Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki
Karina Sulich
Karina Sulich 16.08.2020 18:59

Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki

ślub
Fot. marysiadebska, Instagram

Ślub tej gwiazdorskiej pary najwyraźniej miał być utrzymany w tajemnicy, jednak wszystko wyszło na jaw. W sobotę 15 sierpnia przed ołtarzem Kościoła Sióstr Wizytek w Warszawie sakramentalne tak powiedzieli sobie aktor M jak miłość i aktorka Baw szczęścia, a na ceremonii nie zabrakło wyśmienitych gości ze świata show-biznesu. Para młoda wszystkich zwaliła z nóg.

Jak donosi Fakt, w sobotę w jednym z warszawskich kościołów miała miejsce niezwykła uroczystość. Związani ze sobą od lat Marcin Bosak i Maria Dębska, postanowili zrobić kolejny krok i na oczach najbliższych i przyjaciół powiedzieli sobie tak. Zakochanym nic nie było w stanie stanąć na drodze. To się nazywa ślub jak z bajki.

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

Marcin Bosak i Maria Dębska od lat uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie, choć słynny aktor jeszcze zanim związał się z gwiazdą Barw szczęścia, przez 15 lat trwał u boku Moniki Pikuły, z którą ma dwójkę synów. Ten duet jednak nigdy nie zdecydował się na ślub.

Tym razem jednak nic nie powstrzymało Marcina Boska, by stanąć na ślubnym kobiercu. Nawet epidemia koronawirusa. Zakochani, którzy poznali się w warszawskim teatrze Studio, gdzie wcielili się w rolę małżeństwa w spektaklu Ripley pod ziemią pobrali się 15 sierpnia na oczach najbliższych. Kto kibicował im w tak ważnym dniu?

  1. Polskie media przekazały najgorsze informacje: 86 osób nie żyje, wszyscy zginęli przez żywioł
  2. Pojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w Polsce

Gwiazdorski ślub

Na ślubie nie zabrakło znanych gości. Jak się okazuje, na ceremonię przybyli Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem i córką, Artur Żmijewski czy Mirosław Zbrojewicz. Oczywiście nikt nie był w stanie skraść im tego dnia. Suknia panny młodej przykuwała całą uwagę.

Maria Dębska ubrana w białą suknię z gorsetem i oryginalnym, warstwowym dołem z pewnością zebrała masę komplementów. Za to Marcin Bosak postawił na ponadczasową klasykę, czarny, doskonale skrojony garnitur i muchę. Młodzi aż promienieli ze szczęścia. Ten weekend obfitował w gwiazdorskie śluby. Obsada Na Wspólnej również świętowała wyjątkowy dzień kolegi z planu serialu.

ZOBACZ ZDJĘCIE: