Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdjęcia ze ślubu Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorka miała na sobie spektakularną suknię ślubną
Karina Sulich
Karina Sulich 18.08.2020 14:54

Zdjęcia ze ślubu Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorka miała na sobie spektakularną suknię ślubną

marcin bosak
Fot. marysiadebska, Instagram

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub. Zakochani powiedzieli sobie tak w sobotę 15 sierpnia w przed ołtarzem Kościoła Sióstr Wizytek w Warszawie i choć ceremonia miała być utrzymana w tajemnicy, wszystko wyszło na jaw. Młoda para wyglądała spektakularnie, a suknia aktorki zdecydowanie zwracała uwagę innych. Zresztą, oceńcie sami na zdjęciach.

Marcin Bosak i Maria Dębska postanowili podzielić się swoim szczęściem z innymi i na oczach rodziny, bliskich i przyjaciół, złożyli sobie przysięgę wiecznej miłości przed Bogiem. Trzeba przyznać, że prawie udało im się utrzymać to w tajemnicy. Młodzi wyglądali przepięknie.

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

Ostatni weekend był prawdziwym świętem miłości, bo jak się okazało, nie tylko gwiazdor Na Wspólnej stanął na ślubnym kobiercu. Sakramentalne tak powiedzieli sobie również aktorzy M jak miłość i Barw szczęścia, czyli Marcin Bosak i Maria Dębska.

Najwyraźniej gwiazdy starały się zachować ślub w tajemnicy, ponieważ na ich profilach w mediach społecznościowych nie pojawiły się jeszcze żadne zdjęcia. A od soboty już trochę minęło! Co więcej, zaproszeni znani goście jak Barbara Kurdej-Szatan, również nie pisnęli ani słówka. Na szczęście mamy zdjęcia. Jak oni pięknie wyglądali!

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało wiadomość. Wielu Polaków będzie poruszonych, gdy dowie się prawdy
  2. Ministerstwo Zdrowia ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Wielu o nim zapomina

Suknia ślubna Marii Dębskiej

Choć Marcin Bosak w czarnym, taliowanym, idealnie skrojonym garniturze i muszce prezentował się niezwykle dostojnie, to od Marii Dębskiej nie możemy oderwać wzroku. Aktorka na ślubie wystąpiła w długiej, białej sukni z gorsetową górą i fantazyjnym, warstwowym dołem. Kreację uzupełniał welon, który został wpięty w ponadczasowy, niski kok. Klasa sama w sobie.

ZOBACZ ZDJĘCIA: