawet popisać się przed widzami swoimi umiejętnościami.ZOBACZ TEŻ: