Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw Mikołaj Roznerski i Kalska. Teraz kolejny gwiazdor „M jak miłość”, smutne wieści o rozstaniu
Kamil Olek
Kamil Olek 29.01.2022 10:14

Najpierw Mikołaj Roznerski i Kalska. Teraz kolejny gwiazdor „M jak miłość”, smutne wieści o rozstaniu

Mikołaj Roznerski
fot. screen / M jak miłość / TVP

Na początku roku Adriana Kalska potwierdziła, że ona i Mikołaj Roznerski postanowili zakończyć swój trzyletni związek. Zapewniła jednak, że relacje kreowanych przez parę w serialu „M jak miłość” bohaterów nie ulegną zmianie. Inaczej wygląda to w przypadku innego aktora produkcji – Marcina Bosaka, którego z (prawie) byłą żoną łączą także zawodowe obowiązki.

Nie tylko Mikołaj Roznerski. Aktor „M jak miłość” rozstaje się z żoną

Maria Dębska (znana między innymi z roli Kaliny Jędrusik w filmie „Bo we mnie jest seks”) oraz Marcin Bosak (który po wielu latach powrócił do obsady kultowego serialu „M jak miłość) stanęli na ślubnym kobiercu w 2020 roku, o rozstaniu zdecydowali zaś zaledwie rok po ślubie.

Mimo że aktorzy nie zdecydowali się na ujawnienie powodów zakończenia związku. Przed podaniem oficjalnej informacji Dębska skomentowała sprawę w mediach społecznościowych, nie potwierdzającjednak rewelacji.

– Zalecam ostrożność wszystkim, którzy chcieliby mnie uściskać, powygłupiać się i pośmiać w moim towarzystwie, lub, o zgrozo, powiedzieć coś na ucho, gdyż można bardzo łatwo zostać obwołanym moim adoratorem. Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. […] Uspokajam, umiem wychodzić z roli – napisała.

Chwilę później okazało się jednak, że plotki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Jak podaje magazyn „Świat i ludzie”, artystka nie chce mieć nic wspólnego z Bosakiem.

– Marysia denerwuje się, gdy w ogóle ktoś w jej towarzystwie o nim wspomina. Bardzo ją zawiódł jako partner, ale i jako przyjaciel – ujawnił jeden ze znajomych pary.

Okazuje się także, że Maria i Marcin nie wzięli przykładu z Roznerskiego oraz Kalskiej i przenieśli konflikt w sferę zawodową. Widzowie nie zobaczą ich już bowiem na jednej scenie. W spektaklu „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” (w Teatrze Kamienica) Dębska ma bowiem zastąpić Milena Suszyńska.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat

Źródło: Super Express