Lifestyle.Lelum.pl > Małżeństwo

Małżeństwo

Małżeństwo
12.10.2019 12:35 Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać

Małżeństwo, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć, jest dowodem tego, że prawdziwa miłość do grobowej deski naprawdę istnieje. Para tworzyła szczęśliwy związek przed 69 lat. Kiedy kobieta odeszła niemalże natychmiast serce mężczyzny przestało bić. Mimo tego, że brzmi to niewiarygodnie historia ta, miała miejsce w prawdziwym życiu. W Polsce co trzecie małżeństwo rozwodzi się, a związki rozpadają się w przerażającym tempie. To właśnie dlatego coraz więcej osób uważa, że miłości po prostu nie ma. My zrobimy dziś wszystko, co w naszej mocy, aby udowodnić wam, w jak wielkim tkwią błędzie. A para naszych bohaterów jest tego najlepszym przykładem.

żona
11.10.2019 17:01 Czterokrotnie próbowała zabić męża. Słowa biednego mężczyzny ściskają za gardło

Żona cztery razy próbowała zabić męża, ale wszystkie próby okazały się bezskuteczne. Gdy plan okrutnej kobiety wyszedł na jaw, mąż zareagował w ciekawy sposób. Jego słowa mogą ścisnąć za gardło. Żona, kochanek i córka kochanka to trio, które uknuło aż cztery spiski mające na celu uśmiercić Raya Weatheralla, 53-letniego męża Hayley Weatherall. Mimo to wytrzymały mąż przeżył otrucie, strzał w twarz oraz… wybuch. Za czwartym razem Hayley i jej wspólnicy nie zdążyli wprowadzić swojego planu w życie.

wesele
11.10.2019 16:35 Ich wesele zakończyło się w spektakularny sposób. Legendarny piosenkarz dał niespodziewany występ

Wesele zostało zakończone w najbardziej spektakularny sposób. Na uroczystości niespodziewanie zagrał legendarny piosenkarz. Gwiazdor pojawił się w eleganckim stroju i miał dla młodej pary wyjątkowy prezent! Pewna para z Wielkiej Brytanii nie miała pojęcia, że w najważniejszym dniu ich życia poznają jedną z największych gwiazd światowej muzyki! Na ich wesele przybył sam Rod Steward! Wręczył im coś, co jeszcze bardziej ich zaskoczyło.

teściowa
10.10.2019 11:36 Teściowa postanowiła przebadać synową wykrywaczem kłamstw. Szybko pożałowała

Teściowa próbowała nakryć swoją znienawidzoną synową na kłamstwie. W akcie desperacji postanowiła nawet przebadać ją wykrywaczem kłamstw! Bardzo szybko pożałowała swojej decyzji. Prawda, która wyszła na jaw, jest szokująca. Po raz kolejny okazało się, że relacje tych dwóch pań potrafią być bardzo skomplikowane. Konflikt między teściową a synową to temat niemalże tak stary, jak sama instytucja małżeństwa. Pomimo tego, że kochają jednego mężczyznę, zwykle są rywalkami, które pomimo prób nie potrafią się ze sobą porozumieć. Ten stereotyp nie wywodzi się znikąd. A nasze dzisiejsze bohaterki są tego najlepszym dowodem.

małżeństwo
07.10.2019 15:26 Przeżyli wspólnie 91 lat. Byli najstarszą parą, jaką znał świat, ani przez moment nie pomyśleli o rozwodzie

Małżeństwo przeżyło razem aż 90 lat. Byli najstarszą parą, jaką znał świat. Swoją miłość celebrowali każdego dnia i stanowili przykład dla wielu osób. Nigdy nawet nie pomyśleli o rozwodzie. Takie historie nie zdarzają się często. Hindusi mieszkający w Wielkiej Brytanii spędzili razem wiele lat, stworzyli kochającą się rodzinę i do dziś są podziwiani przez wiele osób. Jak udało im przetrwać razem tyle lat?

mąż
05.10.2019 17:30 Żona zdradziła go z innym, więc poszedł do sądu. Teraz kochanek musi mu zapłacić 2.9 miliona złotych

Mąż przyłapał swoją zonę na zdradzie i postanowił odegrać się w niezwykle błyskotliwy sposób. Kochanek jego żony usłyszał wyrok, według którego będzie musiał zapłacić poszkodowanemu mężczyźnie prawie 3 miliony złotych. Każdy, kto kiedykolwiek został zdradzony, wie jakie to okropne uczucie. Ból po utracie zaufania do ukochanej osoby, chęć zemsty i często nienawiść przeplatają się ze sobą. Nie ma jednak prostego sposobu, w jaki można by odegrać się na osobach, które nas tak skrzywdziły. A tak się nam przynajmniej wydaje. Ten mężczyzna znalazł na to sposób.

nastolatka
05.10.2019 14:23 Nastolatka próbowała popełnić samobójstwo, spadła na samochód. Rok później wyszła za mąż za kierowcę auta

Nastolatka usiłowała popełnić samobójstwo, przytłoczona tym, jak ułożyło się jej życie. Uratował jej życie samochód, zaparkowany w miejscu, w którym wylądowała. Ta tragiczna historia już rok później zamieniła się w opowieść o niezwykłej miłości, która połączyła dwie dusze w niespodziewanym splocie wypadków. Przeraża samo myślenie o tym, jak zdesperowany musi być człowiek, który podejmuje próbę szarpnięcia się na własne życie. Szczególnie smutne są takie doniesienia, kiedy dotyczą ludzi bardzo młodych. Ta nastolatka była właśnie w takiej, ogromnie ciężkiej sytuacji. Młoda kobieta nie widziała dla siebie innego wyjścia niż zakończenie swojego życia. Nie miała dokąd wrócić i kogo poprosić o pomoc.

dziadek
20.09.2019 13:50 „Dziadek? To mój mąż!” Ludzie wytykają ich palcami, a oni są w sobie szaleńczo zakochani

Dziadek — Tom zdecydowanie nie jest nim dla Stacey. Prawda jest zupełnie inna. Ta nietypowa para to małżeństwo dozgonnie sobie oddane. Niestety, zdarza im się, że ludzie rzeczywiście biorą ich za ojca albo dziadka z córką czy wnuczką. Takie sytuacje są trochę żenujące, ale chyba bardziej dla osób, które popełniają te błędy, niż dla nich samych. Para się tym nie przejmuje. Dla nich najważniejsze jest, że się kochają. Duża różnica w związku to temat, który jest coraz częściej poruszany. Nieodmiennie jednak budzi kontrowersje. Niektórzy uważają, że kilkadziesiąt lat różnicy pomiędzy partnerami musi prowadzić do niezdrowej dynamiki pomiędzy nimi albo że ta młodsza strona skusiła się na majątek starszej. Jednak takie pary jak Tom i Stacey dowodzą, że prawdziwa miłość nie zna granic, a już na pewno nie przejmuje się wiekiem.

Małżeństwo
15.09.2019 15:04 Małżeństwo z zespołem Downa ma zostać rozdzielone po 24 wspólnych latach. Smutny los

Małżeństwo jak z bajki: poznali się, pracując w kuchni w ośrodku dla osób niepełnosprawnych, gdzie szybko połączyło ich uczucie. Po kilku miesiącach byli już zaręczeni. Następne ponad 20 lata ich związku były sielanką – do czasu. Smutna historia pierwszego w Wielkiej Brytanii małżeństwa z zespołem Downa. Maryanne and Tommy poznali się w 1990 roku i od razu przypadli sobie do gustu. Przez lata byli razem szczęśliwi, niestety ich wspólne życie jest zagrożone. Tommy niedawno obchodził 60. urodziny i jego zdrowie zaczyna się pogarszać. Mężczyzna od kilku lat cierpi z powodu demencji, co oznacza, że niedługo nie będzie mógł mieszkać wraz z żoną.

chłopak
02.09.2019 15:39 Chłopak poprosił cię o rękę? Oto 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o swoim partnerze zanim powiesz „tak”

Chłopak poprosił cię o rękę? Gratulacje! Mamy nadzieję, że wasze małżeństwo będzie najszczęśliwszym związkiem. Przed ślubem pamiętaj jednak o tym, że małżeństwo to obustronne zobowiązanie. Macie wobec siebie wzajemny obowiązek, żeby upewnić się, że wasze życiowe oczekiwania na pewno są zbieżne. O tych rzeczach warto porozmawiać przed wielkim dniem. Oczywiście, większość z tych rzeczy powinniście już mieć dokładnie przedyskutowane, jeśli jesteście na etapie narzeczeństwa. Natomiast naturalne jest, że pewne rzeczy się zakłada, o niektórych się nie pomyśli, a inne jakoś wylecą z głowy. Zawsze można do nich wrócić, przedyskutować na spokojnie. Ty i twój wybranek będziecie musieli wyćwiczyć sprawną komunikację!

małżeństwo
01.09.2019 13:56 Małżeństwo to przeżytek? Autorka „50 twarzy Tindera” mocno o współczesnym randkowaniu

Małżeństwo, które nie skończyło się dobrze i Tinder na pocieszenie. W wywiadzie dla Wysokich Obcasów Joanna Jędrusik, autorka książki 50 twarzy Tindera opowiada o relacjach, mężczyznach bez twarzy i pracoholikach. Czy Tinder to dobre miejsce na otrząśnięcie się po rozwodzie? Czy korzystanie z niego to już uzależnienie od seksu? Dlaczego autorka nie pozwoliła rodzicom przeczytać jej książki? Joanna Jędrusik opowiada Tomaszowi Kwaśniewskiemu, dziennikarzowi Wysokich Obcasów o tym, jak jej nieudane małżeństwo sprowokowało ją do założenia Tindera. O tym, czy można spotkać mężczyznę w środku amazońskiej dżungli i o następnej książce, jakich mężczyzn unikała, jak poznać na Tinderze księdza.

MAŁŻEŃSTWO
31.08.2019 16:02 Małżeństwo opublikowało na Twitterze zdjęcie z samolotu, które wywołało burzę. Pasażerka siedziała na fotelu bez oparcia

Małżeństwo wybrało tanie linie lotnicze, aby udać się z Lutonu do Genewy. Lot miał być krótki, więc spodziewali się, że niedogodności typowe dla takiego przewoźnika, będą znośne. Nie spodziewali się, że zobaczą coś takiego. Pasażerka siedziała na fotelu bez oparcia. Małżeństwo postanowiło nagłośnić sprawę na Twitterze. Każdy, kto kiedykolwiek leciał tanimi liniami takimi jak EasyJet, Ryanair czy WizzAir wie, że nie jest to zbyt komfortowa podróż. Niedogodności te są jednak do przeżycia, szczególnie że większość oferowanych przez nich lotów jest raczej krótka. Nikt z nas nie doświadczył jednak takiej sytuacji jak tak, która spotkała to małżeństwo. Coś takiego jest niewyobrażalne.

teściowa
31.08.2019 13:15 Mąż pracujący za granicą poinformował żonę, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź jest mistrzowska

Mąż, który od dłuższego czasu pracuje za granicą poinformował swoją żonę, iż nie wyśle jej pieniędzy. Słowa, które w odpowiedzi uzyskał mężczyzna po prostu zwalają nóg. Odpowiedź kreatywnej i zabawnej żony jest iście mistrzowska. Nic dziwnego, że zachowaniem tym, udało jej się rozkochać w sobie miliony Internautów! Maż który by utrzymać rodzinę pracuje za granicą i żona wychowująca dzieci na miejscu, jest niezwykle często spotykanym modelem w dzisiejszej Polsce. Mężczyźni czują się zobowiązani do tego, by zapewnić swoim najbliższym odpowiedni byt. Problemy zaczynają się, gdy mąż oznajmi swojej ukochanej, że od teraz kończy wysyłanie gotówki, a ona jest zdana tylko na siebie! Nie po raz pierwszy okazuje się, iż kobiety są niebywale błyskotliwe. Jak poradziła sobie bohaterka naszego artykułu?

29.08.2019 15:41 Żona opowiedziała, jak wygląda jej życie z wojskowym „Z pozoru miły, a w domu piekło”

Żona opowiedziała, jak naprawdę wygląda jej życie z wojskowym. Na jej zwierzenie odpowiedziało wiele kobiet związanych z pracownikami służb mundurowych. Z ich opowieści wynika, że bohater często zmienia się w oprawcę: Z pozoru miły, a w domu piekło — piszą kobiety na forach internetowych. Żona jednego z wojskowych zdecydowała się zdradzić, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich domu. To, co wydarzyło się później, jest szokujące. Do jej wyznania dołączyło wiele kobiet, które mają podobne przeżycia. Czy naprawdę życie z wojskowym zawsze jest tak trudne?

wpadka
21.08.2019 15:15 Rozwód po 44 latach. Gdyby mężczyzna zobaczył, jak teraz wygląda jego była żona, szybko by pożałował swojej decyzji

Rozwód to zawsze bardzo bolesne doświadczenie… Nawet jeśli partnerzy decydują się na rozstanie w zgodzie, wspólnie spędzone lata to przecież bagaż wspólnych wspomnień i doświadczeń. Wiele kobiet jest przekonanych, że koniec długiego związku to ogromne niepowodzenie, które przekreśla szanse na szczęśliwą przyszłość. Z takiego założenia przez długi czas wychodziła Vicky- bohaterka tego artykułu. Porzucona kobieta spędziła u boku swojego męża 44 lata. Gdy została sama, zupełnie się załamała. Nie zamierzała się jednak poddać! Za pośrednictwem bliskich osób zgłosiła się do twórcy kanału The Makeover Guy, dzięki któremu przeszła niewyobrażalną metamorfozę. A efekt? Powala na kolana!

Kobieta
19.08.2019 14:42 Kobieta pokazała męża. Internauci uważają, że jest straszny „Piękna i bestia”

Kobieta pochwaliła się w sieci zdjęciem ze swoim mężem. Od tego czasu media zawrzały, a ich miłość spotkała się z masą szyderczych i krzywdzących opinii. Nikt nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego dziewczyna, która wygląda, jak prawdziwa modelka, jest w związku z takim facetem… Bezlitośni Internauci określili ich nawet mianem Piękna i Bestia. O tym, że ludzie potrafią być naprawdę okrutni wiedzą chyba wszyscy. Przekonała się o tym również przepiękna mieszkanka Rosji. Od momentu, gdy na Instagramie pokazała swojego męża, obserwatorzy nie pozostawiają na niej suchej nitki. Twierdzą, iż kobieta jest materialistką, dla której liczy się tylko i wyłącznie grubość portfela. Najwidoczniej wszyscy zapomnieli o tym, że w życiu bardziej od wyglądu liczy się wnętrze!

Tort weselny
19.08.2019 14:38 Małżeństwo jadło swój tort weselny, kawałek po kawałku w każdą rocznicę ślubu. Są razem 50 lat

Tort weselny jedzony przez 50 lat, brzmi jak zaproszenie do rozstroju żołądka? Musicie jednak uwierzyć nam na słowo, że taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Małżeństwo, o którym chcielibyśmy wam opowiedzieć jadło swój tort weselny kawałek po kawałku w każdą rocznicę ślubu. W swoją 50 złotą rocznicę zamierzają zjeść ostatnie okruszki! Nie ulega wątpliwości, że tort jest obowiązkowym elementem każdego wesela. I nic dziwnego. Zgodnie z tradycją ma zapewnić Młodej Parze dostatek i słodkie życie. Nie wiemy, czy wiecie, ale zamrożenie górnej partii weselnego przysmaku i zjedzenie go w pierwszą rocznicę ślubu to tradycja honorowana przez wiele małżeństw. A nasi bohaterowie robią tak przez okrągłe 50 lat! To dopiero nie lada wyczyn!

małżeństwo
18.08.2019 17:53 Małżeństwo przeżyło razem 71 piękny lat. Zmarli w tym samym dniu, nie umieli bez siebie żyć

Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych przeżyło razem 71 pięknych lat, a ich historia miłosna to gotowy materiał na świetny scenariusz filmowy. Byli nierozłączni do tego stopnia, że zmarli w tym samym dniu, w odstępstwie kilkunastu godzin. Taka miłość się nie zdarza! Herbert i Marilyn DeLaigle wzięli sobie do serca słowa przysięgi małżeńskiej, bo po 71 wspólnych latach, zmarli tego samego dnia, w odstępstwie dwunastu godzin. Chociaż ta historia wydaje się nieprawdopodobna, zdarzyła się naprawdę!

Magda Gessler
18.08.2019 15:12 Kelnerka zamiast rachunku zostawiła gościom liścik. Historia jest pełna bólu i ogromnej straty

Kelnerka zamiast rachunku pozostawiła gościom restauracji tajemniczy liścik. Gdy tylko go otworzyli nie mogli uwierzyć własnym oczom! Zachowanie kobiety wywarło na małżeństwie ogromne wrażenie. Nie ulega wątpliwości, że to wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci. To niesamowite, że na świecie są jeszcze tacy ludzie – podsumowała kobieta. Okazuje się, że niektóre wizyty w restauracji mogą okazać się niezapomniane, nie tylko dzięki nadzwyczajnym doznaniom kulinarnym. Przekonało się o tym m.in. pewne małżeństwo z Texasu. Mieli oni prawdziwe szczęście, że na ich drodze stanęła tak wyjątkowa i empatyczna osoba!

17.08.2019 14:28 Małżeństwo kupiło wymarzony dom. Wtedy spod podłogi w sypialni zaczęły dochodzić niepokojące dźwięki

Małżeństwo, o którym chcielibyśmy wam opowiedzieć, jakiś czas temu kupiło swój wymarzony dom. Szybko jednak zrozumieli, że oprócz nich, mieszka w nim ktoś jeszcze… Stale nasilające się odgłosy, które wydobywały się spod podłogi, stawały się nie do zniesienia. To, czego się dowiedzieli przeszło ich najszczersze oczekiwania. A wszystko pokazane jest na filmiku, który trafił do sieci. Koniecznie musicie to zobaczyć! Kupno mieszkania to niezwykle ważny moment w życiu małżonków. Od tego momentu zaczynają przecież zupełnie nowe życie! Sielanka kończy się, kiedy spod łóżka zaczynają docierać do nas dziwne i bardzo niepokojące dźwięki. Jak się okazuje niekiedy jedynym wyjściem z sytuacji, jest wezwanie specjalisty, który zbada całą sprawę. Gorzej, gdy on sam nie jest w stanie uwierzyć, w to, co właśnie zobaczył. Tak jak to było tym razem…

rozwód
16.08.2019 17:27 Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem

Rozwód nie musi oznaczać jedynie zakończenia pewnego etapu. Dla Amandy Jones, rozstanie z mężem okazało się początkiem czegoś naprawdę pięknego. Porzucona kobieta, która po latach skontaktowała się ze swoją pierwszą miłością, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu! Gdy Amanda i Karl spojrzeli sobie w oczy po raz pierwszy, poczuli przeszywające ich dreszcze. Kobieta wyznała, że choć ich drogi rozeszły się na wiele lat, ona nigdy nie przestała o nim myśleć. Ta historia to najlepszy dowód na to, że stara miłość nie rdzewieje!

zaręczyny
14.08.2019 13:38 Zaręczyny z piekła rodem. Mężczyzna zrobił coś obrzydliwego, internauci: „Sadysta”

Zaręczyny to piękny moment, który na długo pozostaje w pamięci zakochanych. Niestety, oświadczyny nie zawsze przebiegają tak, jak by sobie tego życzyła przyszła panna młoda. Gdy męska kreatywność da się we znaki, spodziewać można się naprawdę wiele. Ale to? To przebiło wszystko! Mieszkaniec Singapuru, który za wszelką cenę chciał zaskoczyć swoją ukochaną, chyba nie spodziewał się takiego odzewu ze strony internautów. Pod zamieszczonym na fanpage’u That’s it, I’m ring shaming zdjęciem pojawiło się wiele niezbyt przychylnych komentarzy… Co takiego zrobił?

teściowa
06.08.2019 18:57 Teściowa zgotowała synowej koszmar. „Gdy zamieszkaliśmy z nią po ślubie, zaczęło się prawdziwe piekło”

Teściowa, która dzieliła mieszkanie z synem i jego żoną, wywróciła życie młodej kobiety do góry nogami. Sytuacja, w której znalazła się Agnieszka, doprowadziła ją na skraj wytrzymałości. Co działo się za zamkniętymi drzwiami domu? Relacje między synową a teściową nie zawsze należą do udanych. Gdy w grę wchodzi zazdrość i brak zrozumienia, wydaje się, że wszystkie ruchy są dozwolone. Starsza pani, która jawiła się jako sympatyczna i kochająca matka, okazała się bardzo toksyczną osobą. Jak małżonka poradziła sobie w sytuacji, w której największym rywalem stała się jej własna teściowa?

01.08.2019 15:38 Dominika Tajner da w kość Michałowi Wiśniewskiemu? Media donoszą, że szykuje prawdziwą bombę

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą kilka miesięcy temu, kończąc tym samym trwający dziewięć lat związek. Jak podaje znany tygodnik, porzucona gwiazda znalazła dość nietypowy sposób, by zamknąć ten bolesny etap! Krok, na który miała zdecydować się córka Apoloniusza Tajnera, wiązałby się nie tylko z dość dużym rozgłosem, ale również znacznym przychodem finansowym. Wielbiciele uczestniczki Tańca z Gwiazdami z pewnością będą zachwyceni pomysłem, na który wpadła ich idolka!

panna młoda
29.07.2019 14:52 Ceremonia ślubna, o której trudno zapomnieć. Pan młody przy ołtarzu wyznał miłość innej

Ceremonia ślubna nie zawsze przebiega w zgodzie z naszymi oczekiwaniami. Zwykle jednak niezadowolenie młodej pary wynika z faktu, że jedno z małżonków myli się w słowach przysięgi lub niefortunnie potyka. Jednak rzadko zdarza się, aby pan młody… przy ołtarzu wyznał miłość innej! Jak zareagowała jego narzeczona? Goście długo tego nie zapomną. Ta ceremonia ślubna zdobyła rozgłos na całym świecie. Nic dziwnego — jak często zdarza się, że pan młody w ostatnim momencie odwraca się do innej kobiety i wyznaje, że ją kocha? Mimo że regularnie widujemy takie sceny się w filmach czy serialach, ilu naszych znajomych i krewnych doświadczyło podobnych sytuacji? Jednak ta historia wydarzyła się naprawdę. Przygotowania do szczególnego dnia ciągnęły się miesiącami, a panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Kiedy przyszła kolej mężczyzny, żeby złożyć przysięgę małżeńską, ten zrobił coś zdumiewającego. Czy pożałował swojej spontanicznej decyzji? A może od początku wiedział, co zrobi?

27.02.2019 16:11 Dominika Tajner w szczerych słowach o Michale Wiśniewskim i jego byłych żonach

Dominika Tajner jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Z okazji udziału w show udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, co sądzi o Michale Wiśniewskim i jego byłych żonach. Co powiedziała obecna żona gwiazdora? Dominika Tajner opowiedziała, jak ułożyła sobie życie u boku Michała Wiśniewskiego i jakie ma relacje z jego byłymi żonami. Żona Michała Wiśniewskiego opowiedziała również o plusach i minusach życia w rodzinie patchworkowej. Co celebrytka sądzi na temat byłych żon swojego męża?